Treść opublikowana przez chopin
-
Bukowina Tatrzańska
loka loka loka :grin: dzięki za udany zlocik
-
Spoty wrocławskie
no to bukowina super udana, loka loka loka
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
taa tylko Domin jeszcze nie wie że go znowu odwiedze
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
ja
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
jak dlamnie nadal cos nietak z softami które wgrwasz , daj mailika to podesle swój menu pl i zobaczysz No i d*pa Dominik.Nagrałem 2 płyty i nie ruszyło.Nawet nie słychać żeby płyta chodziła.Navi działa normalnie.Jakieś pomysły? nagrywałeś na lapku czy masz coś lepszego do wypalania np: w PC ?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
taa, liqui lepszy . jak masz kase to bierz LM
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
przecież my wcześniej będziemy niż Oni to co najwyżej możemy zaczekać :decayed:
-
Polecane opony letnie
225/45/17 - średnica koła 634,3 mm 215/50/17 - średnica koła 646,8 mm Sprecyzuj kolego chopin - bo chyba nie do 215'stek ta uwaga byłem wczoraj u wulkanizatora z przebitą zimówką i przy okazji pogadaliśmy o oponach. Powiedział że vikingi są dobre za dobrą cene i śmiało można kupować , ale co do rozmiaru : mówił że na mojej szerokości felgi 7,5 opony 215/50 siądą niżej niż 225/50 , dlatego pomyślałem że zostając dalej przy 215 można by było uzuć profil 55 żeby było chociaż troche gumy , dobrze myśle ? jak nie to poprawcie mnie
-
Spoty wrocławskie
no dziś to faktycznie dzionek będzie dobry
-
Moje prace
no ja cały czas czekam na odpowiedź w sprawie terminów żeby sie samemu dać zaczarować :kox::kox: Griffe :hi:
-
Polecane opony letnie
ale wtedy siądzie niżej i felga będzie bardziej narażona na krawężniki
-
Polecane opony letnie
co powiecie o czymś takim na moją fele 17 , 7,5 ? 4x NOWE LETNIE 215/55R17 VIKING gr.CONTINENTAL HIT (4089616572) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Spoty wrocławskie
Cwiara :brawo:
-
Spoty wrocławskie
a nie może poprostu po ludzku pójść kurierem ?
-
Spoty wrocławskie
a my do bukowiny lecimy w piątek
-
Spoty wrocławskie
a co zatęskniłeś czy co ? przynajmniej nikt sie z nikim nie kłuci i porządek i kultura jest na forum :decayed:
-
Spoty wrocławskie
a ja zabiore do bukowiny
-
Moje prace
Superb sie kończy polerować to pewnie jakoś niedługo wpadnie fotostory z tej imprezy
- Spoty wrocławskie
-
Polecane opony letnie
tylko że moje 17 to 7,5 , więc jak dam taki rozmiar 215/50 to nie będzie czasem jeszcze niżej niż to co teraz na 235/45 ?
-
Polecane opony letnie
Panowie , musze załadować nowe oponki na fele 17. mam teraz 235/45 , pytanie co załadować żeby było troszkę bardziej miękko i może nie tak szeroko ?
-
Polecane opony letnie
Gaszka gdzie Ty za taką cenę dorwał ?
-
Polecane opony letnie
a to nie zauważyłem , to faktycznie ok
-
Spoty wrocławskie
mówiłem, że na jego radiu ruszy ja też
-
Polecane opony letnie
cena ciekawa tylko pewnie rok produkcji już jakiś odległy