Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. ja Whiskacza popijałem po cichaczu
  2. sie zalogował sie ff klubie to dopiero teraz sie zacznie rezanko i wydatki Witamy Tomasz na pokładzie
  3. tu twoje radyjo helloł , helloł
  4. jak mi Ćwiara lał do połowy kubka to na raz jakbym tankował to bym zszedł od razu a tak to przynajmniej jeszcze byłem w stanie podpowiadać kobiecie żeby kierunki wrzucała jak pas zmienia bo jak sie ona skoncentruje na wbiciu odpowiedniego biegu po sprzęgle to już reszta dla niej nie ważna Ćwiara a Ty masz ten sam modułek co podesłałeś tera ?
  5. co Ty , od rana poza domem bo dzisiaj imieniny kuzyna to jeszcze doprawiałem po wczorajszym TOMEK posstrufff Eweline , fajna babeczka jak na spoty przyjeżdża i Tobie pozwala , byle by nie założyła później łańcucha :D:D
  6. Kierfa bieremy to TOMEK zgadamy sie we dwóch i podskoczymy do Ćwiary tylko tak na weekend żeby spać można było bo od Ćwiary to jeszcze nikt trzeźwy nie wrócił i zamontujemy a tak w ogóle to wczoraj konkretny spocik był Hornet bagażnik Basia ogarniała bo sie paczać nie mogła na to a nastepnym razem to przyjeżdżam z łyskaczem bo od wódy jednak mnie palą moje pocerowane jelita i musiałem pić dzisiaj hektolitry wody
  7. qrfa prawa autorskie obowiązują nawet nie zapytał Ćwiara jedna .... mój kocyk robi robote i torxy z juli za 18 zeta
  8. qrfa prawa autorskie obowiązują nawet nie zapytał Ćwiara jedna .... mój kocyk robi robote
  9. arbam witamy w klubie kaju żałuj że Cie nie ma spot zajebiaszczy
  10. za 20 min bynde ZAGRANE NA FORTEPIANIE
  11. Dzięki wszystko zakodowałem i działa jak należy. W module kierownicy dałem od razu 4. Polecenia głosowe również działają. Jedynie z czym miałem problem to z kodowaniem modułu Bluetooth, chciałem zakodować język wyświetlany i komendy głosowe na angielski US czyli 7 i moduł nie chciał przyjąć takiego kodowania. Zmieniłem więc na angielski UK (2) i bez problemu przyjął takie kodowanie więc jest ok. Do pierwszego postu można dopisać jeszcze najnowszy moduł Bluetooth czyli 8P1862335A, udało mi się właśnie taki kupić, data produkcji to luty 2013 ale chyba są już od 2012 roku takie. ile mamonki dałeś za ten moduł ?
  12. która dzisiaj , 17 ? a tak ogólnie to
  13. no z neta nie chciałem dlatego nikogo szukać , bo nie wiadomo na kogo sie trafi i jeszcze zrobią gorzej niż było i sie bede jeszcze bardziej wku...
  14. zawieszenie jest fabryczne ori s-line obniżone nie szukałem jeszcze , a masz kogoś ? jak ktoś ma jakiś namiar to podajcie bo wku..wia mnie ta wgniota na maksa
  15. napisałem CI już przecież że coś ze softem nie tak bo ten F to nie był hit lata. Zmień moduł na jeden z nowszych i bedzie działało wszystko jak trzeba. Tymbardziej że teraz smartfony sie zmienia srednio raz na rok - dwa lata to tymbardziej bym kurna walnął nowszy pod kątem przyszłych fonów Można spróbować wgrać do Twojego nowszy soft ale kurna po cholere takie druciarstwo jak nikt CI nie da gwarancji że sie znowu nie wysypie ? pozdro
  16. ja też sie zgłaszam
  17. W takim razie nie pozostaje nic innego jak jeszcze obniżyć auto o jakieś -20 wtedy jak nie będziesz mógł przejechać to będziesz wiedział, że nic nie urwiesz :grin::polew: to żeś doyebał
  18. ja biore regularnie , jak jutro zamówisz to w czwartek masz mur beton u siebie , wszystko profi ekspress i ceny świetne, z przesyłką mniej wychodzi jak w sklepach we wro co mają motula
  19. to ja też chce wejde w środek pomiędzy dwie b5
  20. i jeszcze bimber co Oca przywiózł także pozdro
  21. UWAGA ! Wszystkim Karolom wszystkiego naj z okazji imienin moge wam zagrać sto lat na fortepianie jak chcecie WYSŁANE Z FORTEPIANU
  22. moja wina że mi cordoba zdechła? bez jaj... do tej pory łaże podkurwiony, bo na jutro też miałem wyjazd zaplanowany a będę musiał przy gównie siedzieć i szukać co ją boli. a we wtorek do uk Ten czas jeszcze nadejdzie no co głodny byłem bo w łóżku leżałem i tylko ferwexy co by nie mieć gorączki to mnie wziął apetyt to se zabrałem ale przynajmniej kurna byłem a jak tam Emil , żyje ? żona go wpuściła do domu ?
  23. a Kaju Ty jakoś wracasz na czasie czy kiedy ? bo patrzcie jaka pogoda , mnie też rozebrało - gorączka , mógłbym podjechać z chęcią jak zawsze ale pytanie czy jest sens sie jeszcze bardziej doprawiać ? Może zróbmy za tydzień jak bedzie lepsza pogoda większego spota , i Gniady sie na wtedy ogarnie co wy na to ? WYSŁANE Z FORTEPIANU
  24. jest ostry kant bo centralnie dziobem strzelił 2cm nad atrapą a że leciałem z 200 stówy to siła uderzenia dosyć spora była i teraz taki wgniot . Zastanawiam się czy da rade to jakoś wyklepać bez szpachli i malowania całej machy
  25. Taki był ładny amerykański.....szkoda duża ta wgniota ? taki jak byś młotkiem pierdylną przy atrapie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.