Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. cena wszystkich gratów Q to jakies 3tys zł + robota
  2. czyli bezpieczniej zimowki. cholera trzeba dorezac to Quattro
  3. Wjechać może i wjedziesz, ale czy wyjedziesz Pamiętam jak chyba 3 lata temu było sobotę słonko i sucho, a w niedzielę odkopywałem przez godzinę samochód no to zostają stalówki z kołpakami :[
  4. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    100 lat 100 lat niech pije Bartek nam
  5. Ja IPhone'a ładuje co 4 dni. Nawijam średnio 45min dziennie. Także tego bo nie masz whatsappa z naszym wątkiem klubowym :grin: inaczej to byś sie nie pochwalił takimi osiągami z włączonym netem , co nie Cwiara ?
  6. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja przecie spokojny tylko ten KAJU jak zawsze musi namieszać ja to kuźwa wszędzie bajzlu narobie nie ładnie i tak bedzie kolejna zwrotka
  7. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja przecie spokojny tylko ten KAJU jak zawsze musi namieszać
  8. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja mam wyluzowane to Ty się spiąłeś niepotrzebnie
  9. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    luzuj bokserki
  10. w tym roku to już chyba na letnim setupie można będzie wjechać czy ma ktoś jakieś info że ma być inaczej ?
  11. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ile to na polskje ?
  12. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w Norway:wink:ale nie pytaj mnie ile dalem bo padniesz a ile dałeś ? :D:D
  13. Ryju sam widziałeś różnice w wyświetlaczu po którymś odblokowaniu odpowiedział Oca
  14. powiedział Cwiara
  15. a co sie stało sie znowu ? Ty z tymi telefonami to masz szczęście
  16. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wrocław 14 stopni
  17. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na bukowine juz chyba na letnim setupie
  18. chyba gdzieś widziałem ten pocisk Szymon graty , duma rozpiera Zobacz: Audi S6 C7 Sportmile 701KM - czyli najszybsze Audi S6 na świecie - Wykop.pl
  19. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja pyrtole , wiosna w lutym
  20. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    grajek tutaj?! o nie! boisz się kolejnej zwrotki dobre będzie napewno kolejna zwrotka
  21. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siema cyce
  22. hahab:D ---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- i tak Oca najlepiej doj**al : a ten KYLOMC to będzie ? :D:D
  23. parking nad Castorama
  24. dawaj bez jak ostatnio ja juz jade za pol godziny jestem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.