Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. magnolia
  2. dajcie spokój z tym milenijnym będziecie znowu zawracac na magnolie ?
  3. ciepło jest i jasno to o 18 magnolia i koniec
  4. w aso 25 zł ori sztuka no i po problemie:naughty:, dzieki chopin no problem sam kupowałem to wiem
  5. w aso 25 zł ori sztuka
  6. Coś masz do diesli synek ? :D:D
  7. ja mam M i działa na najnowszym andku w galaxy s4. także możesz brać
  8. Szymeniu Ty też tak zabawiasz swoje pociechy ? :decayed:
  9. szczurek widze że informacje masz nie na czasie przecie ja właśnie ten tekst ułożyłem i go zaśpiewałem i nawet zagrałem
  10. :polew: a gdzie przepraszam : autorem tekstu i piosenki jest Chopin ?
  11. kolega chyba musi wpaść na Wrocławskiego spota żeby zobaczyć że przyjeżdżają klubowicze z żonami i dziećmi i nawet upalamy zdalnie sterowane R8 i Vipery tychże dzieci A najlepiej niech zajrzy na wątek naszej wigilii klubowej
  12. Już się bałem jak zobaczyłem miejsce, że może na mnie trafić :-) codziennie tędy do roboty jadę. Potem myślałem że może banan :-P ale blachy nie jego ufff, ale mi się ciepło zrobiło! moje okolice, jeżdżę tamtędy codziennie, mam czarne audi... ale nie B8 i nie DW to B8 jest? dobrze widzę? o proszę temu ciepło w gaciach co mnie wrzucił ja Cię nie wrzuciłem tylko podlinkowałem, ale nie wiedziałem kto to na następnym filmiku na pewno Cię już rozpoznam na następnym filmiku to ja podlinkuje Ciebie , bo już teraz stoje na kazdym pomarańczowym :D:D
  13. no robimy jak zawsze
  14. Już się bałem jak zobaczyłem miejsce, że może na mnie trafić :-) codziennie tędy do roboty jadę. Potem myślałem że może banan :-P ale blachy nie jego ufff, ale mi się ciepło zrobiło! moje okolice, jeżdżę tamtędy codziennie, mam czarne audi... ale nie B8 i nie DW to B8 jest? dobrze widzę? o proszę temu ciepło w gaciach co mnie wrzucił
  15. Szopena my też oglądamy telewizor Soczi u nas odbiera ale ja dla Nelsona informacje wrzucam
  16. MAMY KOLEJNE ZŁOTO - ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE 1500m ! :banan: ---------- Post dopisany at 17:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:57 ---------- paczajta na tych pojebańcuuffff :grin:
  17. oprócz ustawień głośności są jeszcze ustawienia czułości mikrofonu , może to rozwiąże problem
  18. Przecież to b8. to nie jest czasem dikson ? ---------- Post dopisany at 09:44 ---------- Poprzedni post napisany at 09:42 ---------- mówiłem ze tak będzie. na mnie wszyscy wsiedli a tu prosze co drugi wydygany
  19. no ja przy tym to taki pikuś że hej
  20. Seat Alhambra 112000.00 PLN. Pszczyna - otoMoto.pl :polew:
  21. :polew::polew:
  22. przecie to wiem , ale adam juz robi. a trafi do niego przez Cwiare
  23. zgłoś sie do Cwiary
  24. A masz podłączoną navi z tylu? teraz już odłączoną bo rnse podłączony i wtedy wystarczy scrossowac dwa kable i po temacie
  25. kwestia tylko przelutowania dwoch kabli z tyłu z bagażniku Zastanawia mnie co Ty piszesz, bo do bagażnika od telefonu nie idą kable tel + i tel - One idą od modułu do uchwytu i do kostek radia. Tak jak silnik pisze często przejściówka ma źle (lub po prostu odwrotnie) poprowadzone piny. Wiec much najpierw na pewno do sprawdzenia przejściówka. A jeśli nie to, zastanawia mnie odcięta kostka uchwytu, może tam też być problem, np. źle zaizolowane przewody. Mam vcds ale nie pełnego(nie wchodzi w BT) Jakbyś miał łączność można by spróbować resetu BT. Ale możliwe że Twój telefon jest uparty. mialem ten sam problem i wystarczylo przelutowac dwa kabelki z tyłu przy czytniku navi w bagażniku po lewej stronie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.