Treść opublikowana przez chopin
-
Spoty wrocławskie
Ale my jeszcze nie skończyli , cały czas impreza trwa Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Wracaj do nas to będziemy razem pić a nie tak piszesz nie wiadomo skąd m tej godzinie zamiast z nami tu siedzieć Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Madzia ja Ci mówie spokój mi tam Kaju a Ty nie chcesz spać po tygodniu roboty ? ;D Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Ja bym wrzucił naszo foto ale nie mam konta na ta pa talk u Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Nie wyłączaj nie wyłączaj Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
To po co żeś do lasu wjeżdżał ;):p:p bułgarki zostaw Nelsonowi :D:D Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
To gdzie tak nisko było że Ty takim wysokim przekosił ? :p Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
chyba ich poebao
-
Spoty wrocławskie
3 stówy ?
-
Spoty wrocławskie
PW i pamiętaj o tym ! Hornet --> Porezałem już
-
Spoty wrocławskie
Hel oł Zagrane na Fortepianie
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Mówiłem
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
LUK-a ?? No tez się dziwie że nie sachsa
-
Spoty wrocławskie
Kierna juz mnie wszystko boli od lezenia w lozku ale na szczęście goraczka minela i przyszedl w koncu galaxy s4 i mam sie czym bawic
-
Spoty wrocławskie
Złomek łykaj jakieś 3.0 TDi.. powoli się ogarnie : klapy w kolektorach, kat, dpf (jak będzie) uwolni się wydech i na końcu soft i będzie ok. Jak coś to szukaj w leniuchu a nie w manualu... łopatkami jak zaczniesz zmieniać to manual się zesra a tak szybko nie zmieni. tzn że nie będzie już reanimacji i idzie na części ?
-
Spoty wrocławskie
siemano , ja chyba na jutrzejszo impre bede kierowco bo sie tak do d...y czuje i antybiotyk że raczej nie bedzie picia
-
Spoty wrocławskie
Ale chodzi CI o odbłyśniki czy o cuś inszego ?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
no to piknie
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
no kierwa , wiedziałm siema DoReMi
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
no ja właśnie też nie moge wyczaić nigdzie 10,6 a tak za nim tesknie. Wszystko można było zrobić a teraz
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Ale sam napisał, że:"FIS mam tylko z ilością km do przejechania na baku (bez przełącznika w przełączniku wycieraczek) i radio audi concert 1DIN". To znaczy, że nie ma manetki do odczytu FISa, a to również może znaczyć, że nie ma pelnego FISa. W tym wypadku nie jestem pewien, czy w ogóle mu się cokolwiek będzie wyświetlało na FISie. Jeśli nie wyświetli się na fisie, to kupa, bo nawet jak sobie będzie przewijał klawiszami, to nie będzie wiedział gdzie jest i co wybiera:decayed:. A żeby zakodować głosowe wybieranie, to najlepiej jest też widzieć co się koduje na FISie, bo inaczej wgrywanie numerów głosowo to masakra. Nieskromnie powiem, że po angielsku mówię płynnie i prawie bez akcentu, a jednak podczas prób wybierania numeru głosowo, bądź nagrywania numeru do kontaktu nigdy nie poszło to za pierwszym razem, bo Pani w SDSie rozumiała mnie "inaczej".. Też miałem D i wiem jak działa, ale ja miałem od poczatku RNS-E i pełen kolorowy FIS i jak dolożyłem kierę z B7 to rzeczywiście dawało się przewijać te kontakty z SIMa. Uznałem jednak, że to półśrodek i kupiłem od Czakiego BT bez nalepki. Okazało się, że był H i do dziś u mnie śmiga.... no to dokładnie taka sama sytuacja jak u mnie ale skoro ma kiere multi i może zmieniać stacje radiowe i utwory z cd , to powinno mu wyświetlać
-
Spoty wrocławskie
zapomnij. on woli ciepły obiad ryj andrzej z japka nabazgrolił chyba TY
-
Spoty wrocławskie
bo jak mnie na spota wyciągnąłeś z łóżka jak gorączke miałem i piździło wtedy jak .... to dalej od tamtej pory co chwile mnie coś brało ale teraz to już naprawde słabo bo farba z nosa poszła i angina ze stanem zapalnym ucha więc już nie przelewki ---------- Post dopisany at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany at 15:00 ---------- już wyczyściłem , ale co z tego jak do środy antybiotyk
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
chyba nie wiesz co mówisz : mam ją teraz i połowy kodowań nie ogarnia nie mówiąc już o zrobieniu logów ! porażka a nie najlepsza.