Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szyby od środka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie mogę na forum znaleźć tematów o szybach i ich pielęgnacji od środka ...

Ściereczki W5 z lidla do okularów ?

Chodzi o to, że szyby czasami się kurzą albo widąc na nich jakieś ślady od paluchów itp, no i jak to szybko ogarnąć bez smug i bez posiadania płynów do szyb w aucie ? Znacie jakiś fajny trick bo zwykła ściera to tylko rozmazuje ... ?

Opublikowano

Ja używam pospolitego Clin'a od Henkel + ręczniki papierowe.

Opublikowano

papierówki najlepsze najlepiej sciagaja bród

Opublikowano

Płyn do mycia okien , ircha lub ręcznik papierowy .

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

może ktoś podpowie jak wyczyścić mega tłuste szyby od środka? wszystkie zwykłe płyny do mycia szyb wymiękają. Przednią to w akcie desperacji myłem najpierw benzyną ekstrakcyjna a potem zwykłym środkami do mycia szyb. Efekt taki sobie i tak w nocy widać tłuste zamazy:thumbdown:

Opublikowano

umyj płynem do szyb ale nie wycieraj do sucha uzyj ręcznika papierowego

wcieraj ale nie wycieraj do perfekcyjnej przejzystości.

jak wyschnie usuwasz mazy sciereczką do szkła.

np>

POORBOY'S WORLD Velvet Smooth Glass 40x40cm - Detailer.pl - Kosmetyki Samochodowe

powinno byc okey.

Opublikowano

Po uprzednim umyciu przetrzyj pianką do golenia ;) Nie będą parować.

Opublikowano

tak kremem albo tysiacem innych rzeczy, lepiej jednak zainwestowac w srodek antifog z prawdziwego zdarzenia

Opublikowano
tak kremem albo tysiacem innych rzeczy, lepiej jednak zainwestowac w srodek antifog z prawdziwego zdarzenia

Możesz i kremem :P ale pianka sprawdzona i ok.

Opublikowano

Krem tez... ale sa lepsze produkty do tego

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

No po bimbrze też nie zaparują... Ale tego to szkoda do szyb :naughty:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
Krem tez... ale sa lepsze produkty do tego

Griffe zapodaj konkretny produkt bo już mnie szlak trafia :facepalm:

Opublikowano

Koledzy,najlepiej jest zrobic roztwor z 70% czystej wody + 30% octu,nastepnie reczniki papierowe i jazda.Wszystko pieknie schodzi,nie zostaja smugi itp..Polecam:decayed:

Opublikowano
Koledzy,najlepiej jest zrobic roztwor z 70% czystej wody + 30% octu,nastepnie reczniki papierowe i jazda.Wszystko pieknie schodzi,nie zostaja smugi itp..Polecam:decayed:

i wali w całym aucie przez tydzień :D

Opublikowano

Ja szyby od środka czyszczę zmywaczem silikonowym i ręcznikami papierowymi. Wszystko schodzi, żadne smugi nie zostają.

Opublikowano
Ja szyby od środka czyszczę zmywaczem silikonowym i ręcznikami papierowymi. Wszystko schodzi, żadne smugi nie zostają.

To tez pewnie śmierdzi:kwasny:

Opublikowano

Sam zmywacz śmierdzi, ale nie robię tego zaraz przed jazdą. Po godzinie nic już nie czuć, a jak dotąd to najlepszy i najszybszy środek, którego używałem.

Opublikowano
Koledzy,najlepiej jest zrobic roztwor z 70% czystej wody + 30% octu,nastepnie reczniki papierowe i jazda.Wszystko pieknie schodzi,nie zostaja smugi itp..Polecam:decayed:

i wali w całym aucie przez tydzień :D

bez przesady:facepalm: ,tylko jakies 7 dni:grin:

a tak na powaznie to po godzinie nie czuc nic,poza tym kazdy z nas ma w autku jakis zapaszek:wink:

Opublikowano
kazdy z nas ma w autku jakis zapaszek:wink:

Ale niekoniecznie octowy ;)

Opublikowano

Prestone glass cleaner + ircha i ściereczka bawełniana. Efekt - super ! :) Zostaje lusterko ! Do tego naprawdę szybko i nie trzeba godzinami "dmuchać" na szybki :) Fakt faktem zawiera ten no eee... mocznik ale szybciutko wietrzeje i nie daje po nozdrzach przez kolejne kilka ciepłych poranków ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.