Treść opublikowana przez chopin
-
B6 DIVISION
Powitać ekipę. Mam pytanko - w AVF-ie mam skrzynie 6-biegową HCK, z racji tego że robie duże trasy chciałem wrzucić cos dłuższego. Czy jest jeszcze jakaś inna skrzynia dłuższa niż HCK z B7?
-
XXI Ogólnopolski Zlot i XVI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 08-10.04.2022r.
Chopin + Basia + Tomazi + Ula + Malwinka + Dominik
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
jak ktoś chce Rns-e , mam rarytas z RS4 B7 z 2014 roku - tak wiem że dziwnie brzmi wiec tłumacze , poprzednie oryginalne zostało skradzione i klient z autocasco zamówił oryginalne w ASO, stan igła oczywiście z kodem
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Siemka byku ?
-
B6 DIVISION
siemka , szukam dla siostry audiczki - czy ktoś chciałby sprzedać dobrze zadbanego AVF-a ? Tylko diesel i tylko Avant pozdro
-
Spoty wrocławskie
Jak chcesz porady to ja akurat robie audio na zawody hi - endowe , zresztą Szczurek juz widział conieco z rezania ?
-
Spoty wrocławskie
Tak , dzwon , mam ori vcdsa , 514901003
-
WSPÓLNA PODRÓŻ NA BUKOWINE AUTOSTRADĄ A4 : DOLNOSLASKIE, OPOLSKIE, ŚLĄSKIE ITP
Jak najbardziej
-
WSPÓLNA PODRÓŻ NA BUKOWINE AUTOSTRADĄ A4 : DOLNOSLASKIE, OPOLSKIE, ŚLĄSKIE ITP
Tak , ten maly orlen z parkingiem przy bielanach ciesze sie ogromnie i pamietajcie o CB radiu , jak ktos nie ma niech pożyczy ?
-
WSPÓLNA PODRÓŻ NA BUKOWINE AUTOSTRADĄ A4 : DOLNOSLASKIE, OPOLSKIE, ŚLĄSKIE ITP
jak najbardziej wyslijcie prosze na pw swoje numery tel albo napiszcie smsa - zakładam grupe na whatsappie zeby sie sprawniej na bieżąco komunikować mój nr : 514901003
-
WSPÓLNA PODRÓŻ NA BUKOWINE AUTOSTRADĄ A4 : DOLNOSLASKIE, OPOLSKIE, ŚLĄSKIE ITP
Jasne , tak też bylo w poprzednich latach , ale najpierw dołączasz do nas we Wrocku ? Orlen przed bramkami ?
-
WSPÓLNA PODRÓŻ NA BUKOWINE AUTOSTRADĄ A4 : DOLNOSLASKIE, OPOLSKIE, ŚLĄSKIE ITP
Jestem umowiony z grupą z Łodzi ok 10:30
-
WSPÓLNA PODRÓŻ NA BUKOWINE AUTOSTRADĄ A4 : DOLNOSLASKIE, OPOLSKIE, ŚLĄSKIE ITP
Hejka hejka , przepraszam najmicniej za chwilową nieobecnosc , juz jestem , we Wrocku przed bramkami jest parking na stacji orlen i tam zawsze sie zbieralismy , jak o 8 bysmy razem wyruszyli to mamy szanse spiknac sie ze śląskiem , a w Krakowie dołączamy ok 10:30 do Łódzkiej reprezentacji ?
-
WSPÓLNA PODRÓŻ NA BUKOWINE AUTOSTRADĄ A4 : DOLNOSLASKIE, OPOLSKIE, ŚLĄSKIE ITP
Ja daje mikrofibre w kolorze auta ?
-
WSPÓLNA PODRÓŻ NA BUKOWINE AUTOSTRADĄ A4 : DOLNOSLASKIE, OPOLSKIE, ŚLĄSKIE ITP
Prezes , nie pomagasz ???
-
WSPÓLNA PODRÓŻ NA BUKOWINE AUTOSTRADĄ A4 : DOLNOSLASKIE, OPOLSKIE, ŚLĄSKIE ITP
To napewno bedziemy na łączach ? polecam CB - radio , jak ktos nie ma to niech pożyczy , frajda niesamowita ?
-
WSPÓLNA PODRÓŻ NA BUKOWINE AUTOSTRADĄ A4 : DOLNOSLASKIE, OPOLSKIE, ŚLĄSKIE ITP
Zawsze możesz pójść na L4 ?
-
WSPÓLNA PODRÓŻ NA BUKOWINE AUTOSTRADĄ A4 : DOLNOSLASKIE, OPOLSKIE, ŚLĄSKIE ITP
Witajcie , starym dobrym zwyczajem proponuje wspolny przejazd na zlot : wyruszam z Wrocławia w piatek ok 7-8 rano ii bede leciał oczywiscie autostradą A4 i w Krakowie spotykamy sie z grupą z Łodzi : kto chce dołączyć do wspolnej podróży to zapraszam wszystkich do dyskusji bedziemy sie łapać na trasie a jesli ktos sie waha to niech tego nie robi bo wspolna podroz to jedna z super atrakcji ? wspolne sesje foto podczas jazdy, jakies drobne wyscigi i takie tam różne ;D na zachete takie foto : Pozdro , Chopin
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na pokładzie ?
-
XX Ogólnopolski Zlot i XIII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 29-31 Marca 2019
Chopin + Basia + Ula + Tomazi
-
B6 DIVISION
Mistrzowie , pytam tutaj bo tematów jest pozaczynanych na forum mnóstwo a brak odpowiedzi i większość osób tylko gdyba, mianowicie : jaką najdłuższą skrzynie można włożyć do AVF - a ? czy ktoś wkładał może JMG ?
-
A4 B6 Q AVF jaka dłuższa skrzynia biegów??
dołączam sie do pytania , ktoś podpowie ?
-
B6 DIVISION
Siemanko Elita mam nastepujące pytanie : Kupiłem drugą B6 , bexa ze szwajcarii i przy klamce od klapy bagażnika obok podświetlania tablicy rej jest zamek na kluczyk - czy ktoś może wykonywał takiego moda aby dołożyć to u siebie w wersji bez klucza ?