Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. Dzwoniłem do kumpla pytać o szczotkę do wiertarki , a on do mnie czy nie lepiej je wypiaskować . Mowie pewnie lepiej ale najpierw trzeba mieć kasę , a on mówi że ma kumpla w robocie co dorabia . Jade do goscia mowie ze od Krzyśka i pytam ile ? magiczna odpowiedz " dogadane " ---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ---------- To aż żal byłoby nie skorzystać . Tylko trochę długo lubię to! Kaju jak tam "obrazki z wystawy" ?
  2. Nelson to jednak robimy fure ? Jednak chopin musisz zostać modem w technicznym:grin: nie możesz poprostu odpowiedzieć ? szkoda mi audi dlatego pytam
  3. Nelson to jednak robimy fure ?
  4. Się kjerwa teatrów zachciało gagatku:polew: ---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ---------- no taki teatr to ja rozumiem
  5. a opijamy w końcu robote ?
  6. ---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ---------- ja już wczoraj właśnie wieczorem zainstalowałem setup zimowy oczywiście dzięki naszemu kochanemu Ryjkowi Andrzejowi 1/4 a tu taka sytuacja
  7. A kierwa mówiłem zakładaj kurtkie bo zimno a ten na boska jeszcze chodził psy karmić Zagrane na Fortepianie Na bosaka jeszcze mały pikuś, mój koleżka wyszedł przed chatę głaskać psa na golasa. A zabudowa w jego dzielnicy, willa przy willi:polew: A to nie był czasem Kubica ? :D Zagrane na Fortepianie
  8. A kierwa mówiłem zakładaj kurtkie bo zimno a ten na boska jeszcze chodził psy karmić Zagrane na Fortepianie
  9. Zaraz wstawie smiechowe zdjatko ;D ja wiedziałem że Hornet pojechał na rozmowę w sprawie pracy ale żeby tak na dwa fronty to się nie przyznawał ;D Zagrane na Fortepianie ---------- Post dopisany at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:05 ---------- Zagrane na Fortepianie ---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ---------- Zagrane na Fortepianie
  10. I od Niemca który płakał jak sprzedawał Zagrane na Fortepianie
  11. Nelson weźmie chyba że Hornet go wyprzedzi Zagrane na Fortepianie
  12. no bo masz pewnie moduł w wersji low
  13. no to taka sytuacja MTN Kielce w TVN FAKTY ( nielegalne wyścigi ) - YouTube to jest dopiero qfa złomek "a gdzie świtała ? - NIE MA "
  14. Oca u mnie tak samo także mandat za "niemanie" zimówek ?
  15. Nelson - oferta dla Ciebie. Flyer chciał je puścić za 54 koła , może sie dogadasz lepiej http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-agb-pierwsze-polsce-b6-2-7l-v6-biturbo-quattro-s-line-nowe-foty-str-1-a-8792/ widziałem auto w Wawie - stan idealny , auto mega zadbane i wszystko w nim porobione i masz 2,7 BIT , czego tu chcieć więcej ?
  16. Na moją odpowiedzialność a nie chcesz kupić b5 RS ? Zagrane na Fortepianie
  17. To smacznego a kiedy oblewamy robotę ? ;D Zagrane na Fortepianie
  18. Nelson reklama o której mówiłeś :polew:
  19. Nelson pamiętaj że jesteś w klubie Audi ;D Zagrane na Fortepianie
  20. Teraz to już piękne słońce świeci także narazie nie ma śniegu Zagrane na Fortepianie
  21. Ja właśnie wróciłem teraz z Basia z kina z pasażu i śnieg pada i na wiadukcie na armi Pupe zarzuciło także tego Zagrane na Fortepianie
  22. No ja to już dawno stwierdziłem Hornetto jak droga ? Bo u nas już właśnie zaczął padać śnieg Zagrane na Fortepianie
  23. Mi już dzisiaj wystarczy Zagrane na Fortepianie
  24. 18. Daj wytrzezwiec Zajedziecie po mnie? Sent from my iPhone5 using Tapatalk Si Wysłane z mojego telewizora tylko zostaw Magdę w domu ;D Zagrane na Fortepianie
  25. Trafilimy ja tam już dzisiaj spot uważam za zaliczony Zagrane na Fortepianie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.