Treść opublikowana przez chopin
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jesteś pewien na 100% że nie dpfa ? Bo po 2006 roku już wszystkie auta miały dpfa
-
Spoty wrocławskie
on chce rns-e , także jeszcze musi przejść z 1 na 2 din , tunel i te sprawy
-
Moje prace
Siema Griffe poszło pw
-
Spoty wrocławskie
Siemanko , no spocik wczoraj zacny był
-
Spoty wrocławskie
ja jestem za jestem tak bardzo za że nie byłem nigdy tak bardzo :decayed:
-
Spoty wrocławskie
dawaj adres tego podziemnego dla naszej ekipy to pikuś ---------- Post dopisany at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ---------- przecie to już nie moja działka mamy specjaliste od tego
-
Spoty wrocławskie
zapomniałeś jeszcze o orkiestrze na powitanie ale przecież w sumie wiadomo kto się tym zajmie :grin:
-
Spoty wrocławskie
u nas jeszcze nie ale coś chmurki się jakieś robią. Ale to nie ważne bo pod mostem nie pada
-
Spoty wrocławskie
Englishman o której Ty zawitujesz dzisiaj u nas ? no zobaczymy jak mi resta dnia pójdzie moge być o 17 a mogę być dopiero przed 18 dajcie tylko znać gdzie czy most czy magnolia. Pod mostem , zaczynamy od 17 a kończymy jak zawsze
-
Spoty wrocławskie
Englishman o której Ty zawitujesz dzisiaj u nas ?
-
Spoty wrocławskie
Kochanowskiego , wulkanizacja. czynny 7 dni w tygodniu 24h
-
Spoty wrocławskie
człowieku chopin wraca to od razu frekwencja podskoczy Lolek masz u mnie plusa Siemanko ja już w końcu we Wro
-
Spoty wrocławskie
w ten piekny dzień juz po operacji witojcie Panowie wszystko ok, dzis juz wychodzimy z Otwocka
-
Spoty wrocławskie
siema z daleka :cry::cry::cry::cry::cry::smutas::smutas::smutas::smutas::smutas::smutas::beksa::beksa::beksa::beksa::beksa:
-
Spoty wrocławskie
Dzwonilem pytalem o wizyty. Powiedzieli ze to osrodek zamkniety i nie ma odwiedzin. tak a propos to to jest europejskie centrum zdrowia imienia Fryderyka Chopina
-
Spoty wrocławskie
ej to może wpadnijcie mnie odwiedzić do Otwocka
-
Polecane opony letnie
a co sie zadziało z tymi pirelkami że taka opinia ? w sensie co się stało z tymi Pirellami Cinturato że nie jesteś z nich zadowolony ?
-
Polecane opony letnie
a co sie zadziało z tymi pirelkami że taka opinia ?
-
Szyby od środka
i wali w całym aucie przez tydzień
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
w sobote od rana pijemy Noo. Mądrego to i przyjemnie posłuchać Ćwiara to jak Ty licznik ogarniesz Wihajstrowi ? chcesz mieć problemy z zalogowaniem się na forum ? Zlocik opłacony
-
Spoty wrocławskie
Arek nowy wózek dla Ciebie :grin: Audi A4 Avant 1.8 T als Kombi in Bad Reichenhall chyba że Nelson zechce
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
pokaż tą swoją jak to wygląda http://www.a4-freunde.com/wiki/images/8e0863278_qqx.jpg https://a-a.d-cd.net/b205ed8s-480.jpg tak to wygląda powiem tak, nie zakochałem się w niej
-
Polecane opony letnie
co Ty opowiadasz , nowe mają minimum 8mm, ja kupiłem ostatnio Pirelli i miały 9.5mm
-
215/50/17 VS 215/55/17 - czy będą mocno przekłamywać ?
czyli moge założyć 215/55 i będzie w miare ok ? a mocno to się przełoży na spalanie ?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Cyanogen 11 bazuje na 4.4.x, ja akurat testowałem [ROM][AOSP][4.4.2][KOT49H] SuperNexus 4.0 - I9300 - Build 1 [25-12-13] - xda-developers aa, czyli jednak nakładka