Treść opublikowana przez chopin
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
napisał przecie że w przyszłym tygodniu
-
B6 DIVISION
Zwonili Cię że tak wcześnie? ja ostatni dzień urlopu-2weeksy rozkminiania czy nie sprzedać czarnej eminencji i dalej,nie,wiem. Jutro jakąś polerke chyba strzelę EeKurfa w poniedziałek poszedłem z konkretną gorączką bo przecież by musieli zaknąć ten pierdolnik beze mnie:kwasny: A tylko kurfa diesla kup:przebiegly: Jak pójdzie to albo bedzie wfn w q++++ albo awx++++ ośka sary sedan. Nawet jest jeden na allegro 2001r z d*pa s4 kołem tylko albo walony był,qlbo mln na liczniku. Mam mieszane uczucia-czarna to porządna zdzira-zawsze da mi radochy jak,jej potrzebuje tylko ten lpg mnie już wkurza. bierz avfa
-
Spoty wrocławskie
Siemanko mordeczki
-
B6 DIVISION
Zwonili Cię że tak wcześnie? ja ostatni dzień urlopu-2weeksy rozkminiania czy nie sprzedać czarnej eminencji i dalej,nie,wiem. Jutro jakąś polerke chyba strzelę nie sprzedawaj !
- B6 DIVISION
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
siemanko ja już też wysłałem
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Przemku dzięki za podpowiedź a możesz cos na temat tego oleju powiedzieć dlaczego akurat ten ? bo szczerze myślałem zeby przejść na liqui moly. i czemu jednak 5w30 a nie 40 ?
-
Spoty wrocławskie
kaju chociaż raz się z Tobą zgodzę ja też dzisiaj ani jednego
-
Spoty wrocławskie
ja , dawaj co potrzeba
-
B6 DIVISION
co to za rnsy tam do śniadania :D:D
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
niedługo będzie nuta kolejnej zwrotki o Kaju :D:D
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
dzięki serdecznie za podpowiedź. Zauważyłem ze przy egr coś jest wilgotno . nie widać zeby jakoś cos strasznie cieklo . moze ewentualnie turbo ? w sobote za dnia będzie wiecej czasu na rozkrecenie dołu.
- B6 DIVISION
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Przemku MOTULA i filtry Knechta kupiłem od naszego Dzika z pro-choice . Przed wyjazdem z niemiec miał wymieniony olej - tzn zrobione jakieś 600 km i sprawdzałem poziom oleju przed samym powrotem do polski. Po powrocie też sprawdzałem i przed wymianą tak samo. Ubyło może z milimetr na miarce. A teraz po zalaniu 5w40 po przelataniu 8231km wywaliła kontrolka na fisie min poziom oleju. Tomku zajrzałem wczesniej to nie było jakiś specjalnych oznak ale ide właśnie ściągać teraz obudowe i patrzeć głębiej. Może co bedzie widać
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
przyjaciele drodzy mam taką zagwozdkę : Mam avf-a, w niemcowni lany był mobil 5w30 , auto całe i zdrowe z pewnej ręki , przebieg też wszystko cacy , i teraz tak : przy przebiegu 196 zalałem jeszcze raz mobila 5w30, zrobiłem nim 10,5 tys , nic sie nie działo latałem cały czas Wrocław - Warszawa , z dużymi prędkościami. Po tym zgodnie z poleceniami zalałem Motula Specifica 5w40 i teraz - dojechałem w okolice 8 tys km i wywalił kontrolke minimalny poziom oleju . co sie kurna mogło stać ? dolałem pół litra do normalnego poziomu a zostało 2 tys km do wymiany, bo wymieniam co 10 tys. i bardzo proszę o powstrzymanie się od chamskich komentarzy typu wróć do mobila - dziękuje bardzo , nie po to tu napisałem :hi:
-
B6 DIVISION
niegupi pomysł no tak właśnie mocna się zastanawiam pare dni temu wrzucałem tutaj klapy ze dwie do sedana dzwoniłem do wydziału komunikacji i mowią ze aby dostac mala tablice na tył to musze przerejestrować auto na nowe blachhy za 65 zł dorobisz taką tablice tyle że bez tej naklejki niewidzialnej
-
Spoty wrocławskie
że co dlaczego kiedy ?
-
Spoty wrocławskie
Spróbuj poodciskać może źle leży ---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ---------- 1/4 ty zamiast kukać odezwał byś się coś Oca Ty już wstales ? ? Hornet mnie rano obudził mini spota mu się chciało no wiecia co ...
-
Spoty wrocławskie
Spróbuj poodciskać może źle leży ---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ---------- 1/4 ty zamiast kukać odezwał byś się coś Oca Ty już wstales ? ?
-
B6 DIVISION
byłem i widziałem stereotyp dotyczy tych rodowitych brytyjek , nie mówię przecie o pieknych polkach
-
B6 DIVISION
no tak , swój swego będzie bronił :D:D
-
B6 DIVISION
to Kaju jak zawsze :P :* wyjdź grajek pojechał do Angoli a tam same brzydkie rude i mu tęskno za ładnym widokiem :D:D
-
B6 DIVISION
to Kaju jak zawsze :P :*
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
dołożył napewno Spetsnaz z Wawy. I widziałem na żywo autko na spotach warszawskich. Takze w b6 jest już wszystko przyszykowane do wlozenia P&P . Ja sie szykuje na dokładkę razem z Cwiara ale to juz Wrocław city