Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. ostatecznie wziąłem x-cleana 5w40
  2. tak na szybko aby sie upewnić bo nie ma na dole w opisie : passat 1.9 tdi 98 rok na pompie , nalatane 290 tys . Czy można zalać go Motulem Specyfikiem 5W40 ?
  3. ile taki zestaw kosztuje tak pi razy oko ?
  4. Witaj Griffe chylę czoła na wstępie za wszystkie projekty. Przejrzałem w miarę skrupulatnie cały wątek i chociaż mam do przejechania całą Polskę w szerz to nie ma to dla mnie żadnego problemu skoro mam oddać auto w fachowe ręce i chciałbym się zapytać jak z wolnymi terminami ? a drugie pytanie na które nie znalazłem odpowiedzi - jak to jest z doborem wosków i innych komponentów ? Czy Ty wybierasz odpowiedni i to jest w cenie z całą robotą czy ja mam przyjechać do Ciebie już z kosmetykami ? Jakbyś wyjaśnił będę wdzięczny i jeszcze raz :hi:
  5. wystarczy że zobaczyłem jak wygląda rozebrany silnik po castrolu i po LM , czarno smoła i brud a w drugim czysto , taka różnica
  6. no tak też myślałem własnie
  7. no wiadomka że ja
  8. chyba Cie nozdrza bolą od wciągania
  9. za każdym razem sie pytacie , jest niedziela , jest spot
  10. dzień dobry
  11. ja po tym dolaniu sprawdzam teraz co kilka dni olej , zaślepiłem egra i narazie spokój , nie ubywa
  12. pokaż tą swoją jak to wygląda
  13. Specu a na kanale da rade to zamontowac ? czy musi być podnośnik ?
  14. No właśnie kto ma taki kabel i pomoże w Puławach. napisz najlepiej na stronie spotów w Twojej okolicy , chyba ze Wy podlegaciee pod lublin ?
  15. czyli jednak nie jest to takie proste plug and play ?
  16. ja wymieniam 5w40 co 10 tys. Też co niecałe 10 tysi wymieniam olej :0 od dwóch zmian jadę na LM Szczerze polecam ten olej http://s28.postimg.org/wdpc2s095/image.jpg ale to ma normy na nasze pd ?
  17. ale przecież Ty masz wersje lite zainstaluj pełną chyba że kabel nie obsłuży
  18. powinien działać. naklejka raz tu raz tam , najważniejsze żeby był sprawny to bedzie chodził Więc moduł pszyszedł, podłączyłem i nie jest do końca wszystko OK. -łączy sie z telefonem, mogę odbierać i dzwonić przez głosnomówiący lecz tylko z poziomu telefonu, RNS-E wogule nie widzi tego modułu lepiej juz było na D -postanowiłem przekodować go i w żaden sposób nie mogę tego zrobić Ponizej przedstawie wam błędy które pojawiają się cały czas i kodowanie jakie jest w module Mam kabel Viakena kkl line i VCDS lite moze to jest przyczyną ze nie mogę go przekodować. Co to za błędy i dlaczego w vagu pokazuje ze to moduł AB skoro jest to S, moze to soft http://s29.postimg.org/475p9wrwz/DSC_0810.jpg http://s29.postimg.org/dg7vk10sz/DSC_0811.jpg http://s29.postimg.org/s72nhy4wj/DSC_0815.jpg Witaj silnik , ja pisalem ze bedzie działał pod warunkiem ze będzie sprawny i oryginalny. jak widać musiał być rzezbiony niestety. a zwrócić się nke da ? bo jak wersja na usa to nie ma bata żeby ruszył
  19. ja wymieniam 5w40 co 10 tys.
  20. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jedziesz:decayed: chciałeś powiedzieć ze cała EKIPA jedzie https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/1959975_545992918848693_223266453_n.jpg jarać się! czemu tylko b 5 batalion a gdzie b6 division ? czego sie czepiasz, to jest wersja beta, poza tym już nie aktualna doszło kilka szczegółów, jak się odnajdzie fota z trzema RSami to może się zmieni do Kowiego się zgłaszaj ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ---------- poza tym tam jest logo P|W a że jest z B5B połączone w jedno, to dlatego tak wyszło Kaju ale rozumiem że w zamian za piosenkę super hiciora zlot mam już opłacony ? :decayed:
  21. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jedziesz:decayed: chciałeś powiedzieć ze cała EKIPA jedzie https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/1959975_545992918848693_223266453_n.jpg jarać się! czemu tylko b 5 batalion a gdzie b6 division ?
  22. producent zaleca castrola , zalałbyś auto czymś takim ? bo ja nie
  23. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    środa popielcowa i sypanie głów popiołem
  24. Jest coś takiego jak x-clean 5w40? 5w30 chyba. Ją go pcham po 135zl:kox: Wandej na jak nie ma jak jest ? Dobierz olej
  25. będzie śnieg ? bo ja na wszelki wypadek założyłem z przodu lato gdyby nie było a z tyłu zostawiłem zime , gdyby jednak miał padać :grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.