Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. No jacha , nie ma sprawy. Ja w piątek i sie spotykamy przed krakowem na bramkach z resztą ekipy
  2. Ostry a może sprawdzić też czy czasem cały wkład nie lata poprostu ? Po latach mógł się od dziur wyrobić ? Oczywiście też bym obstawial przetwornice ale może też sie srodek telepać... taki wariant awaryjny
  3. No już mieli my go puszczać do odry ale jednak ruszył :D
  4. wypraszam sobie , nie obrażaj mojej COMMODORE 64 :grin: Bigi , tak w ogóle dzięki za wsparcie oraz dla całego sztabu pracującego w moim pitstopie czyli DONIU i CWIARA dzięki Panowie :hi:
  5. Na zdrowie w końcu kiera zakodowana , jednak ORI VCDS robi robotę
  6. A dziękuję , staram się Juzio , gałka zmiany biegów to następny mod na liście . Będzie ori w kolorze jasna wzór taki jak s-line tylko nie pikowana oczywiście z ASO , tylko YATO wzięło góre bo jest potrzebne do dalszego rezania no i trza poczekać na kolejny przypływ złociszy Mają w ASO taką? Szukałem takiej jasnej do A3 to w ASO rozkładali ręce. Jasne że mają tylko oczywiście trzeba było przekopać pół internetu przez 2 lata żeby znaleźć numery ; Armi łap : to jest do a4 ta sama co czarna s-line tylko beżowa bez pikowania
  7. yhy , i jeszcze siedzenia obszyć zieloną skórą a deskę czerwoną i będzie JAMAJKA project Hera Koka Hasz LSD A ja bym zostawił.Zreszta kwestia gustu waże że właścicielowi się podoba.Środek na duży Plus Dzięki , mi też to drzewo się podoba
  8. yhy , i jeszcze siedzenia obszyć zieloną skórą a deskę czerwoną i będzie JAMAJKA project Hera Koka Hasz LSD
  9. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sam
  10. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja dzisiaj odpoczywam po wczorajszym całodniowym rezanku Melduje sie w czwartek we Wrocku Panie:wink: No to pięknie idziemy do spiża Bedziesz chcial w poatek wpasc na meczyk? Jak po 18 to pewnie
  11. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja dzisiaj odpoczywam po wczorajszym całodniowym rezanku Melduje sie w czwartek we Wrocku Panie:wink: No to pięknie idziemy do spiża
  12. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja dzisiaj odpoczywam po wczorajszym całodniowym rezanku
  13. Ostry masz to o czym wczoraj rozmawialiśmy : po lewej taka jak u Ciebie po prawej wyczyszczona rób jak najprędzej a zobaczysz ile światła przybędzie
  14. A dziękuję , staram się Juzio , gałka zmiany biegów to następny mod na liście . Będzie ori w kolorze jasna wzór taki jak s-line tylko nie pikowana oczywiście z ASO , tylko YATO wzięło góre bo jest potrzebne do dalszego rezania no i trza poczekać na kolejny przypływ złociszy Dzięki WARJOCIE nie mam boszki ale mam Black Deckera
  15. no coś nie chce się przyuczyć gadzina , ale spokojnie, nie odpuścimy
  16. podziel sie
  17. prosz http://allegro.pl/zestaw-bitow-klucze-torx-imbus-spline-yato-yt-0400-i5098473063.html tym zestawem da sie odkręcić obudowe taśmy, modułu .... Tak tylko jeszcze cieniutki długi torx ósemeczka i jedziesz No i owoce dzisiejszego rezanka : I EFEKT KOŃCOWY :kox:
  18. Zapraszamy częściej tylko następnym razem daj info że wpadasz z kierowcą i TRUSKAWECZKĄ żebyśmy i my mogli kierowców zabrać
  19. Mały apdejcik : do mniejszego zestawu wpadł sporo większy (chyba największy zestaw YATO) i takim sposobem żadne rezanie nie będzie nam straszne bo dobry sprzęt to podstawa
  20. ja bym podjechał jak bym zdążył nową kiere założyć
  21. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemanko szalony,znowu jesteś nawalony ? :D
  22. Kiedy pempkowe ? Gratki Arek:)
  23. szczególnie do zmiany kiery

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.