Treść opublikowana przez chopin
-
Spoty wrocławskie
ja Whiskacza popijałem po cichaczu
-
Spoty wrocławskie
sie zalogował sie ff klubie to dopiero teraz sie zacznie rezanko i wydatki Witamy Tomasz na pokładzie
-
Spoty wrocławskie
tu twoje radyjo helloł , helloł
-
Spoty wrocławskie
jak mi Ćwiara lał do połowy kubka to na raz jakbym tankował to bym zszedł od razu a tak to przynajmniej jeszcze byłem w stanie podpowiadać kobiecie żeby kierunki wrzucała jak pas zmienia bo jak sie ona skoncentruje na wbiciu odpowiedniego biegu po sprzęgle to już reszta dla niej nie ważna Ćwiara a Ty masz ten sam modułek co podesłałeś tera ?
-
Spoty wrocławskie
co Ty , od rana poza domem bo dzisiaj imieniny kuzyna to jeszcze doprawiałem po wczorajszym TOMEK posstrufff Eweline , fajna babeczka jak na spoty przyjeżdża i Tobie pozwala , byle by nie założyła później łańcucha :D:D
-
Spoty wrocławskie
Kierfa bieremy to TOMEK zgadamy sie we dwóch i podskoczymy do Ćwiary tylko tak na weekend żeby spać można było bo od Ćwiary to jeszcze nikt trzeźwy nie wrócił i zamontujemy a tak w ogóle to wczoraj konkretny spocik był Hornet bagażnik Basia ogarniała bo sie paczać nie mogła na to a nastepnym razem to przyjeżdżam z łyskaczem bo od wódy jednak mnie palą moje pocerowane jelita i musiałem pić dzisiaj hektolitry wody
-
Spoty wrocławskie
qrfa prawa autorskie obowiązują nawet nie zapytał Ćwiara jedna .... mój kocyk robi robote i torxy z juli za 18 zeta
-
Spoty wrocławskie
qrfa prawa autorskie obowiązują nawet nie zapytał Ćwiara jedna .... mój kocyk robi robote
-
Spoty wrocławskie
arbam witamy w klubie kaju żałuj że Cie nie ma spot zajebiaszczy
-
Spoty wrocławskie
za 20 min bynde ZAGRANE NA FORTEPIANIE
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Dzięki wszystko zakodowałem i działa jak należy. W module kierownicy dałem od razu 4. Polecenia głosowe również działają. Jedynie z czym miałem problem to z kodowaniem modułu Bluetooth, chciałem zakodować język wyświetlany i komendy głosowe na angielski US czyli 7 i moduł nie chciał przyjąć takiego kodowania. Zmieniłem więc na angielski UK (2) i bez problemu przyjął takie kodowanie więc jest ok. Do pierwszego postu można dopisać jeszcze najnowszy moduł Bluetooth czyli 8P1862335A, udało mi się właśnie taki kupić, data produkcji to luty 2013 ale chyba są już od 2012 roku takie. ile mamonki dałeś za ten moduł ?
-
Spoty wrocławskie
która dzisiaj , 17 ? a tak ogólnie to
-
Spoty wrocławskie
no z neta nie chciałem dlatego nikogo szukać , bo nie wiadomo na kogo sie trafi i jeszcze zrobią gorzej niż było i sie bede jeszcze bardziej wku...
-
Spoty wrocławskie
zawieszenie jest fabryczne ori s-line obniżone nie szukałem jeszcze , a masz kogoś ? jak ktoś ma jakiś namiar to podajcie bo wku..wia mnie ta wgniota na maksa
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
napisałem CI już przecież że coś ze softem nie tak bo ten F to nie był hit lata. Zmień moduł na jeden z nowszych i bedzie działało wszystko jak trzeba. Tymbardziej że teraz smartfony sie zmienia srednio raz na rok - dwa lata to tymbardziej bym kurna walnął nowszy pod kątem przyszłych fonów Można spróbować wgrać do Twojego nowszy soft ale kurna po cholere takie druciarstwo jak nikt CI nie da gwarancji że sie znowu nie wysypie ? pozdro
-
Spoty wrocławskie
ja też sie zgłaszam
-
Spoty wrocławskie
W takim razie nie pozostaje nic innego jak jeszcze obniżyć auto o jakieś -20 wtedy jak nie będziesz mógł przejechać to będziesz wiedział, że nic nie urwiesz :grin::polew: to żeś doyebał
-
Spoty wrocławskie
ja biore regularnie , jak jutro zamówisz to w czwartek masz mur beton u siebie , wszystko profi ekspress i ceny świetne, z przesyłką mniej wychodzi jak w sklepach we wro co mają motula
-
Spoty wrocławskie
to ja też chce wejde w środek pomiędzy dwie b5
-
Spoty wrocławskie
i jeszcze bimber co Oca przywiózł także pozdro
-
Spoty wrocławskie
UWAGA ! Wszystkim Karolom wszystkiego naj z okazji imienin moge wam zagrać sto lat na fortepianie jak chcecie WYSŁANE Z FORTEPIANU
-
Spoty wrocławskie
moja wina że mi cordoba zdechła? bez jaj... do tej pory łaże podkurwiony, bo na jutro też miałem wyjazd zaplanowany a będę musiał przy gównie siedzieć i szukać co ją boli. a we wtorek do uk Ten czas jeszcze nadejdzie no co głodny byłem bo w łóżku leżałem i tylko ferwexy co by nie mieć gorączki to mnie wziął apetyt to se zabrałem ale przynajmniej kurna byłem a jak tam Emil , żyje ? żona go wpuściła do domu ?
-
Spoty wrocławskie
a Kaju Ty jakoś wracasz na czasie czy kiedy ? bo patrzcie jaka pogoda , mnie też rozebrało - gorączka , mógłbym podjechać z chęcią jak zawsze ale pytanie czy jest sens sie jeszcze bardziej doprawiać ? Może zróbmy za tydzień jak bedzie lepsza pogoda większego spota , i Gniady sie na wtedy ogarnie co wy na to ? WYSŁANE Z FORTEPIANU
-
Spoty wrocławskie
jest ostry kant bo centralnie dziobem strzelił 2cm nad atrapą a że leciałem z 200 stówy to siła uderzenia dosyć spora była i teraz taki wgniot . Zastanawiam się czy da rade to jakoś wyklepać bez szpachli i malowania całej machy
-
Spoty wrocławskie
Taki był ładny amerykański.....szkoda duża ta wgniota ? taki jak byś młotkiem pierdylną przy atrapie