Treść opublikowana przez chopin
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
popatrzyłem nie na ten wątek sorry no wiadomo że nie było:)
-
Spoty wrocławskie
:shock3: taki rozlatujący a wciąga twojego :grin: a to ciekawe bo jeszcze ani razu sie nie mierzyliśmy. To może najpierw staniemy na prostej a później napiszesz
-
Spoty wrocławskie
jak zazdrościsz to się chociaż nie odzywaj . Weź się zajmij swoim parchem lepiej , który się już rozlatuje
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
radio dokładane ?
-
Spoty wrocławskie
Wrzuciłem w spoiler ale za duża rozdzielczość i zwężyło je troche . Musze zmniejszyc i wrzucic ponownie. cwiara wrzuć te fotki ze spota na serwer jakiś do ściągnięcia
-
Spoty wrocławskie
- Moje prace
Panowie za każdym razem ryjecie mi beret waszymi pracami spać nie moge przez Was i sie nie mogę doczekać kiedy moje cacko będzie się tak świeciło- Spoty wrocławskie
Ceny zaporowe, to fakt A Ty chopin nie mieszkasz gdzieś na Krzykach? Bo miałem wrażenie, że Twoje auto pod jednym z bloków ostatnio stało czasem tak ja mam 3 lokalizacje- Spoty wrocławskie
siemian to zło- Spoty wrocławskie
Nitroo zgłoś się szukałeś koncerta 2 . I wszyscy płakali jakie one są drogie a tu proszę bardzo http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/sprzedam-concert-ii-323547/- Spoty wrocławskie
mnie nie było jeszcze we Wrocławiu wtedy i sie nie znaliśmy , a jakbym był to napewno bym zorganizował- Spoty wrocławskie
Ja cwiara i nelson w delegacji i może cysterne zamawiać a wy już tylko o jednym alkusy ! to ja myślał co by chłopakowi taką miłą odwózkę zrobić bo widziałem w innych miastach jak się klubowicze fajnie eskortują audiolkami i jest super a wam tylko wódka w głowie- Spociki Łódzkie
Siemanko Alkusy kochane :hi: dodałem już filmiki z naszych tegorocznych zmagań z Bukowiny w wątku zdjęć i filmów ze zlotów Jest i Macarena Marianka i Tomek tańczący ze Złotą na stole także pozdróweczki z pięknego WrocLOVE http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/galerie-zdjec-filmikow-ze-spotow-zlotow-4250/- Spoty wrocławskie
Lolek kiedy ślub ? to Ci zrobimy orszak Audi spod kościoła do sali weselnej sie goście zdziwią- Spoty wrocławskie
Szczurek jak żeś kupił jakiegoś ulepa i złoma to niestety tak sie dzieje , jakbyś kupił całego porządnego diesla to byś śmigał i się cieszył. Zobacz na b5 Gniadulca czy Goldiego , nic tam sie nie dzieje jak jest zadbany- Spoty wrocławskie
ja wyhaczyłem od hammera z forum ori z aso za 130zeta /szt osram xenarc ---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:29 ---------- porypało ? chinolami może spalić przetwornice a napewno fabrycznie nie ma KOITO które są wytrzymałem na wszystkie chińskie podróby. Kumpel kupił chinole i przy pierwszym odpaleniu zjarał przetwornice bo żydził na oryginał . I nie dość że musiał wybulić na ori żarniki to jeszcze na nowe przetwornice - I TAKA TO BYŁA OSZCZĘDNOŚĆ także tego:hi:- Spoty wrocławskie
ja wyhaczyłem od hammera z forum ori z aso za 130zeta /szt- Spoty wrocławskie
a my serdecznie zapraszamy na spoty do najlepszej ekipy w Polsce takich spotów i wigilli jak nasze, żadna ekipa w polsce ni mo :hi:i nie chodzi o to że ktoś oczekuje zapłaty , tylko bardzo nie lubimy jak ktoś traktuje spoty tylko i wyłącznie do załatwienia swoich interesów a nie liczy się dla niego atmosfera , spotkania z pasjonatami audi... także do zobaczenia- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
kto będzie chciał to wjedzie, chyba, że po piątku dmuchniesz w balonik z półtora bara to kluczyków do auta nie dam znaczy ze dlamnie masz kierowce i znowu się nie napije najpierw cwiare z Bukowiny tera domina z Ostrowa :grin:- Spoty wrocławskie
och Karol 2- Spoty wrocławskie
ja też bede- Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
to zrób tak jak bast poradził i będzie spokój- Spoty wrocławskie
- Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Weź wyłacz w chomiku żeby moźna było bez transferu pobierac.. już powinno działać moje wypociny z BT oraz filmiki Galeria - muzykmf - Chomikuj.pl- Spoty wrocławskie
spoty nie są od vagowania. jak cos to podłączenie 50 zł. bo ostatnio byl taki co przyjechal tylko sie podłączyć i mial postawić czteropak i tyle go widzieli . takze tego:hi: drugi hornet, pierdylety prawi. niech przyjedzie z załącznikiem od razu, a nie, że gościa vagujecie a potem płacz, że miał postawić. te te Ty mi tu z hornetem nie wyjeżdżaj , ale co racja to racja . Zapraszamy serdecznie na spoty , povadamy , poznamy sie i tak dalej - Moje prace