Treść opublikowana przez chopin
-
Szyby od środka
Griffe zapodaj konkretny produkt bo już mnie szlak trafia
-
N75 pierburg
bo w większości tych modeli wystepował ten sam zawór
-
Polecane opony letnie
ja jeździłem i powiem szczerze że zaskoczony byłem bo chyba były cichsze niż vredesteiny z wyższej półki , tylko dosyć szybko znika bieżnik:kwasny: najcichsza opona jaką znalazłem ( przynajmniej w teorii wg podanych parametróww wymiarach 225/35/19) ja bardziej z doświadczenia , bo jak kupiłem po tych fuldach vredy to myslalem na początku że coś sie dzieje niedobrego z autem tylko mówie, ja mam nogę nie najlżejszą i sie poprostu szybko ścierały. Ale sam zobaczysz
-
Polecane opony letnie
ja jeździłem i powiem szczerze że zaskoczony byłem bo chyba były cichsze niż vredesteiny z wyższej półki , tylko dosyć szybko znika bieżnik:kwasny:
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
ja mam M i działa na najnowszym andku w galaxy s4. także możesz brać Zamontowałem 8P0862335H i bez problemu łączy się z urządzeniami opartymi na najnowszym Androidzie 4.4 (przetestowałem z Galaxy S3 i S4 na ostatniej wersji androida wydanej przez samsunga jak i customowym ROMie opartym o 4.4) oraz IOS 7.1 (Iphone 5) a skąd masz 4,4 w galaxy ?
-
Czyszczenie odbłyśnika/soczewki w reflektorze BIXENON (xenon-plus)
nie ma takiej mozliwosci już wiem bo byłem dzisiaj pytać w aso , ale dzieki
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
no to sprzedaj i bedziesz miał kase
-
Polecane opony letnie
czyli bez zmian a z tym profilem z doswiadczenia co bedzie najlepsze. bo na testy ADAC od afery juz nie mozna polegac ;( ale afera wyszła niedawno a wczesniej jak o niej nie wiedziałeś to polegałeś na ich opinii
-
Polecam firme H2o Garage!!!tanio solidnie i czynne do 23...
Mój znajomy też mogę polecić , bo znam Kolegę od podstawówki , od małego tuningował vw i audi także zna sie na rzeczy.
-
Wgniotki Wrocław
Ans , ten fleshcar na armi nie cieszy się dobrą opinią. Przynajmniej na Wrocławskim tak się nasi wypowiadają
-
Lakiernik Wrocław
podaj jakąś ulice / adres ?
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
Masz coś takiego jak skup katalizatorów. Ja za swojego dostałem 150 zł . Wszystko zależy w jakim stanie, ile platyny w nim zostało itp. Ogólnie polecam bardzo ten zabieg bo od razu czuć że turbo inaczej oddycha i troszkę nawet mocniejszy jest a to wszystko bez żadnego programu
-
Czyszczenie odbłyśnika/soczewki w reflektorze BIXENON (xenon-plus)
czy ktoś się orientuje czy w aso da rade dokupić same nowe odbłyśniki ?
-
Spoty wrocławskie
:grin::polew:
-
215/50/17 VS 215/55/17 - czy będą mocno przekłamywać ?
kwestia jeszcze do przemyślenia
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
elooo kolego a wezmie kolega zrobi zdjecia avensisa i vin ,i wrzuci dla przestrogi żeby ktoś miny nie kupił kiedyś:grin: ---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ---------- jak wrazenia hehe,wczesniej tez był 5w30 ? jeśli faktycznie ma tyle przejechane to szacun
-
Moje prace
interesowałby mnie maj ? i jaki całkowity koszt z kosmetykami najlepszymi wg Ciebie do takiego zabiegu ?
-
215/50/17 VS 215/55/17 - czy będą mocno przekłamywać ?
to już w końcu zgłupiałem
-
Moje prace
Haha i jeszcze może ullica Belwederczyków ? A największą fontanne multimedialną w europie widział ? co do Audi : no to wiem już że przed wizytą u Ciebie będzie musiał trafić na lakiernie już się tego boje tylko teraz pytanie takie , czy to nie będzie miało wpływu na efekt końcowy całości ? mam na myśli inny odcień bądź barwę lakieru ? czy wszytko da rade wyrównać ? wybacz jeśli pytania są oczywiste ale jestem specjalistą w innej dziedzinie i zwracam się z prośbą o poradę i jeszcze jak teraz wygląda kwestia z terminami na taką full detail operation ?
-
215/50/17 VS 215/55/17 - czy będą mocno przekłamywać ?
Witajcie , chciałem zapodać taki temat do rozważenia bo nie mogłem nigdzie znaleźć odpowiedzi : Wiadome jest iż oryginalnie na wlepce do felgi 17 dedykowany jest rozmiar opon 235/45/17 , ale jest on dla mnie za szeroki i opory toczenia wiadomo większe. Najlepszy zamiennik do nich to 215/50 , ale biorąc pod uwagę dziury i aby zawiecha aż tak mocno nie dostawała to jest jeszcze rozmiar 215/55 : co sądzicie o takich oponach 215/55 na feldze 17 ? mocno będzie przekłamywać licznik ? mam taki dylemat bo ostatnio nawymieniałem się wahaczy w naszym zawieszeniu i biorąc pod uwagę pracochłonność całej operacji szukam jakiegoś kompromisu jak oszczędzić troszkę zawieche ?
-
Polecane opony letnie
Koledzy mam taki dylemat , felga 17 , oryginalnie było 235/45 ale to troche za szerokie dla mnie, wiadomo że najlepszy zamiennik to 215/50/17 a co w przypadku założenia 215/55 ? mocno będzie przekłamywać ? i pytanie uzupełniające jakie polecacie oponki w granichach 400 zł na 215 ?
-
Zestaw dla świeżaka.
Jasna sprawa, Griffe napisałem pytanko co i jak w związku z moją wizytą w Twoim wątku
-
Zestaw dla świeżaka.
to jest trochu grosza , ale dla swojego ukochanego warto
-
Zestaw dla świeżaka.
a tak bardziej konkretnie ?
-
Moje prace
A to miło mi Wroclove piękne miasto i coraz bardziej się zmienia na lepsze i upiększa także zapraszam a nie poznasz Interesuje mnie full pakiet z zabezpieczeniem kwarcowym więc podejrzewam że nie będzie to jeden dzień natomiast jest taka sprawa iż : lakier jest oryginał tylko że maska i nadkola mają już sporo odbić po kamykach od autostradowych przelotów i chciałem dać to do malowania , pytanie teraz takie jak Ty to widzisz ? czy lepiej nie malować a Ty byś po uzupełniał te odpryski ? choć jest ich sporo bo auto w oryginale i jeszcze nie było malowane.