Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matibati2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurcze chyba kupilem od 3.0. Ten nie da rady bankowo?
  2. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jeśli chcesz do 1.9tdi to tylko od 1.8t pasuje ,reszta nie podejdzieAa wiesz moze jaki nr ma ten od 1.8?
  3. matibati2 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Czy pas przedni (sam stelaz) rozni sie w benzynie i dieslu?
  4. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy pas przedni (sam stelaz) rozni sie w benzynie i dieslu? Mial ktos z tym doczynienia?
  5. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak, pasuje.
  6. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok. Dzieki
  7. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak to montowales? Spawales czy nakladales i obejma?
  8. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Taa. Wiem ze pod wydech z 1.8 t jest 50 mm. 2.5 ma 55. Ten 2.7 wydaje mi sie ze ma solidniejsze a nie mam mozliwosci zmierzyc.
  9. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chodzi mi o to jakie koncowki zalozyc 55 czy 60?
  10. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany orientuje sie ktos jaka srednice maja koncowki tlumikow w wydechu 2.7TDI?
  11. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie ma ktos moze dekielka lub dwoch od avus III?
  12. Nie chcialby ktos sie zamienic chrom na black w sedanie?
  13. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cena niestety taka bo markowe dystanse nie utleniaja sie przy tarczy. Jesli ni sa przykrecane to bardzo czesto jest problem z ich zdjeciem.
  14. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak sobie czytam o dwoch dni Wasze debaty na temat kol oraz ich osadzenia i powiem szczerze ze wszystkie porownania, zdjecia sa malo wiarygodne. U jednego dane kolo bedzie siedzialo tak u innego inaczej w zaleznosci od zawieszenia. Co do et to rowniez wartosc wzgledna bo kolo moze miec niskie et ale na hebel nie wejdzie przez swoj profil. Moim zdaniem poprostu trzeba przymiezyc w miare mozliwosci a pozniej dystansem wyregulowac porzadany efekt.
  15. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tzn? Podrzuc na pw jak mozesz jak mniej wiecej cala operacja wyglada bo tez o tym myslalem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.