Treść opublikowana przez chopin
-
Spoty wrocławskie
skoro chce to niech kupi, ty nie będziesz tym jeździł, a jak pojeździ to się przekona dlaczego mu odradzałeś lolo dobrze by bylo od razu sprawdzić modul komfortu czy czasem nie dostanie gdzies wody zeby później nie bylo njeprzyjemnych niespodzianek
-
Spoty wrocławskie
Jaki to laptop? Najłatwiej jak mówi Nelson podłącz do tv. Jak coś, to mogę go też zobaczyć, co i jak Jeśli trzeba zrobić reballing, to polecam firmę MagCom (Dąbrowskiego i Legnicka), ale z doświadczenia wiem, że to rozwiązanie na krótko. Daj więcej szczegółów, to postaram się pomóc lenovo - seria ideapad G580
-
Spoty wrocławskie
Nitroo Ty masz jakiś namiar na zaufanych speców od lapkow ? bratu komp włącza ale nie ma obrazu. niestety chwile po gwarancji nie wiem czy poszla grafika czy taśmy do matrycy ?
-
Spoty wrocławskie
Dokładnie. Poszukaj wśród swoich na forum, a nie po handlarzach... przecież już nie musi szukać bo mu podałem na tacy Marianekzg na zlocie w bukowinie miał 412 tys z takim samym programem i mówi że tylko sprzęgło musiał zrobić. Aż mu zdjęcie pyknąłem dla potomnych stanu licznika także tego rns-d jak sie nie podoba to zmieni na rns-e , fele jakieś ładniejsze jak te sie nie podobają i będzie świetna fura
-
Parowanie lamp Bi Xenon rozwiązanie
wychodzi bez zająknięcia więc i nawet mozesz klosz od srodka powycierac jesli nie masz jakiejś ogromnej łapki:decayed:
-
Spoty wrocławskie
Banan masz tu porządne auto a nie patrzysz cały czas po jakiś kręconych struclach od handlarzy , co nie patrze to lewe tablice niemieckie klepane w stodole - nawet nie wyjazdówki żółte tylko niby niemieckie patrz jakie sztuka : http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/a4-b6-1-9-quattro-avf-2004r-146tys-km-329972/
-
Spoty wrocławskie
siemanko wszystkim. Mówią w prognozie pogody że dzisiaj ma być powtórka ze wczoraj. To jak ktoś miał wczoraj pozalewane garaże to radze wyjechać jak ma być tak samo
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
dobra dobra, my to wiemy, a Ty tam brzdynkol na cymbałkach się na koncert szykuj, żebym się nie musiał wstydzić za Ciebie teraz jest czas na HOLBE- Spoty wrocławskie
SORRY , TAKI MAMY KLIMAT :grin:- Spoty wrocławskie
epicko cofnięta daj spokój , B7 , nowsze niż moja a nawet fisa kolorowego nie ma o przebiegu już nie wspomne. Poproś vin do sprawdzenia to oda razu wyjdzie że w 2010 roku miała 230 w niemczech żeby tylko ---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ---------- Ale z drugiej strony nadal nie rozumiem Waszej polaczkowatej mentalności, że jak DIESEL (!!) ma na szafie więcej jak 2xx (nie wspominam o 3xx) kkm to jest szrot i nie warto nawet tego oglądać ro***erdala mnie ten system w PL Kaj wcale kurna nie ! to nie chodzi o to, tylko o to że nie uczciwy sprzedawca. Bo jak ja kupowałem w monachium swoją b5 to miała 279 realnego przebiegu potwierdzonego książką i aso i zrobiłem nią 100 kkm i jeszcze jeżdzi u kumpla. Tylko chodzi o to żeby znać uczciwie przebieg i wiedzieć poprostu czego się można spodziewać. a tak a propos , kiedy się u mnie k... zjawisz w końcu ?- Spoty wrocławskie
epicko cofnięta daj spokój , B7 , nowsze niż moja a nawet fisa kolorowego nie ma o przebiegu już nie wspomne. Poproś vin do sprawdzenia to oda razu wyjdzie że w 2010 roku miała 230 w niemczech- Spoty wrocławskie
to jest masakra co sie dziś we Wrocku działo , trakcje pozrywane , tramwaje stojące przez całą legnicką gęsiego- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
a można też przez przywrócenie telefonu do ustawień fabrycznych i wtedy też na nowo bedzie prosił o pin i parowanie. Przy okazji wyczyścisz troszku andka i będzie troche szybciej działał tylko zgrać trzeba najpierw wsio co potrzebne i kontakty do chmury albo sparować z gmailem (to tak już z doswiadczenia - bo robiłem u siebie czyszczenie fona i sie okazało że wszystko na nowo zaczął prosić )- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
kto Ci takich głupot naopowiadał ? jak jest wersja low to nie zassa kontaktów choćbyś nie wiem co zrobił. Może ktoś miał naklejkę D a zmieniony soft w środku. JA na początku kupiłem D i bardzo szybko potem kupiłem inny w wersji High i teraz wszystko zasysa :hi:reasumując jak chcesz mieć kontakty na fisie żeby się wyświetlały musisz mieć moduł High. Jak mi pokażesz moduł D który zasysa kontakty do fisa stawiam krate browca od ręki to ide pakowac stary moduł D biere stara nokie i mam klatke browca Ja miałem D jak miałem Concerta i z Samsunga S4 (wtedy Andek 4.2.2) czytał kontakty jak były na SIM, z tym że czytał je tylko w jedną stronę czyli przy przeszukiwaniu z MF i wybieraniu nr-ów (dzwonieniu), ale jak ktoś do mnie dzwonił to był wyświetlany sam nr telefonu Chyba jak większość w złym miejscu szukasz kontaktów w RNS-E. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-b7-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth-21473/index73.html#post4080794 Lub masz telefon z nietypowym systemem, ale raczej to pierwsze. Doniu chodziło o to co napisał Slawek ze moduł D w wersji low nie czytal kontaktow z telefonu tylko z sim i nie wyświetlał nazwy dzwoniącego. a przeciez większość kontaktów teraz jest w pamięci telefonu bo na sim nie zapiszesz pelnej nazwy i masz ograniczoną ilość kontaktów do zapisania. wiec uzytkkwanie modułu D w moim przypadku bylo bardzo uciążliwe gdyz i tak musialem sprawdzac kto dzwoni i nie mialem 3/4 kontaktów a co do browca to chyba nie musze przypominać o zaproszeniu- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
kto Ci takich głupot naopowiadał ? jak jest wersja low to nie zassa kontaktów choćbyś nie wiem co zrobił. Może ktoś miał naklejkę D a zmieniony soft w środku. JA na początku kupiłem D i bardzo szybko potem kupiłem inny w wersji High i teraz wszystko zasysa :hi:reasumując jak chcesz mieć kontakty na fisie żeby się wyświetlały musisz mieć moduł High. Jak mi pokażesz moduł D który zasysa kontakty do fisa stawiam krate browca od ręki- Spoty wrocławskie
jak chcesz jeździć jeszcze troche tym autem to weź nówke , bo z używką może być tak samo chyba że ktoś tu ma z pewnego auta z małym przebiegiem bo kaju jeszcze nie rozwarstwia tej nowej furki ?- Spoty wrocławskie
jak chcesz jeździć jeszcze troche tym autem to weź nówke , bo z używką może być tak samo chyba że ktoś tu ma z pewnego auta z małym przebiegiem- Spoty wrocławskie
za 1000 widziałem nawet plus opłaty oczywiscie , na orlej- Spoty wrocławskie
Siemanko którzy to tutaj tacy "Sami Swoi" że tak przez płot do siebie jak Kargul z Pawlakiem ?- Spoty wrocławskie
to ten nowy telefon firmy orange sie tak zwiesza ?- Spoty wrocławskie
spoko luzik polecam się ale w sumie pierwszy raz trafiłem na jakiegoś normalnego gościa który nie okazał się chamskim bucem udającym że nic o niczym nie wie także fajnie wyszło , i do tego jeszcze te nowe turbiny- Spoty wrocławskie
:decayed: ta foczka mówi : " DAJ MIII " ? :grin::polew:- Spoty wrocławskie
nie lubie włoskich produkcji. Już zamiast ferrary wolałbym porschaczka albo coś z produkcji na zamówienie : Koenigsegg- Spoty wrocławskie
ja nie lubie ferrari coś innego wymyśl - Spoty wrocławskie