Treść opublikowana przez chopin
-
Spoty wrocławskie
Arek zgłoś sie jak bedziesz mógł rozmawiać
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
a cóż to takiego to video in motion ? to jest coś innego niż tv free ? To jedno i to samo napewno ?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
co znaczy światełko na srubokręt ? Pewnie to: http://centrumkolorow.pl/userdata/gfx/87c72187c31092902bd215d963dc5b6e.jpg
-
Spoty wrocławskie
qurczak a Ty takim wypasionym wozem sie teraz wozisz coś tu śmierdzi
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
a cóż to takiego to video in motion ? to jest coś innego niż tv free ?
-
Car audio do B5 dla laika
nie ma sprawy , powiedz mi jeszcze czy dużo cięższe drzwi się zrobiły ? w sensie czy od czasu skończenia moda domykają się poprawnie ?
-
Wymiana ori żarnikow D1S na 6000K
ostatnio byłem w DE po auto z kumplem i przejeżdzałem koło magazynu amazona - jakie to kur... jest olbrzymie
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
troszeczku sie najpierw nawk.....iasz ale później już dasz rade
-
Montaż zmieniarki 6 CD RNS E
to prawda ale z drugiej strony można też kupić te końcówki z haczykami w dobrym motoryzacyjnym albo elektronicznym i poprostu opatulić na nowo i wtedy koszt kostek mini iso i tych końcówek wychodzi znacznie mniejszy
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
co znaczy światełko na srubokręt ?
-
Parowanie lamp Bi Xenon rozwiązanie
no to przyjedź do Wrocławia ile to roboty ? autostradą godzinka i jesteś
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
różnica miedzy b6 a b7 jest taka że b6 ma czarną plastikową obramówkę wokół luster a w b7 już jest to inteligentniej i ładniej zrobione bez tego czarnego plastiku. reszta to to samo
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
a czemu ma nie działać jak to smartfon jak każdy inny chinol czy koreańczyk. ja podłączyłem ostatnio smartfona lenovo bo znajomy przywiózł jak w chinach był i też załapał przecie te wszystkie układy scalone z jednej fabryki wyjeżdżają tylko w innych obudowach dostajesz do reki
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Nie no jak to nie ? jak sobie powciska przyciski od radio, cd/tv, info itd to przecie się kolory zmieniają mi sie najbardziej podoba navi tak na niebiesko
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
nssc to narazie najlepsze co widziałem z tej półki cenowej w granicach do 200 zł . pomijam oczywiście osrama i philipsa które są droższe , ale tych myśle że nie warto. Ja wziąłem z allegro z interlooka i teraz leżą i sie kurzą bo jak otworzyłem i zobaczyłem jakość wykonania to sie przeżegnałem.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
no już nie chciałem tak szaleć
-
Spoty wrocławskie
jeździ ze mną w bagażniku
-
Spoty wrocławskie
a na gwarancje sie nie załapie ?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
valdi80 jak już bierzesz motula to byś chciaż filtry manna wziął
-
Spoty wrocławskie
na pierwszy rzut oka już widać że tablice podróby : czyli napewno sam na kołach nie przyjechał. jak coś to mam dobry miernik lakieru to mógłbym obadać
-
Spoty wrocławskie
a niech tam siedzi tak bardzo sie rwał to teraz ma ---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ---------- Na jutro bedzie ---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ---------- Odpalam etke i już patrze ---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ---------- Dla AJM rozruszniki: -VALEO 068 911 024 E od nr VIN 8D-X-180001 -BOSCH 068 911 024 F, 068 911 024 GX, 068 911 024 H, 068 911 024 HX cwiara wielkie dzięki a jest jakaś różnica ? w sensie któryś jest np lepszy albo bardziej polecany ?
-
Spoty wrocławskie
kurna ale mnie dawno tu nie było :hi: Panowie potrzebuje numer katalogowy rozrusznika do b5 1.9 polift ajm 2000 rok , ktoś zna ?
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
Krzycho , przecie Ty relingów nie miał to skąd sie nagle wzięły
-
Spoty wrocławskie
Mocno zakotwiczony? Ja swój dwa razy wyrwałem dobrze wisi , wczoraj widziałem jest kozak
-
Parowanie lamp Bi Xenon rozwiązanie
chyba niedługo odwiedze rodzine w gdyni :D:D