Treść opublikowana przez chopin
-
Spoty wrocławskie
magnolia
-
Spoty wrocławskie
dajcie spokój z tym milenijnym będziecie znowu zawracac na magnolie ?
-
Spoty wrocławskie
ciepło jest i jasno to o 18 magnolia i koniec
-
Spoty wrocławskie
w aso 25 zł ori sztuka no i po problemie:naughty:, dzieki chopin no problem sam kupowałem to wiem
-
Spoty wrocławskie
w aso 25 zł ori sztuka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Coś masz do diesli synek ? :D:D
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
ja mam M i działa na najnowszym andku w galaxy s4. także możesz brać
-
Spoty wrocławskie
Szymeniu Ty też tak zabawiasz swoje pociechy ? :decayed:
-
Spoty wrocławskie
szczurek widze że informacje masz nie na czasie przecie ja właśnie ten tekst ułożyłem i go zaśpiewałem i nawet zagrałem
-
Spoty wrocławskie
:polew: a gdzie przepraszam : autorem tekstu i piosenki jest Chopin ?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
kolega chyba musi wpaść na Wrocławskiego spota żeby zobaczyć że przyjeżdżają klubowicze z żonami i dziećmi i nawet upalamy zdalnie sterowane R8 i Vipery tychże dzieci A najlepiej niech zajrzy na wątek naszej wigilii klubowej
-
Spoty wrocławskie
Już się bałem jak zobaczyłem miejsce, że może na mnie trafić :-) codziennie tędy do roboty jadę. Potem myślałem że może banan :-P ale blachy nie jego ufff, ale mi się ciepło zrobiło! moje okolice, jeżdżę tamtędy codziennie, mam czarne audi... ale nie B8 i nie DW to B8 jest? dobrze widzę? o proszę temu ciepło w gaciach co mnie wrzucił ja Cię nie wrzuciłem tylko podlinkowałem, ale nie wiedziałem kto to na następnym filmiku na pewno Cię już rozpoznam na następnym filmiku to ja podlinkuje Ciebie , bo już teraz stoje na kazdym pomarańczowym :D:D
-
Spoty wrocławskie
no robimy jak zawsze
-
Spoty wrocławskie
Już się bałem jak zobaczyłem miejsce, że może na mnie trafić :-) codziennie tędy do roboty jadę. Potem myślałem że może banan :-P ale blachy nie jego ufff, ale mi się ciepło zrobiło! moje okolice, jeżdżę tamtędy codziennie, mam czarne audi... ale nie B8 i nie DW to B8 jest? dobrze widzę? o proszę temu ciepło w gaciach co mnie wrzucił
-
Spoty wrocławskie
Szopena my też oglądamy telewizor Soczi u nas odbiera ale ja dla Nelsona informacje wrzucam
-
Spoty wrocławskie
MAMY KOLEJNE ZŁOTO - ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE 1500m ! :banan: ---------- Post dopisany at 17:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:57 ---------- paczajta na tych pojebańcuuffff :grin:
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
oprócz ustawień głośności są jeszcze ustawienia czułości mikrofonu , może to rozwiąże problem
-
Spoty wrocławskie
Przecież to b8. to nie jest czasem dikson ? ---------- Post dopisany at 09:44 ---------- Poprzedni post napisany at 09:42 ---------- mówiłem ze tak będzie. na mnie wszyscy wsiedli a tu prosze co drugi wydygany
-
Spoty wrocławskie
no ja przy tym to taki pikuś że hej
-
Spoty wrocławskie
Seat Alhambra 112000.00 PLN. Pszczyna - otoMoto.pl :polew:
-
Spoty wrocławskie
:polew::polew:
-
Spoty wrocławskie
przecie to wiem , ale adam juz robi. a trafi do niego przez Cwiare
-
Spoty wrocławskie
zgłoś sie do Cwiary
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
A masz podłączoną navi z tylu? teraz już odłączoną bo rnse podłączony i wtedy wystarczy scrossowac dwa kable i po temacie
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
kwestia tylko przelutowania dwoch kabli z tyłu z bagażniku Zastanawia mnie co Ty piszesz, bo do bagażnika od telefonu nie idą kable tel + i tel - One idą od modułu do uchwytu i do kostek radia. Tak jak silnik pisze często przejściówka ma źle (lub po prostu odwrotnie) poprowadzone piny. Wiec much najpierw na pewno do sprawdzenia przejściówka. A jeśli nie to, zastanawia mnie odcięta kostka uchwytu, może tam też być problem, np. źle zaizolowane przewody. Mam vcds ale nie pełnego(nie wchodzi w BT) Jakbyś miał łączność można by spróbować resetu BT. Ale możliwe że Twój telefon jest uparty. mialem ten sam problem i wystarczylo przelutowac dwa kabelki z tyłu przy czytniku navi w bagażniku po lewej stronie