Treść opublikowana przez chopin
-
B6 DIVISION
- Spoty wrocławskie
i cóż można tera zrobić ? chyba tylko tyle -->- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
- Spoty wrocławskie
rodzinke już pogoniłeś? bede bede dupsko jade własnie moczyć to wyjde na chwile z wody do was- Spoty wrocławskie
a w ryj by nie chciał :takiego::takiego::takiego:- Spoty wrocławskie
tylko końcówki , zmienione, a nie ma kata i egra już- Spoty wrocławskie
to się pochwalę nowymi modami ależ jest teraz moc- B6 DIVISION
a nikt nie potrzebuje czasem zderzaka z PDC ? http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/zderzak-tyl-avant-kompletny-pdc-mojego-cacka-336446/- B6 DIVISION
co to za końcówki wydechu ? 110 ? 90 mm Ulter-a jakieś to zdjęcie zdeformowane- B6 DIVISION
co to za końcówki wydechu ? 110 ?- Spoty wrocławskie
Podziękował nitro nie chcesz może mojego zderzaka tylnego z PDC z czujnikami ?- B6 DIVISION
no nie ma nigdzie ale wszystkie graty takie jak masz u siebie w furze- B6 DIVISION
kw w cenie Dawaj kasę na konto i może być nr. konta na pw Będzie Pan zadowolony ---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ---------- a komu lusterko z kompasem czarne, igiełka oczywiście fotochrom Jooozek a Ty co swojego cacka wyprzedajesz na części ?- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Witajcie takie pytanko , czy podwójny wydech 1.8T jest taki sam w avancie jak i w sedanie ? bo chce do siebie i nie wiem czy podejdzie ?- Spoty wrocławskie
podpuściłem go, żeby się koło najbrzydszego zakręcił, żeby właściciel się lepiej poczuł trochę lampki masz odłożone.- Spoty wrocławskie
do mojego jak sie młody kajak dorwał to nie chciał oddać i nawet zaczął krzyczeć że to jego, skubany- Spoty wrocławskie
również dzięki za spota. ja tak chciałem tylko przypomnieć ze Lolek jeszcze weselnej nie postawił :grin:- Spoty wrocławskie
halo , gdzie są ?- Spoty wrocławskie
ja właśnie wyjechałem z basenu pod mm i powiem wam że bedzie ciężko dzisiaj ze spotem . full ludu i aut i do tego jeszcze jakaś impreza na orbicie i psiarnia sie zaczęła zjeżdżać- Spoty wrocławskie
AUDI AUDI AUUUUDII musi być bo z kim ja sie bede bawil- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
On cały czas krzyczy audi. .. wie co dobre tia i pewnie jeszcze caly czas krzyczy ze 2.5 tdi jest najlepsze i najszybsze i sie nigdy nie psuje- Spoty wrocławskie
To ja musze napisać o Audi Kaja syn będzie miał solówki i będzie krzyczał : AUDI !!! - Spoty wrocławskie