Treść opublikowana przez chopin
-
Spoty wrocławskie
KUBICA ja Cie wpisuje na wigilie pytanie tylko czy sam czy z Eweliną ? ---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:15 ---------- Hornetto też oczywiście dołącza , tylko nie moge wejść na wigilie bo mi wywala błąd 404
-
Spoty wrocławskie
WYJDZIE WYJDZIE :thumbup1: INFO W WĄTKU WIGILIA KLUBOWA http://a4-klub.pl/dolnoslaskie-80/wigilia-klubowa-wroclaw-2013-a-308694/
-
Spoty wrocławskie
a jak nie to robimy u mnie na salce na traugutta
-
Spoty wrocławskie
wstepnie dostalem info iz 100zl od glowy i w tym kitr wodki na glowe i jakies cieple jedzenie. Czekam na maila co ma byc do jedzenia. Hornet to zdecydowanie za dużo ja np nie chce 1l wódki na łeb i z tego so piszemy na whatsapie nie wszystkich na to stać szczególnie przed świętami. do 50zł max a jak nie to rezerwujemy dobrą pizze - miejscówe itam sie zorganizuje.
-
Spoty wrocławskie
TO był mój pomysł :decayed: więc ja napewno jestem
-
Spoty wrocławskie
STO LA STO LA NIECH ŻYJI ŻYJI NOM
-
Spoty wrocławskie
W sobotę kończę stawianie garażu. W Poniedziałek mam wolne, jak ogarnę farbę to zacznę modzenie. Jeżeli mi pójdzie szybko i bez problemów to się dogadamy hehe w sobotę to Ty jesteś na wigilii klubowej i nie pierdziel głupot że garaż
-
Spoty wrocławskie
Nagranie http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,rozpedzony-mercedes-wpada-do-przejscia-jest-nagranie-z-monitoringu,108819.html Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Patrzcie na typiare http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,pijana-wpadla-autem-do-przejscia-podziemnego-przy-rotundzie,108808.html Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Fajerwerki odpalalem i mi przyjarało :D Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
A to ja z Wojtkiem Solarzem na kawalerskim może kojarzycie z polskich filmów i seriali Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Ryjki Kochane wracam wlasnie polskimbusem z kawalerskiego z wawy. Bede na 19.30 na pksie moglby mnie ktos przygarnac bo mam troche ciezkich klamotow ze soba a nie mam transportu Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
dojeżdżam do wawy właśnie polskim busiem i elegancko fifi rifi wifi i oglądam unlimy
-
Spoty wrocławskie
Nelson a jest w holenderskim gazie ? Zagrane na Fortepianie
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Pod siedzeniem pasażera pod podłogą dokładnie w czarnej zabezpieczonej skrzynce. Nie widzisz modułu bo masz stary który nie obsługuje już praktycznie niczego. Kup nowy moduł np h albo Q i będzie po kłopocie. Radio nie ma nic wspólnego z bluetoothem. Pozdrawiam Zagrane na Fortepianie Rozumiem że może być tam moduł tylko za stary żeby obsłużyć mój telefon (Sony Xperia T). W wolnej chwili rozbiorę podłogę i zobaczę co tam siedzi a jutro spróbuję połaczyć ze starszym telefonem. Ale na pewno by to działało be z ori radia ?? Rozumiem ze jesteś nowy ale uwierz tu są ludzie którzy się znają na rzeczy. Skoro jest adapter to napewno jest moduł tylko bez żadnej literki który służył do telefonów typu nokia 6310i z czasów prehistorycznych. H a najlepiej Q łyka wszystko. Ja mam na module H galaxy s4 sparowane i wszystko śmiga. Zagrane na Fortepianie
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Pod siedzeniem pasażera pod podłogą dokładnie w czarnej zabezpieczonej skrzynce. Nie widzisz modułu bo masz stary który nie obsługuje już praktycznie niczego. Kup nowy moduł np h albo Q i będzie po kłopocie. Radio nie ma nic wspólnego z bluetoothem. Pozdrawiam Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Co tam ryju Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Siemanko Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
WROCLAV z chęcią połowie z Tobą bo też lubię wędkowac ale nie kosztem spota Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Hallo Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Co sie z Toba dzieje? Weekend sie zaczal a Ty o kolegach zapomnial Ja nie zapomniałem... nikt nic nie napisał.. telefon milczy .... żenada No ja Cię Przepraszam ale jak Ty już o materace zacząłeś pytać to nie wiadomo co to tam się znowu dzieje u Ciebie że nie możesz z Aga na jednym spać :D:D Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Arek sklep meteor ul. Aleja pracy, bardzo dobrze wyposażony sklep i mają serwis na miejscu i koleś z serwisu bardzo ogarniety w radio komunikacji Zagrane na Fortepianie A jakie tam godziny otwarcia? A tego to ja już nie znaju, poszukaj w necie Zagrane na Fortepianie
-
Spoty wrocławskie
Arek sklep meteor ul. Aleja pracy, bardzo dobrze wyposażony sklep i mają serwis na miejscu i koleś z serwisu bardzo ogarniety w radio komunikacji Zagrane na Fortepianie
-
Parowanie lamp Bi Xenon rozwiązanie
podrzuć jakieś foto jak to wygląda teraz bo nie moge sie paCZeć na to co sie dzieje z lampami teraz
-
Montaż zmieniarki 6 CD RNS E
najładniejszym rozwiązaniem byłoby ogarnięcie nowego schowka takiego dedykowanego pod zmieniarke bo one miały wtedy dwie szuflady w której jadna to była zmieniarka a druga była wolna na płyty czy podobne bebychy. i wtedy pakujesz do drugij kieszeni i lepiej wyglądać nie będzie