Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. Andreju Ryju Co nic nie mówisz że sie dostaliśmy do kalendarza ? :D
  2. chopin odpowiedział(a) na matibati2 temat w Audi A4/S4 B6
    Alez nie ma sprawy, tak jak mówiłem jesteśmy po to żeby sobie pomagać wpadam na weekend do wawy odwiedzić przyjaciół , jesteś ? Może jakiś mały spocik ? :D Ostatnio malo bywam w Wawie, ale niedlugo gramy we Wrocku to sie odezwe Dzieki, ranty mam do zrobienia, ale jeszcze czas. Troche boje sie o to et (33) czy przy 19' nie bedzie obcierki. W takim razie czekam i zapraszam do przepięknego Wrocławia
  3. Gacek widze w profilu Wrocław więc zapraszam serdecznie na nasze spoty
  4. chopin odpowiedział(a) na matibati2 temat w Audi A4/S4 B6
    Alez nie ma sprawy, tak jak mówiłem jesteśmy po to żeby sobie pomagać wpadam na weekend do wawy odwiedzić przyjaciół , jesteś ? Może jakiś mały spocik ? :D
  5. Nie słuchaj tych ciemnych komentarzy... co z tego że 5 lat ? Tymbardziej jak sie tyle modzi i wkłada serca to sie nie sprzedaje ;P przecież teraz autko będzie jeździć i jeździć jak dbasz tak jak na klubowicza przystało S4 robi mega robotę ! Jest świetnie i nie sprzedawaj
  6. chopin odpowiedział(a) na matibati2 temat w Audi A4/S4 B6
    Tu mnie jeszcze nie było Mati widzę ze lecisz z tematem Bardzo ładnie i widzę że z egrem sobie poradziles
  7. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale z tą czerwoną skórą przy lewarku i recznym to za bardzo dojechał
  8. dzięki bo musze właśnie u siebie coś ogarnąć i sie zastanawiam jakie
  9. Witka Grześ Mam pytanko bo nie doczytałem nigdzie, czy Ty dokładałeś dystanse ? czy poprostu ta fela robi taką robotę że z tyłu tak pięknie leży ? ogólnie gratki fury i modów
  10. No prosze załóż chociaż ramki klubowe chociaż jak mrugnąłeś światłami to sie pokapowałem o co biega Dzięki Krzychu . Zaciski jeszcze nie pomalowane bo sie zastanawiam na jaki kolor i przeglądam powoli tematy innych. Czerwony chyba najbardziej pasujacy chociaż bardzo popularny. Moze niebieski ?? :D:D
  11. Andreju bo nie umiem go zmienić :D:D
  12. Jeszcze taki mały apdejcik nowe rameczki wypukłe 3D
  13. Witamy w klubie
  14. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie spece , pytanko czy koła z Q5 235/65/17 wejdą do mnie ? bo ta środkowa liczba coś mi sie taka duża wydaje ?
  15. Bardzo dobrze tak trzymać Krzysio mogę się pochwalić nowymi modami w końcu do oblukania w moim wątku
  16. ja szukałem z miesiąc czasu ori tylko do przemalowania i swojego bym puścił ale jednego nie przyjąłem od kuriera bo był połamany a wtedy dorwałem w super stanie ten zwykły i sobie poprostu przełożyłem dokładkę bo już umiem
  17. Wladi powoli Was gonie z modami ale wiadomo że na wszystko trza kaski i czasu
  18. Mój pierwszy był ori ale bez pdc a teraz przełożyłem górę ze zwykłego plus docinanie pod dokładke s-line. Wujek Domin nauczył za pierwszym razem więc teraz docinka była w cy minuty a co ? zapomniałem jeszcze o gratach które już czekają na jeszcze jednego modzika - podobno super - mianowicie hebelki 320 od Czakiego plus Zimermanki i ferodo
  19. Mały update tematu Powoli realizujemy założone cele Co prawdy do ideału jeszcze sporo brakuje ale udało się ogarnąć takie rzeczy : - Nowa maska i grill od S4 - wróciła dolna kratka s-line w chromie (chyba jednak lepsza niż czarna) - góra przedniego zderzaka pod spryski i PDC razem z wiązką i całą instalacją z B7 - malowanie całego przodu plus polerka i zabezpieczenie na zime Nie było pogody na jakieś fajne zdjęcia poza tym nie mam dobrego lustra a te robione tel więc nie będzie szału tak jak u Józka ale zawsze coś tam widać Na razie tyle nowości , czekamy na jakąś premie co by kupić dolną kratkę S4 , no i ogarniamy już powoli temat Quattro a na koniec marzy się Webasto ale najpierw Q
  20. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie kojarzycie żeby ktoś w klubie miał takie fele u siebie na aucie ? http://www.original-felgen.com/4f0601025j8z8.html#
  21. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no innych nie miałem na razie ale już właśnie się rozglądam na allegro za 17
  22. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    założyłem zime na 15' stalówkach :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: jak to wygląda :facepalm: :facepalm: :facepalm:
  23. Witamy w klubie z racji świąt wiadomo że będzie ciężko z frekwencją ale ogólnie to jak najbardziej , zapraszamy
  24. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siema i wesołych świąt

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.