Treść opublikowana przez chopin
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Kolego przeczytaj post wyżej tam tłumaczyłem dlaczego nie słychać rozmówcy. Do sprawdzenia przejściówka a dokładnie kable tel+ tel-. no wlasnie niestety ludzie tak mają że wszyscy leniwi i nawet nie chcą przeczytać wątku nie wiem po co my sie produkujemy jak wszystko jest opisane tylko trzeba chwile czasu na przeczytanie
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Mam pecha, sparowałem 5 fonów w tym tablet samsunga i wszystkie ładnie połączył z książką w tym xperię L. Niestety z mojej xperii M nie chce czytać książki Normalnie się pochlastam Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł? masz vag coma albo vcdsa ? ---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ---------- kwestia tylko przelutowania dwoch kabli z tyłu z bagażniku
-
Spoty wrocławskie
Kowalczyk
-
Spoty wrocławskie
jest zloto !!!
-
Trzesienie przy niskich obrotach
no a wchodziłes w grupy wartosci mierzonych i sprawdzałeś jak pompki chodzą ?
-
Świecą się kontrolki ABS i ESP w Audi A4 B6
kolega mial podobny problem i sie okazalo ze miał zalany moduł komfortu pod podłogą który zaczął właśnie tak swirowac
-
Spoty wrocławskie
w danych cyrkumstancjach skłonny jestem twierdzić iż się zgadzam z moimi przedmówcami
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Ale zanim zaczyta książkę i będą wszystkie odebrane , nieodebrane itd to mija ze 2 minuty wiec mógł od razu nie widzieć. A jak ma rnsa dokładnego ?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
No to kontakty i cala zabawa z nimi czy w ogóle będą czy nie zależy od tego jaką wersje modułu masz : czy jest w wersji hi czy low
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Jaka wersja modułu ? Jaka literka na końcu ?
-
Spoty wrocławskie
Widzialem. Mialem tez wrzucić
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Nie . Ja mam s4 i wszystko śmiga jak ta lala. W ustawieniach blutootha masz coś takiego jak czas widoczności do wyszukania urządzenia i czy ma być widoczny dla wszystkich urządzeń czy tylko sparowanych. I ustawiasz najpierw w telefonie że dla wszystkich a potem dopiero odpalasz zapłon i powinno chulac. Jak nie pomoże to pisz podam drugą opcję
-
Spoty wrocławskie
Ja właśnie Ci chciałem napisać ze flyer ogłosił konkurs na najbrudniejsze a4 a teraz to już po zawodach
-
Spoty wrocławskie
Pewnie to co miałem Emilowi program pisać żeby sie częstotliwości nie gryzły na pilocie :grin: Ale kurna nawet ksenony ma
-
Spoty wrocławskie
Nie ze już po tylko ze się powoli zawijamy bo Olimpiada i Stoch wygrał zloty medal
-
Spoty wrocławskie
Nelson ale Ty dzisiaj z kierowcą bo opijamy Twoją srebrną strzale i stawiasz
-
Spoty wrocławskie
Czemu wy sie pakujecie pod ten most ? Chcecie znowu niepotrzebnie zawracac na magnolie ?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
A to nie chodzi o to, żeby przy konfiguracji Bose nie wywalało błędów o braku przednich głośników ;-) Nie , Domin napisał o co biega
-
Spoty wrocławskie
Słabo to widzę , raczej sie nie wyrobimy . To dojedziecie później , jaki problem
-
Spoty wrocławskie
Kubica Ty będziesz ? ?
-
Spoty wrocławskie
Chyba Ty
-
RNS E wymiana lasera instrukcja
No to powiem tak. Jestem po akustyce i elektronice i oczywiscie izopropanol jak najbardziej tak ,tylko akurat nie miałem a potrzebowalem navi na wyjazd. Perfum użyłem w ostatecznosci ale tak minimalnie ze ledwo co i smiga juz ponad rok a mapy używam przynajmniej raz w miesiącu. Wiec jak się to zrobi delikatnie to nie powinno sie nic dziać. Ale oczywiście wg naszej fachowej wiedzy izopropanol to najbardziej odpowiedni środek do tego typu rzeczy.
-
Spoty wrocławskie
Jak tam Świeradów ? Powiedzieli coś mądrego w tej twardogorze ? Ależ oczywiście ... Dostałem skierowanie na rezonans + oświecającą wiadomość . Usunęli panu wypuklinę z odcinka L5/S1 , ale panu jeszcze została operacyjna wypuklina w odcinku L4/S I co tera z tym będzie ?
-
Spoty wrocławskie
Jak tam Świeradów ? Powiedzieli coś mądrego w tej twardogorze ?
-
RNS E wymiana lasera instrukcja
Ja przeczyscilem pałeczkę do uszu z markowymi perfumami , zebrałem caly ten nalot i teraz tez śmiga bez zarzutów.