Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. Griffe zapodaj konkretny produkt bo już mnie szlak trafia
  2. chopin odpowiedział(a) na szymonb temat w Audi A4 B6
    bo w większości tych modeli wystepował ten sam zawór
  3. ja jeździłem i powiem szczerze że zaskoczony byłem bo chyba były cichsze niż vredesteiny z wyższej półki , tylko dosyć szybko znika bieżnik:kwasny: najcichsza opona jaką znalazłem ( przynajmniej w teorii wg podanych parametróww wymiarach 225/35/19) ja bardziej z doświadczenia , bo jak kupiłem po tych fuldach vredy to myslalem na początku że coś sie dzieje niedobrego z autem tylko mówie, ja mam nogę nie najlżejszą i sie poprostu szybko ścierały. Ale sam zobaczysz
  4. ja jeździłem i powiem szczerze że zaskoczony byłem bo chyba były cichsze niż vredesteiny z wyższej półki , tylko dosyć szybko znika bieżnik:kwasny:
  5. ja mam M i działa na najnowszym andku w galaxy s4. także możesz brać Zamontowałem 8P0862335H i bez problemu łączy się z urządzeniami opartymi na najnowszym Androidzie 4.4 (przetestowałem z Galaxy S3 i S4 na ostatniej wersji androida wydanej przez samsunga jak i customowym ROMie opartym o 4.4) oraz IOS 7.1 (Iphone 5) a skąd masz 4,4 w galaxy ?
  6. nie ma takiej mozliwosci już wiem bo byłem dzisiaj pytać w aso , ale dzieki
  7. no to sprzedaj i bedziesz miał kase
  8. czyli bez zmian a z tym profilem z doswiadczenia co bedzie najlepsze. bo na testy ADAC od afery juz nie mozna polegac ;( ale afera wyszła niedawno a wczesniej jak o niej nie wiedziałeś to polegałeś na ich opinii
  9. Mój znajomy też mogę polecić , bo znam Kolegę od podstawówki , od małego tuningował vw i audi także zna sie na rzeczy.
  10. chopin odpowiedział(a) na Ans temat w Dolnośląskie
    Ans , ten fleshcar na armi nie cieszy się dobrą opinią. Przynajmniej na Wrocławskim tak się nasi wypowiadają
  11. chopin odpowiedział(a) na Hohe temat w Dolnośląskie
    podaj jakąś ulice / adres ?
  12. Masz coś takiego jak skup katalizatorów. Ja za swojego dostałem 150 zł . Wszystko zależy w jakim stanie, ile platyny w nim zostało itp. Ogólnie polecam bardzo ten zabieg bo od razu czuć że turbo inaczej oddycha i troszkę nawet mocniejszy jest a to wszystko bez żadnego programu
  13. czy ktoś się orientuje czy w aso da rade dokupić same nowe odbłyśniki ?
  14. :grin::polew:
  15. elooo kolego a wezmie kolega zrobi zdjecia avensisa i vin ,i wrzuci dla przestrogi żeby ktoś miny nie kupił kiedyś:grin: ---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ---------- jak wrazenia hehe,wczesniej tez był 5w30 ? jeśli faktycznie ma tyle przejechane to szacun
  16. interesowałby mnie maj ? i jaki całkowity koszt z kosmetykami najlepszymi wg Ciebie do takiego zabiegu ?
  17. Haha i jeszcze może ullica Belwederczyków ? A największą fontanne multimedialną w europie widział ? co do Audi : no to wiem już że przed wizytą u Ciebie będzie musiał trafić na lakiernie już się tego boje tylko teraz pytanie takie , czy to nie będzie miało wpływu na efekt końcowy całości ? mam na myśli inny odcień bądź barwę lakieru ? czy wszytko da rade wyrównać ? wybacz jeśli pytania są oczywiste ale jestem specjalistą w innej dziedzinie i zwracam się z prośbą o poradę i jeszcze jak teraz wygląda kwestia z terminami na taką full detail operation ?
  18. Witajcie , chciałem zapodać taki temat do rozważenia bo nie mogłem nigdzie znaleźć odpowiedzi : Wiadome jest iż oryginalnie na wlepce do felgi 17 dedykowany jest rozmiar opon 235/45/17 , ale jest on dla mnie za szeroki i opory toczenia wiadomo większe. Najlepszy zamiennik do nich to 215/50 , ale biorąc pod uwagę dziury i aby zawiecha aż tak mocno nie dostawała to jest jeszcze rozmiar 215/55 : co sądzicie o takich oponach 215/55 na feldze 17 ? mocno będzie przekłamywać licznik ? mam taki dylemat bo ostatnio nawymieniałem się wahaczy w naszym zawieszeniu i biorąc pod uwagę pracochłonność całej operacji szukam jakiegoś kompromisu jak oszczędzić troszkę zawieche ?
  19. Koledzy mam taki dylemat , felga 17 , oryginalnie było 235/45 ale to troche za szerokie dla mnie, wiadomo że najlepszy zamiennik to 215/50/17 a co w przypadku założenia 215/55 ? mocno będzie przekłamywać ? i pytanie uzupełniające jakie polecacie oponki w granichach 400 zł na 215 ?
  20. Jasna sprawa, Griffe napisałem pytanko co i jak w związku z moją wizytą w Twoim wątku
  21. to jest trochu grosza , ale dla swojego ukochanego warto
  22. a tak bardziej konkretnie ?
  23. A to miło mi Wroclove piękne miasto i coraz bardziej się zmienia na lepsze i upiększa także zapraszam a nie poznasz Interesuje mnie full pakiet z zabezpieczeniem kwarcowym więc podejrzewam że nie będzie to jeden dzień natomiast jest taka sprawa iż : lakier jest oryginał tylko że maska i nadkola mają już sporo odbić po kamykach od autostradowych przelotów i chciałem dać to do malowania , pytanie teraz takie jak Ty to widzisz ? czy lepiej nie malować a Ty byś po uzupełniał te odpryski ? choć jest ich sporo bo auto w oryginale i jeszcze nie było malowane.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.