Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. Na kacu siema , dzisiaj coś teges ?
  2. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    żeby Ci czasem nie przyszło do głowy takie coś odpier... niczyć
  3. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    300
  4. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Będziesz się wku...rzał że poprostu nie masz składanych lusster
  5. dziękuję walnąłem ledy cree 6000K i zakodowałem na Canade i tak jeżdzę co daje zakodowanie na canade? że się same włączają halo na zapłonie nawet w pozycji zero , i jeżdże tak jakby na dziennych , ale podkreślam "tak jakby"
  6. dziękuję walnąłem ledy cree 6000K i zakodowałem na Canade i tak jeżdzę
  7. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Patryk , w postoje weź to co ja mam. Masz w moim temacie : Ori OSRAMY : nie wywalają błędu i tak jak paliłem allegrowe ledy po 3 zł raz na 3 miechy , to osramy świecą już rok bez zająknięcia
  8. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mefju kupiłeś B6 w GNOJU ? :grin:
  9. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mówisz i ja nic nie wiem? No ba cieszę się bardzo w takim razie i będzie
  10. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wladi mordeczko , słyszałem najnowsze info że jedziesz do BT :banan:
  11. Goldi , ja miałem tyca i się stało jak napisałem no tylko że Ty nie jeżdzisz w sumie tyle ile ja tłukłem B5 , Wawa - Wroc przez 5 lat co dwa tygodnie w te i z powrotem , to też pewnie swoje zrobiło
  12. I co jęczysz ciesz się że nie masz TYCa , bo by Ci po dwóch dziurach zączęła skakać i wtedy byś był dopiero szczęśliwy
  13. Sprawdze ile mnie to kosztowało wszystko i do wieczora dam znać , ale napewno taniej niż na allegro bo mam kumpla w IC i prajs był mega dobry bo miał wtedy jakieś dodatkowe rabaty na ruvilla
  14. Znam znam , Griffego na wiosnę się wybieram do niego na pełną korektę z ceramiką ale właśnie te pomarańcze robią robote ale wydaje mi się że tylko na czarnym aucie a w sumie propozycja Slimoka żeby zaciski właśnie na czarno dać zaczęła mnie coraz bardziej przekonywać , bo w sumie mało osób tak ma
  15. Krzychu a co z moim schematem ? :grin:
  16. Ile zrobiłeś? I gdzie (i za ile) można go dostać? Powiedz mi jeszcze gdzie robiłeś ten wałek i ile Cię wyszło all in? Ja mam do sprzedania ori nóweczkę bo kupiłem w wyniku błędnej diagnozy więc lerzy na półce z całym kompletem uszczelniaczy , oringów i wszystkim co potrzeba do wymiany więc mogę oddać w dobrym prajsie
  17. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba w trybie czarno-białym ;P
  18. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja do nich i mówili że nie wiedzą kiedy skończą bo zaczeli klina klinem i się zabawa od nowa zaczęła :grin:
  19. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kaju słonko moje drogie :* sam brałeś udział w dyskusji na ten temat na klubowym dlatego zapytałem bo w końcu nie wiem jak to się skończyło A tak poza tym sylwka miałem udanego
  20. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kto w końcu sprzedaje kalendarze ?
  21. Dziękuję Arturo staram się ale Wy z Dońkiem macie takie tempo w rezaniu że mogę Was jedynie gonić ale już większość najważniejszych rzeczy poza Q ogarniete
  22. dokładnie tak samo uważam Michaelus google wujek prawdę Ci powie Zrobię pomarańczowe Lamborghini :D
  23. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No jak zawsze nie było lipy a reszta jak ? Kiedy ich wypedzasz ?
  24. Krzycho a widziałeś gdzieś jakieś foty ze złotymi ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.