Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. Zagrane na Fortepianie ---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ---------- Taka sytuacja na Kołłątaja Zagrane na Fortepianie
  2. Kubica żyje Zagrane na Fortepianie
  3. No i c**j bombki strzelił. Nelson parówo pochwal się nowym nabytkiem. emil spokojnie jeszcze czekam na jedna informacje...... Hornet Ty jeszcze w wawie jesteś ? Miałbyś miejsce na ta drukarkę ? Zagrane na Fortepianie
  4. to dobrze bo musze sie do Ciebie uśmiechnąć o to co mi obiecałeś tylko nie wiem czy pamiętasz
  5. Krystian co tam w niemcowni ? kiedy Ty wracasz ? Zagrane na Fortepianie
  6. Weźcie się odpierd**lcie jak mnie nawet nie ma w b6 division Zagrane na Fortepianie
  7. Ok wieczorkiem podeślę Zagrane na Fortepianie ---------- Post dopisany at 09:10 ---------- Poprzedni post napisany at 09:10 ---------- Dziękuję Zagrane na Fortepianie
  8. Wujek zabierzesz mi drukarkę w drodze powrotnej ? Zagrane na Fortepianie
  9. No co Ty opowiadasz jak ja mam u siebie 750 a mam zwykłego z 2009 roku Zagrane na Fortepianie
  10. Na magnolia . Sezon zimowy jest na Magnolii Zagrane na Fortepianie
  11. Dobrze że nie skończył w krzakach ;D Zagrane na Fortepianie
  12. Wiadomo Zagrane na Fortepianie
  13. Już kochany ryjek 1/4 pomoże taka sytuacja :D:D Zagrane na Fortepianie
  14. Znowu bomba ;(( po Andrzejkach Zagrane na Fortepianie ---------- Post dopisany at 11:23 ---------- Poprzedni post napisany at 11:23 ---------- Kto przyjedzie pm mnie dzisiaj ? Zagrane na Fortepianie
  15. Krystian żyje na forum Zagrane na Fortepianie
  16. Spontan jest najlepszy Damian jakie auto nabyłeś ? Trzeba przecież je oblać żeby jeździło Zagrane na Fortepianie
  17. Qfa jak się naebałem tą cytrynowa ... ja piesdole Zagrane na Fortepianie
  18. Kto jeszcze wpada dzisiaj do mnie ? tzn pod mój pomnik ? Zagrane na Fortepianie ---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:13 ---------- Ej bo Basia i Ola mówią że się za szybko skończyło ;D Zagrane na Fortepianie
  19. Lepszy kabel z VCDSem na pewno to ogarnie Zagrane na Fortepianie
  20. Do tego teatru na oławskiej co Nelson zapodał ? ;D Zagrane na Fortepianie
  21. Po koncercie teraz idziemy na dobre wino ;D Zagrane na Fortepianie
  22. I na telefonie siedzi Sent from my iPhone5 using Tapatalk Taki z niego muzyk Wysłane z mojego telewizora Napisałem jeszcze przed rozpoczęciem a teraz przerwa jest Zagrane na Fortepianie
  23. Kaju ja właśnie z Basią jesteśmy w filharmonii na koncercie Zagrane na Fortepianie
  24. Źle zrozumiałeś. Uszkodzony może być moduł bt który siedzi w aucie. Najpierw jednak sprawdź przejście między kablami, dźwięk powinien pojawiać się na kablach tel+ tel- na kostce radia. Rozpiskę masz na radiu. Kable idąc do modułu BT, sprawdź przejście na kablach pomiędzy BT a radiem. troszke zielony jestem w elektronice , powiedz czym mam sprawdzic przejscie na tych kabelkach? Miernikiem Zagrane na Fortepianie
  25. Hallo Zagrane na Fortepianie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.