Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. funkiel nówka z ASO z pudełkiem i bąbelkami jechała z niemcowni bo w poznaniu już nie było :P
  2. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam i takie i takie do oddania w dobrych pieniądzach jak byś chciał
  3. Mów jak na spowiedzi :D
  4. weź sie ogarnij :disgust:
  5. coś wymyślił ?
  6. dzięki za info czyli będę musiał obcinaczki ze sobą wziąć :D Te te uważaj żebym ja sie nie połasił na Twoje chromy :D
  7. Oni nie montują tylko sprzedają chyba że się coś ostatnio zmieniło
  8. Mniej więcej tak ale troszku trzeba na to poświęcić czasu żeby to dokładnie wyrysować , ale teraz już z doświadczenia mogę poradzić żeby zacząć od obcięcia tylnych zaczepów - one i tak są w innym miejscu a kratke później najlepiej na kleju zmontować (ja użyłem poxipolu przeźroczystego i trzyba fest) oczywiście póżniej trytką całość już do zdesia żeby mieć pewność że będzie utrudnione przejście w posiadanie "innego użytkownika" jak będziesz sie zabierał za to to napisz , podpowiem co i jak dzieki za opis,jak beda problemy to sie odezwe nie ma najmniejszego problemu , jak coś to pisz
  9. nie ma takiej opcji dzieki cykniete tel bo aparat cos szwankuje miód malina :kox: Ryju będziesz na BT ?
  10. Mniej więcej tak ale troszku trzeba na to poświęcić czasu żeby to dokładnie wyrysować , ale teraz już z doświadczenia mogę poradzić żeby zacząć od obcięcia tylnych zaczepów - one i tak są w innym miejscu a kratke później najlepiej na kleju zmontować (ja użyłem poxipolu przeźroczystego i trzyba fest) oczywiście póżniej trytką całość już do zdesia żeby mieć pewność że będzie utrudnione przejście w posiadanie "innego użytkownika" jak będziesz sie zabierał za to to napisz , podpowiem co i jak
  11. A dziękuje dziękuje polecam , będziesz mega zadowolony , i będziesz częściej wychodził z domu co by pooglądać jak zajebiaszczo się Twoja furka prezentuje z nową buzią
  12. bo tak Matka fabryka je stworzyła i jak jest w schowku to może sie tak świecić , ważne żeby odtwarzało koncjerty DVD
  13. My już mamy takie :D
  14. Wiem wiem , ale mówię bardziej o kompletnym zdesiu s-line z pdc i pod spryski
  15. Dzięki , też sie jaram teraz
  16. Jest już tak jak u mnie brawo
  17. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Marianek wziął sanki w zeszłym roku
  18. Andreju , kolor w temacie poprawiony przez Prezesa
  19. no właśnie i czmu kur... tydizeń po tym jak kupiłem motula o tym mówisz..... aaaaaaaa przepraszam , wymieniłem dopiero wczoraj Krzycho motula możesz pogonić na Allegrissimo , i bierz Liqui Moly , naprawde ja podchodziłem do tematu bardzo sceptycznie i przeczytałem cały wątek olejowy na forum i stwierdziłem że Motul super , ale wydaj te 30 zł więcej i kup LM a nie pożałujesz a auto będzie zupełnie inaczej grało Nie wiem ... przeszedłem z Mobila na Motula bo wszyscy zachwalali i mówili że nie ma sensu przepłacać za LM, i podszedłem do tematu bardzo sceptycznie ale się okazują zupełnie nowe rzeczy... i tak międziutko teraz chodzi silnik i tak lekko klekocze że aż miło Nowy update : Zapomniałem się pochwalić jeszcze jednym modem : mianowicie DVD w schowku oraz przełącznik pomiędzy TV a DVD : Teraz już mam rozubdowane multimedia tak jak chciałem - koncerty DVD na Bose - jest czad oczywiście CUSTOM MADE BY DOMIN79 - Doniu :notworthy:
  20. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    sorry , taki mamy klimat :grin:
  21. Dziadzia , jako że ja muzyk to przede wszystkim pierwsze na co zwróciłem uwagę to na dzwięk . Silnik zaczął ciszej i tak jakby bardziej miękko pracować . Wydaje zupełnie inny dzwięk przy klekotaniu. I mam wrażenie że lżej mu się odpala na ujemnej temp.
  22. Dolna kratka od S4 wyrezana, zdjęcia później jak wrócę do domu Ale teraz jest piknie No i fotki : tutaj podczas rezanka : było troche zabawy i precyzyjnego docinania ale efekt każdemu wynagrodzi poświęcony czas i stres aby nie uszkodzić kratki która jest droższa niż górny grill : włala
  23. jest za***iście , teraz już nie będzie innego jak LM Zasuwasz do przodu Oświetlenie rejestracji LED jest takie samo w sedanie i avancie? Znacie może numery pod sedana? to jest to samo , a nr masz na zdjeciu. no ja też po przejsciu na LM byłem pozytywnie zaskoczony tylko w tych ledach są dwa nr na prawą i lewą : końcówki 021 i 022
  24. Lisek Ty dawaj na spota dzisiaj Chopin nie mam kierowcy a opekalem czteropaka przy rozpalaniu pieca;d To uśmiechnij się do Ocy , on jedzie
  25. Te te , a Ty coś się taki ostatnio fifa rafa zrobił ? :tongue4: A skąd wiesz, że wcześniej nie byłem? bo pamiętam jak przyjechałeś pierwszy raz na spota :P :P :grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.