Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. Ależ nie ma problemu ogarniemy Witaj dzięki i dawaj tutaj : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/311880-bukowina-2015-wspolna-podroz-ogolnopolska-d/ no to działamy dalej w temacie przyszły dystanse na przód i tył od MAtiego - Mati dziękówka Miałem h&r i polecam. Brak jakichkolwiek problemów. Tylko nie dokręcaj ich wybitnie mocno żeby nie pękło alu Dzięki za rade mój kompanie myślę że są optymalnie dokrecone
  2. Postawisz kiedyś jakiegoś dobrego whiskacza to sie sytuacja może wyprostuje.
  3. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak, ale już chyba na emeryturze Nie wiem, jak bardzo się orientujesz, ale kiedyś były rozgrywane Mistrzostwa Polski Klubów Kibica i rozgrywałem - raz czwarte miejsce, a rok później drugie oraz na Meczach Dziennikarzy PLK. Jeździło się do Sopotu na mecze jako kibic, jak jeszcze Dylewicz tam grał Teraz gra dla mojego klubu hehe Ty mi powiedz dlaczego zrezygnowałeś z Bukowiny ?
  4. No to i od Chopina lecą podziękowania za całą imprezę. Co prawda w tamtym roku dewolaj był lepszym rozwiązaniem bo zjadłem 5 dokładek a ten placek taki sobie ale powiedzmy że już zapomniałem Dzięki za super spędzony wspolnie czas. Z tymi co miałem pogadać a sie nie udało - przepraszam , nadrobimy przy najbliższej okazji
  5. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To było wczoraj karaoke? :shock3: Jego do x-factor a Wladiego znowu do you can dance W DZISIEJSZYM ODCINKU TAŃCA Z GWIAZDAMI WYSTĄPI PARA NR 10 : WLADI iiii ... :grin: :grin: Dzięki mordy również za kolejny super zlot Sory ryju że nie ograliśmy razem moskala i kolkova w piłkarzyki ale albo byłem nayebany albo spałem A to z nimi da się wygrać ? był cień szansy na to jak sobie samobuja władowali
  6. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To było wczoraj karaoke? :shock3: Jego do x-factor a Wladiego znowu do you can dance W DZISIEJSZYM ODCINKU TAŃCA Z GWIAZDAMI WYSTĄPI PARA NR 10 : WLADI iiii ... :grin: :grin: Dzięki mordy również za kolejny super zlot Sory ryju że nie ograliśmy razem moskala i kolkova w piłkarzyki ale albo byłem nayebany albo spałem no to trenujemy przez najbliższy rok i z palcem w ... następnym razem i pokażemy
  7. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To było wczoraj karaoke? :shock3: Jego do x-factor a Wladiego znowu do you can dance W DZISIEJSZYM ODCINKU TAŃCA Z GWIAZDAMI WYSTĄPI PARA NR 10 : WLADI iiii ... :grin: :grin: Dzięki mordy również za kolejny super zlot
  8. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    E nie jest tak źle
  9. Hesiu spotykamy się o 8.30 na ORLENIE na autostadzie we Wrocławiu przed bramkami . Będziesz miał tylko jednego orlena więc napewno się nie zgubisz https://www.google.pl/maps/dir/51.0496703,16.9695345/51.0496636,16.9696847/@51.0495177,16.9697733,137m/data=!3m1!1e3?hl=en
  10. Hesik uważajcie w Ilowej bo tamte drogi rozwalone są tak że sie jechać nie da... lepiej na żagań i świetoszów i na autostrade Spokojnie znam te drogi :grin: :wub: Szopen tlf priv? Hesiu dawaj na priva tel do siebie
  11. Goldi nie będę tego komentował
  12. Ja mam odpowiednie zabawki do tego : vag i profi miernik lakieru pisz na pw
  13. No wiadomka , dlatego napisałem że nie ma co marudzić
  14. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Qfa ja nie wierze kto tu zaglądnął :P
  15. O ktorej startujesz?Ja startuje o 12 ze Starogardu Gd.Kurcze, ja dopiero o 20. Jedzie ktos jeszcze tak pozno? Opłaca sie wogole , bo o tej porze co ty dojedziesz to cwiara tylko bedzie dzika kończył Jak Doniek i Wladi przywiezie bimbru to nie wiem czy się czasem ten wieczór szybciej nie zakończy :grin:
  16. B6 :grin: :grin: :polew: :polew:
  17. Drogi Marku - mówisz że za wcześnie dla Ciebie a zobacz na Dziadka który wyjeżdza o 4 rano żeby z nami polecieć . Myślę że tej godziny mniej spania nie będziesz żałował jak razem będziemy lecieć - to jest na prawdę świetna sprawa wspólna podróż nie namawiam acz serdecznie zachęcam
  18. Hesik no w końcu 8.30 jak najbardziej . Cb kanał mysle ze 16 będzie ok
  19. Witaj dzięki i dawaj tutaj : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/311880-bukowina-2015-wspolna-podroz-ogolnopolska-d/ no to działamy dalej w temacie przyszły dystanse na przód i tył od MAtiego - Mati dziękówka
  20. lecisz S7 czy A1? Jędrku rozmawiałem z Dziadziem przed chwilą i poleci z Tobą A1 żeby razem śmignąć Panowie - utworzyłem grupe na WhatsAppie Kto nie ma to zachęcam do założenia i będziemy w kontakcie na bieżąco Podeślijcie na PW numery kogo nie mam i dodam albo kto nie używał jeszcze to wyśle linka do pobrania
  21. Tak 8.30 we Wrocku i ruszamy dalej
  22. tak i bedziemy okolo 10 na A4 no to gitarka , czyli spotykamy się wszyscy poprostu wcześniej na Mysłowicach o 10 i razem lecimy na kraków
  23. Magic a Wy jak będziecie lecieć z czewy ? Wjeżdzacie na A4 w Mysłowicach ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.