Treść opublikowana przez chopin
-
Spoty wrocławskie
U nas jest grupa spotowa i grupa AA4 spotowa
-
Spoty wrocławskie
Musti zapraszam do siebie kanapa podwójna stoi sobie i czeka na gości a i miejsca w brud Wigilia klubowa była u mnie takze tego i nie będziesz musiał bulic za nocleg
-
Spoty wrocławskie
Hamowalem ale jak sie zapaliło czerwone dla pieszych to poleciałem dalej bo za 2 sekundy juz sie później zielone zapalił i koniec. Na następnej krzyzowce juz stałem na czerwonym. Nikogo nie potracilem ,nie zabiłem , każdy z was napewno nie raz popełnił większe wykroczenia na drodze a teraz wszyscy święci nagle ! Zluzujcie
-
Spoty wrocławskie
To było wieczorem . Zywej duszy nie bylo i dzisiaj zatrzymałem sie na czerwonym a koleś z Evo to dopierdzielil na czerwonym ze reszta juz startowała i ledwo co nie zrobił mega dzwona. Oczywiscie przeleciałem na czerwonym Usprawiedliwienia nie ma żadnego ale to co inni porobionymi furami wyprawiają czasem to ja przy tym to pikuś ---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ---------- to patrzcie na tych gigantów
-
Spoty wrocławskie
Przepraszam , wiecej sie nie powtórzy
-
Spoty wrocławskie
Nie , Twój jak coś to ja jestem na magnolii.
-
Spoty wrocławskie
Przestańcie puerdolic tylko dawać na magnolie na spota
-
Spoty wrocławskie
Wiedziałem że tylko to napisze i rybki połkną haczyk
-
Spoty wrocławskie
ja tam wole na Bukowine polecieć. Audi to Audi a nie skoda
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Tak w woli ścisłości Karol czyli Electrocar jest w Raszynie a nie w Wawie taka drobna różnica
-
Spoty wrocławskie
Magnolia tam gdzie zawsze. Ja tam jadę Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Cwiarunia zdaje sie ze ja tez mam cosik obiecane z tego bajzliku Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
RYJKI KOCHANE NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU :hi:
-
Spoty wrocławskie
Ja dopiero wrócił do domu . Jak tak czytam co tu sue dzieje sie to aż sie miło na sercu robi Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
No to jestes w sumie na zero bo to co wpadło na plusie z premii sie tera wyrównało Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
RYJKI KOCHANE WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE DLA WSZYSTKICH ABYSMY SIE JAK NAJCZESCIEJ SPOTYKALI W TAKIM GRONIE JAK OSTATNIO I ZEBY SIE NAM FURY NIE PSUŁY I OBY KAZDY Z NAS CHOCIAZ PRZEZ CHWILE ODPOCZAL OD TEGO CODZIENNEGO PĘDU . WESOŁYCH ŚWIĄT OD SERCA ŻYCZY WASZ KOCHANY CHOPIN Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Ja uwielbiam ją ona tu jest ... Tylko ciekawe czy goldik żyje ? Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Wigilia sie udała, pograli pospiewali i popili czyli bylo wszytko co trzeba A teraz trza bedzie ogarnąć burdel A wszystkim ktorzy nie byli zycze Marry Christmas ;) Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Ciekawe czy jutro bedziesz sie tak ladnie wital Przecież dzisiaj kulturalnie ma być to wiadomo że tak Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
jak Cie zara trytne za te przedrzeźnianie ! ratuje Cie tylko fajny opis
-
Spoty wrocławskie
den także tego, juzd ajfołn waj topatok dobry dobry ! JEDEN Z DRUGIM MI TU NA WIGILIE PRZYJEŻDŻAĆ raz dwa trzy !
-
Spoty wrocławskie
Siemano miszczu Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Właśnie k.... Goldik co Ty tak cicho? Będziesz ? Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Oca wrzucał kiedyś domową parodie , a teraz jakaś troche mniej domowa :facepalm:
-
Spoty wrocławskie
dalej to samo not found 404 poczekam troche , zjem coś , wykąpie się i zobaczymy później