Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. i bedzie "toca toca toca" :D Zagrane na fortepianie
  2. mieszkam Zagrane na fortepianie
  3. siemanko Zagrane na fortepianie
  4. Witaj zapraszamy na nasze spoty , Most Milenijny , Niedziela godzina 17
  5. no wcześniejszego nie moge
  6. no ja nie widze takiej opcji już jest
  7. ale przynajmniej masz już inny status "PASJONAT" :grin: nad czym wcześniej ubolewałeś
  8. będziesz u siebie przekładał ?
  9. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siemankoo na nowych włościach
  10. siemanko w new world
  11. ja w wawie zbijałem
  12. idź teraz na zbijanie pkt. Płacisz 3stófki i 6 pkt ściągają
  13. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no to i ode mnie
  14. chopin odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
  15. Nie ma za co , cała przyjemność po mojej stronie jak tak dalej będziesz działał z autkiem jak do tej pory to będzie służyło długie lata i kolorek nam się udał nawet
  16. chopin odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    myślałem o tym kiedyś Ryju a ogarnąłeś już to powitanie ? bo jak sie okaże że nie będzie sie ze mną mógł przywitać to nie kupuje :grin:
  17. ten tu modzi , wszystko pięknie ale jak na imieniny dzwoniłem żeby życzenia złożyć to nie odebrał czort jeden
  18. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ten to sie obudził po latach świetlnych
  19. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tylko przód tył trzeba rezać... memory five wladi i wszystko jasne :-) Akurat... chyba z C6 Ci się pomyliło... dlatego własnie pytam, bo że z c6 wchodzą to wiem a są w fajnym stanie do wzięcia z c5 w super pieniądzu , tylko czy w ogóle jest sens ? chodzi tylko o przód
  20. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany , czy ktoś z was wie czy do b6 tylko na przód fotele z A6 ale C5 podejdą ?
  21. internet. Viaken.pl
  22. ale to zależy jakie auto i jak bardzo wyeksploatowany kat. Ja za swojego dostałem 150 bo był w miare rześki. Z golfa siory 110 a kumpel a4 180 zł. Najpierw mielą , później badają spectrometrem jaka zawartość platyny, i wtedy mnożą razy cenę z danego dnia , więc nie można jednoznacznie powiedzieć ile dostaniesz za kata
  23. Ulica sułowska, wylot na trzebnice, zaraz za biedronką

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.