Treść opublikowana przez chopin
-
Spoty wrocławskie
Zagrane na Fortepianie ---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ---------- Taka sytuacja na Kołłątaja Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Kubica żyje Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
No i c**j bombki strzelił. Nelson parówo pochwal się nowym nabytkiem. emil spokojnie jeszcze czekam na jedna informacje...... Hornet Ty jeszcze w wawie jesteś ? Miałbyś miejsce na ta drukarkę ? Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
to dobrze bo musze sie do Ciebie uśmiechnąć o to co mi obiecałeś tylko nie wiem czy pamiętasz
-
Spoty wrocławskie
Krystian co tam w niemcowni ? kiedy Ty wracasz ? Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Weźcie się odpierd**lcie jak mnie nawet nie ma w b6 division Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Ok wieczorkiem podeślę Zagrane na Fortepianie ---------- Post dopisany at 09:10 ---------- Poprzedni post napisany at 09:10 ---------- Dziękuję Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Wujek zabierzesz mi drukarkę w drodze powrotnej ? Zagrane na Fortepianie
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
No co Ty opowiadasz jak ja mam u siebie 750 a mam zwykłego z 2009 roku Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Na magnolia . Sezon zimowy jest na Magnolii Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Dobrze że nie skończył w krzakach ;D Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Wiadomo Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Już kochany ryjek 1/4 pomoże taka sytuacja :D:D Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Znowu bomba ;(( po Andrzejkach Zagrane na Fortepianie ---------- Post dopisany at 11:23 ---------- Poprzedni post napisany at 11:23 ---------- Kto przyjedzie pm mnie dzisiaj ? Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Krystian żyje na forum Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Spontan jest najlepszy Damian jakie auto nabyłeś ? Trzeba przecież je oblać żeby jeździło Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Qfa jak się naebałem tą cytrynowa ... ja piesdole Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Kto jeszcze wpada dzisiaj do mnie ? tzn pod mój pomnik ? Zagrane na Fortepianie ---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:13 ---------- Ej bo Basia i Ola mówią że się za szybko skończyło ;D Zagrane na Fortepianie
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Lepszy kabel z VCDSem na pewno to ogarnie Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Do tego teatru na oławskiej co Nelson zapodał ? ;D Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Po koncercie teraz idziemy na dobre wino ;D Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
I na telefonie siedzi Sent from my iPhone5 using Tapatalk Taki z niego muzyk Wysłane z mojego telewizora Napisałem jeszcze przed rozpoczęciem a teraz przerwa jest Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Kaju ja właśnie z Basią jesteśmy w filharmonii na koncercie Zagrane na Fortepianie
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Źle zrozumiałeś. Uszkodzony może być moduł bt który siedzi w aucie. Najpierw jednak sprawdź przejście między kablami, dźwięk powinien pojawiać się na kablach tel+ tel- na kostce radia. Rozpiskę masz na radiu. Kable idąc do modułu BT, sprawdź przejście na kablach pomiędzy BT a radiem. troszke zielony jestem w elektronice , powiedz czym mam sprawdzic przejscie na tych kabelkach? Miernikiem Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Hallo Zagrane na Fortepianie