Treść opublikowana przez chopin
-
Spoty wrocławskie
Dzwoniłem do kumpla pytać o szczotkę do wiertarki , a on do mnie czy nie lepiej je wypiaskować . Mowie pewnie lepiej ale najpierw trzeba mieć kasę , a on mówi że ma kumpla w robocie co dorabia . Jade do goscia mowie ze od Krzyśka i pytam ile ? magiczna odpowiedz " dogadane " ---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ---------- To aż żal byłoby nie skorzystać . Tylko trochę długo lubię to! Kaju jak tam "obrazki z wystawy" ?
-
Spoty wrocławskie
Nelson to jednak robimy fure ? Jednak chopin musisz zostać modem w technicznym:grin: nie możesz poprostu odpowiedzieć ? szkoda mi audi dlatego pytam
-
Spoty wrocławskie
Nelson to jednak robimy fure ?
-
Spoty wrocławskie
Się kjerwa teatrów zachciało gagatku:polew: ---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ---------- no taki teatr to ja rozumiem
-
Spoty wrocławskie
a opijamy w końcu robote ?
-
Spoty wrocławskie
---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ---------- ja już wczoraj właśnie wieczorem zainstalowałem setup zimowy oczywiście dzięki naszemu kochanemu Ryjkowi Andrzejowi 1/4 a tu taka sytuacja
-
Spoty wrocławskie
A kierwa mówiłem zakładaj kurtkie bo zimno a ten na boska jeszcze chodził psy karmić Zagrane na Fortepianie Na bosaka jeszcze mały pikuś, mój koleżka wyszedł przed chatę głaskać psa na golasa. A zabudowa w jego dzielnicy, willa przy willi:polew: A to nie był czasem Kubica ? :D Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
A kierwa mówiłem zakładaj kurtkie bo zimno a ten na boska jeszcze chodził psy karmić Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Zaraz wstawie smiechowe zdjatko ;D ja wiedziałem że Hornet pojechał na rozmowę w sprawie pracy ale żeby tak na dwa fronty to się nie przyznawał ;D Zagrane na Fortepianie ---------- Post dopisany at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:05 ---------- Zagrane na Fortepianie ---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ---------- Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
I od Niemca który płakał jak sprzedawał Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Nelson weźmie chyba że Hornet go wyprzedzi Zagrane na Fortepianie
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
no bo masz pewnie moduł w wersji low
-
Spoty wrocławskie
no to taka sytuacja MTN Kielce w TVN FAKTY ( nielegalne wyścigi ) - YouTube to jest dopiero qfa złomek "a gdzie świtała ? - NIE MA "
-
Spoty wrocławskie
Oca u mnie tak samo także mandat za "niemanie" zimówek ?
-
Spoty wrocławskie
Nelson - oferta dla Ciebie. Flyer chciał je puścić za 54 koła , może sie dogadasz lepiej http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-agb-pierwsze-polsce-b6-2-7l-v6-biturbo-quattro-s-line-nowe-foty-str-1-a-8792/ widziałem auto w Wawie - stan idealny , auto mega zadbane i wszystko w nim porobione i masz 2,7 BIT , czego tu chcieć więcej ?
-
Spoty wrocławskie
Na moją odpowiedzialność a nie chcesz kupić b5 RS ? Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
To smacznego a kiedy oblewamy robotę ? ;D Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Nelson reklama o której mówiłeś :polew:
-
Spoty wrocławskie
Nelson pamiętaj że jesteś w klubie Audi ;D Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Teraz to już piękne słońce świeci także narazie nie ma śniegu Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Ja właśnie wróciłem teraz z Basia z kina z pasażu i śnieg pada i na wiadukcie na armi Pupe zarzuciło także tego Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
No ja to już dawno stwierdziłem Hornetto jak droga ? Bo u nas już właśnie zaczął padać śnieg Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Mi już dzisiaj wystarczy Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
18. Daj wytrzezwiec Zajedziecie po mnie? Sent from my iPhone5 using Tapatalk Si Wysłane z mojego telewizora tylko zostaw Magdę w domu ;D Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Trafilimy ja tam już dzisiaj spot uważam za zaliczony Zagrane na Fortepianie