Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. popatrzyłem nie na ten wątek sorry no wiadomo że nie było:)
  2. :shock3: taki rozlatujący a wciąga twojego :grin: a to ciekawe bo jeszcze ani razu sie nie mierzyliśmy. To może najpierw staniemy na prostej a później napiszesz
  3. jak zazdrościsz to się chociaż nie odzywaj . Weź się zajmij swoim parchem lepiej , który się już rozlatuje
  4. Wrzuciłem w spoiler ale za duża rozdzielczość i zwężyło je troche . Musze zmniejszyc i wrzucic ponownie. cwiara wrzuć te fotki ze spota na serwer jakiś do ściągnięcia
  5. Panowie za każdym razem ryjecie mi beret waszymi pracami spać nie moge przez Was i sie nie mogę doczekać kiedy moje cacko będzie się tak świeciło
  6. Ceny zaporowe, to fakt A Ty chopin nie mieszkasz gdzieś na Krzykach? Bo miałem wrażenie, że Twoje auto pod jednym z bloków ostatnio stało czasem tak ja mam 3 lokalizacje
  7. siemian to zło
  8. Nitroo zgłoś się szukałeś koncerta 2 . I wszyscy płakali jakie one są drogie a tu proszę bardzo http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/sprzedam-concert-ii-323547/
  9. mnie nie było jeszcze we Wrocławiu wtedy i sie nie znaliśmy , a jakbym był to napewno bym zorganizował
  10. Ja cwiara i nelson w delegacji i może cysterne zamawiać a wy już tylko o jednym alkusy ! to ja myślał co by chłopakowi taką miłą odwózkę zrobić bo widziałem w innych miastach jak się klubowicze fajnie eskortują audiolkami i jest super a wam tylko wódka w głowie
  11. chopin odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemanko Alkusy kochane :hi: dodałem już filmiki z naszych tegorocznych zmagań z Bukowiny w wątku zdjęć i filmów ze zlotów Jest i Macarena Marianka i Tomek tańczący ze Złotą na stole także pozdróweczki z pięknego WrocLOVE http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/galerie-zdjec-filmikow-ze-spotow-zlotow-4250/
  12. Lolek kiedy ślub ? to Ci zrobimy orszak Audi spod kościoła do sali weselnej sie goście zdziwią
  13. Szczurek jak żeś kupił jakiegoś ulepa i złoma to niestety tak sie dzieje , jakbyś kupił całego porządnego diesla to byś śmigał i się cieszył. Zobacz na b5 Gniadulca czy Goldiego , nic tam sie nie dzieje jak jest zadbany
  14. ja wyhaczyłem od hammera z forum ori z aso za 130zeta /szt osram xenarc ---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:29 ---------- porypało ? chinolami może spalić przetwornice a napewno fabrycznie nie ma KOITO które są wytrzymałem na wszystkie chińskie podróby. Kumpel kupił chinole i przy pierwszym odpaleniu zjarał przetwornice bo żydził na oryginał . I nie dość że musiał wybulić na ori żarniki to jeszcze na nowe przetwornice - I TAKA TO BYŁA OSZCZĘDNOŚĆ także tego:hi:
  15. ja wyhaczyłem od hammera z forum ori z aso za 130zeta /szt
  16. a my serdecznie zapraszamy na spoty do najlepszej ekipy w Polsce takich spotów i wigilli jak nasze, żadna ekipa w polsce ni mo :hi:i nie chodzi o to że ktoś oczekuje zapłaty , tylko bardzo nie lubimy jak ktoś traktuje spoty tylko i wyłącznie do załatwienia swoich interesów a nie liczy się dla niego atmosfera , spotkania z pasjonatami audi... także do zobaczenia
  17. kto będzie chciał to wjedzie, chyba, że po piątku dmuchniesz w balonik z półtora bara to kluczyków do auta nie dam znaczy ze dlamnie masz kierowce i znowu się nie napije najpierw cwiare z Bukowiny tera domina z Ostrowa :grin:
  18. och Karol 2
  19. ja też bede
  20. to zrób tak jak bast poradził i będzie spokój
  21. Weź wyłacz w chomiku żeby moźna było bez transferu pobierac.. już powinno działać moje wypociny z BT oraz filmiki Galeria - muzykmf - Chomikuj.pl
  22. spoty nie są od vagowania. jak cos to podłączenie 50 zł. bo ostatnio byl taki co przyjechal tylko sie podłączyć i mial postawić czteropak i tyle go widzieli . takze tego:hi: drugi hornet, pierdylety prawi. niech przyjedzie z załącznikiem od razu, a nie, że gościa vagujecie a potem płacz, że miał postawić. te te Ty mi tu z hornetem nie wyjeżdżaj , ale co racja to racja . Zapraszamy serdecznie na spoty , povadamy , poznamy sie i tak dalej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.