Treść opublikowana przez chopin
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
W tym roczniku juz było z BT. Nie musisz podłączać VAGa. Możesz zacząć od tego, że jak przekręcisz kluczyk w stacyjce, to każ Twojemu telefonowi wyszukać urządzenia BT w pobliżu. A jeśli znajdziesz, to spróbuj sparować, wpisując kod 1234( standard ). Chyba, że się okaże, że telefon nie wyłapuje, albo nie paruje bo kod się nie zgadza, to wtedy VAG. Bo kod w takim wypadku zmienisz tylko VAGiem. A BT ( szczególnie w wersji Basic) nie potrzebuje FISa ani RNSa, bo zarówno wykonywać, jak i odbierać połączenia możesz z telefonu, a dzięki BT będziesz miał tylko głośnik i mikrofon. A wybieranie z kierownicy, czy czy głosowo, to juz luksus. jak ma multi kiere to bedzie mógł wybierać z kierownicy i głosowo , tylko że w tym module książke czyta tylko i wyłącznie z kontaktów zapisanych na SIM. Miałem tak samo i moduł D i działało tak jak opisałem. Jeśli faktycznie masz moduł i jest włączony to telefon przy skanowaniu urządzeń Bluetooth powinien Ci znaleźć urządzenie o nazwie : Audi UHV
-
Spoty wrocławskie
najbardziej to sie kurna zastanawiam czy mi sie uda do soboty wykurować żeby się Kubica nie obraził Nie kombinuj.... wyleczysz się o właśnie Hornet , nie sprawdze Ci niestety bo mnie nie ma w pracy. Do czwartku temat może poczekać ?
-
Spoty wrocławskie
Emil ja bym miał prośbe. Zadzwonie wieczorem
-
Spoty wrocławskie
najbardziej to sie kurna zastanawiam czy mi sie uda do soboty wykurować żeby się Kubica nie obraził
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
a masz dedykowany kabel do tej wersji vcdsa ?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
najlepsza wersja to vcds 10.6 tylko trzeba mieć pod nie kabel , ale tym to wszystko zakodujecie
-
Spoty wrocławskie
siemano , ja k...a chory , angina, L4 do środy
-
Spoty wrocławskie
Nelson a założyłeś kołnierz ?
-
Spoty wrocławskie
Kubica , znamy to auto ze spotów przyjeżdżał czasem
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
to robimy wymianke - ja Ci daje swoje a Ty mi swoje i każdy jest zadowolony Ty chcesz czorne które ja mam , a ja chce chrome które Ty mosz deal ?
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
no ja już adres wziąłem Tomek tylko powiedz jakie jest wpisowe na impreze ? musisz wziać dwie... na moją odpowiedzialność :polew: no problem wezmę dwie- [B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
Krzychu przypominam się :grin:- Spoty wrocławskie
no ja już adres wziąłem Tomek tylko powiedz jakie jest wpisowe na impreze ?- Spoty wrocławskie
u Qrczaka/Horneta wstęp , a później to już stała miejscówka czyli dobra pizza - koło astry a później znowu u Qrczaka/Horneta pod blokiem na ławeczce kurturarnie dobrze pamiętam Ryje ?- Spoty wrocławskie
no to rozumiem że widzimy sie dzisiaj na spocie- Spoty wrocławskie
TO przechodzimy już na pakiet zimowy czyli magnolia parking +1 tam przynajmniej coś widać- Spoty wrocławskie
Chcecie to ja moge was powozić dzis o prosz :D a już Andrzej RYJ doszedł już do siebie że taki chętny ?- Spoty wrocławskie
czyli rozumiem że dzisiaj nie moczymy ?- Spoty wrocławskie
Przecież spokojnie było taki c**j - chyba na początku. jak on do mnie na facetime dzwoni, to nie jest spokojnie yyyy to już było po mixie alkoholowym czy przed.... chyba jak jechaliśmy do dobrej... z tego co pamiętam te zwroty potwierdzają moją teze - nie było spokojnie bez zbędnego przesadyzmu ---------- Post dopisany at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany at 13:15 ---------- Martwi mnie stan Kubicy... najpierw nie odbierał, później tel wyłączył.. .a dzisiaj nie odbiera strach padł, że przyjedziemy i nie jesteśmy gołosłowni no dla mnie to przecie wiecie że problemu nie ma żadnygo jest propozycja , jedziemy i konkret wczoraj sie wszystko piknie udało Ćwiara RYJU dojedziesz dzisiaj sam czy znowu po CIebie jechać- Spoty wrocławskie
wczoraj jeszcze mówiłeś że po młodym wpadniesz ok 18 - pamiętasz jeszcze ? a jak tam LEWY ? trzyma się ? Jaki lewy ? Paciula został z holowany przez żonę. Rano dobry samolot był..... mieszanie wódy i piwa to złe połączenie ja nie chciałem nic mówić bo przecież dorosłe ryje jestescie Ćwiara coś chyba jeszcze nie wstał- Spoty wrocławskie
wczoraj jeszcze mówiłeś że po młodym wpadniesz ok 18 - pamiętasz jeszcze ? a jak tam LEWY ? trzyma się ?- Spoty wrocławskie
Andrzeje ryje żyjecie ? ja byłem w domu 2.45 dopiero bo powoli jechałem od Ćwiary spotujemy o 18 dziś- Spoty wrocławskie
pw Kolego ja mam do sprzedania pompę 11 i wtryskiem tylko że 260 chciałem na 200+ iść ale finalnie zmieniłem auto. Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka Wrzuc mi na pw ile to cenisz. Nadane z nory szczura Do niedzieli luzuj majty ---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ---------- Więcej się z Wami nie umawiam na picie.... jak zwykle wszyscy drą się, że chcą a jak co do czego to nikogo nie ma. Już nie mówię o Paciulu jak Was określił bo to jest żenada.... Idę pić wódę gdzie indziej sory memory kurna , ja przecież zwarty i gotowy i chętny , nawet transport moge załatwić więc nie generalizuj kubica poszło pw ---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ---------- ja jestem jak zawsze chętny zadzwońcie gdzie i co i jak bo wychodze z domu i mam chwilowo zmiane telefonu na starszą nokie i nie mam neta w nim. Boisz sie ze Ci zaleje? :polew: Sent from my iPhone5 using Tapatalk no mieliśmy iść gdzieś dzisiaj to zmieniłem- Spoty wrocławskie
pw to co lecimy dla odmiany dzisiaj do Kubicy ? napewno OCA nas odwiezie z powrotem bo on przecie nie pije za to Magda napewno nie pogardzi - Spoty wrocławskie