Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. napisał przecie że w przyszłym tygodniu
  2. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zwonili Cię że tak wcześnie? ja ostatni dzień urlopu-2weeksy rozkminiania czy nie sprzedać czarnej eminencji i dalej,nie,wiem. Jutro jakąś polerke chyba strzelę EeKurfa w poniedziałek poszedłem z konkretną gorączką bo przecież by musieli zaknąć ten pierdolnik beze mnie:kwasny: A tylko kurfa diesla kup:przebiegly: Jak pójdzie to albo bedzie wfn w q++++ albo awx++++ ośka sary sedan. Nawet jest jeden na allegro 2001r z d*pa s4 kołem tylko albo walony był,qlbo mln na liczniku. Mam mieszane uczucia-czarna to porządna zdzira-zawsze da mi radochy jak,jej potrzebuje tylko ten lpg mnie już wkurza. bierz avfa
  3. Siemanko mordeczki
  4. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zwonili Cię że tak wcześnie? ja ostatni dzień urlopu-2weeksy rozkminiania czy nie sprzedać czarnej eminencji i dalej,nie,wiem. Jutro jakąś polerke chyba strzelę nie sprzedawaj !
  5. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    takiemu to dobrze
  6. Przemku dzięki za podpowiedź a możesz cos na temat tego oleju powiedzieć dlaczego akurat ten ? bo szczerze myślałem zeby przejść na liqui moly. i czemu jednak 5w30 a nie 40 ?
  7. kaju chociaż raz się z Tobą zgodzę ja też dzisiaj ani jednego
  8. ja , dawaj co potrzeba
  9. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    co to za rnsy tam do śniadania :D:D
  10. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siemano
  11. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    niedługo będzie nuta kolejnej zwrotki o Kaju :D:D
  12. dzięki serdecznie za podpowiedź. Zauważyłem ze przy egr coś jest wilgotno . nie widać zeby jakoś cos strasznie cieklo . moze ewentualnie turbo ? w sobote za dnia będzie wiecej czasu na rozkrecenie dołu.
  13. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no to sie zaczęło
  14. Przemku MOTULA i filtry Knechta kupiłem od naszego Dzika z pro-choice . Przed wyjazdem z niemiec miał wymieniony olej - tzn zrobione jakieś 600 km i sprawdzałem poziom oleju przed samym powrotem do polski. Po powrocie też sprawdzałem i przed wymianą tak samo. Ubyło może z milimetr na miarce. A teraz po zalaniu 5w40 po przelataniu 8231km wywaliła kontrolka na fisie min poziom oleju. Tomku zajrzałem wczesniej to nie było jakiś specjalnych oznak ale ide właśnie ściągać teraz obudowe i patrzeć głębiej. Może co bedzie widać
  15. przyjaciele drodzy mam taką zagwozdkę : Mam avf-a, w niemcowni lany był mobil 5w30 , auto całe i zdrowe z pewnej ręki , przebieg też wszystko cacy , i teraz tak : przy przebiegu 196 zalałem jeszcze raz mobila 5w30, zrobiłem nim 10,5 tys , nic sie nie działo latałem cały czas Wrocław - Warszawa , z dużymi prędkościami. Po tym zgodnie z poleceniami zalałem Motula Specifica 5w40 i teraz - dojechałem w okolice 8 tys km i wywalił kontrolke minimalny poziom oleju . co sie kurna mogło stać ? dolałem pół litra do normalnego poziomu a zostało 2 tys km do wymiany, bo wymieniam co 10 tys. i bardzo proszę o powstrzymanie się od chamskich komentarzy typu wróć do mobila - dziękuje bardzo , nie po to tu napisałem :hi:
  16. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    niegupi pomysł no tak właśnie mocna się zastanawiam pare dni temu wrzucałem tutaj klapy ze dwie do sedana dzwoniłem do wydziału komunikacji i mowią ze aby dostac mala tablice na tył to musze przerejestrować auto na nowe blachhy za 65 zł dorobisz taką tablice tyle że bez tej naklejki niewidzialnej
  17. że co dlaczego kiedy ?
  18. Spróbuj poodciskać może źle leży ---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ---------- 1/4 ty zamiast kukać odezwał byś się coś Oca Ty już wstales ? ? Hornet mnie rano obudził mini spota mu się chciało no wiecia co ...
  19. Spróbuj poodciskać może źle leży ---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ---------- 1/4 ty zamiast kukać odezwał byś się coś Oca Ty już wstales ? ?
  20. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    byłem i widziałem stereotyp dotyczy tych rodowitych brytyjek , nie mówię przecie o pieknych polkach
  21. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no tak , swój swego będzie bronił :D:D
  22. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to Kaju jak zawsze :P :* wyjdź grajek pojechał do Angoli a tam same brzydkie rude i mu tęskno za ładnym widokiem :D:D
  23. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to Kaju jak zawsze :P :*
  24. dołożył napewno Spetsnaz z Wawy. I widziałem na żywo autko na spotach warszawskich. Takze w b6 jest już wszystko przyszykowane do wlozenia P&P . Ja sie szykuje na dokładkę razem z Cwiara ale to juz Wrocław city

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.