Treść opublikowana przez chopin
-
Spoty wrocławskie
a ja próbe mam w filharmoni nie da rady na za tydzień przenieść ?
-
Spoty wrocławskie
Emil a co się stało że skoda idzie do ludzi i wogóle kupiłeś b5 ? pytam grzecznie i kulturnie bez ironii
-
Spoty wrocławskie
Guten morgen
-
Spoty wrocławskie
Areczku :drunk: :rose:
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
co to takie wielkie ? ja moge takie cudo za tysiączka załatwić dedykowane i jest rozmiarów takich jak moduł BT , a tutaj to jakaś KOMODORE ?
-
Spoty wrocławskie
Arek a ile sie da załatwić ? jakby dało rade tak jak ostatnio z 6 butelek to byłby czad
-
Spoty wrocławskie
Arek potrzebny spiryt do nalewek Nie mam już aszszsz.... siemka
-
Spoty wrocławskie
Arek potrzebny spiryt do nalewek
-
Spoty wrocławskie
Arek już na stałe ? kiedy pempkowe
-
B6 DIVISION
siema z pięknego rana
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Dżozef musimy się spiknąć na jakąś bliźniaczą sesje foty megaprzekozak :hi:
-
B6 DIVISION
ja kupiłem IRON-X , jest świetny
-
B6 DIVISION
ja kupiłem ferodo 2 miesiące temu i więcej już nie kupie - nowe klocki a piszczą jakbym nie miał w ogóle :facepalm: wiocha na maksa
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
DTM-y w grafit ?
-
Spoty wrocławskie
cycu czy to chodzi o te : "polisz doope" ?
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Endrju pochwal się nowym zdesiem
-
Spoty wrocławskie
ja mam pracownicze, przyjaciel jest kierownikiem w IC i na wszystkie działy bez wyjątków
-
Spoty wrocławskie
Nie hehe tylko do lutownicy potrzebuję, żeby Ci d*py nie zawracać jak robiłem trasy uk-pl-uk to korzystałem z tego dobrodziejstwa, podłączałem laptopa i filmy nakurwiałem. fajna sprawa A to sobie kupię A już nie będziesz robił tras PL-UK? nitroo przecież ja mam . tylko na razie w wawie siedze
-
Spoty wrocławskie
- Spociki Łódzkie
co tu sie kurna odkutasza :grin:- [B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
znowu coś modzi- Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Dzięki bardzo kolorek o tyle ciekawy że pod różnym oświtleniem zupełnie inaczej wygląda korbotronik w a4 to jakaś plaga i porażka niestety- Moje prace
nie mam pytań ... :facepalm: :wallbash:- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
przejedz kawałem i samo zgaśnie OJOJOJ co tu się ostatnio za bzdury wypisuje a nie sprzątałeś może ostatnio auta ? w sensie odkurzałeś i zajechałeś końcówką pod fotel pasażera pod którym są wiązki ? bo ja tak miałem , odpiąłem i wpiąłem kostki jeszcze raz i po temacie - Spociki Łódzkie