Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. loka loka loka :grin: dzięki za udany zlocik
  2. no to bukowina super udana, loka loka loka
  3. taa tylko Domin jeszcze nie wie że go znowu odwiedze
  4. jak dlamnie nadal cos nietak z softami które wgrwasz , daj mailika to podesle swój menu pl i zobaczysz No i d*pa Dominik.Nagrałem 2 płyty i nie ruszyło.Nawet nie słychać żeby płyta chodziła.Navi działa normalnie.Jakieś pomysły? nagrywałeś na lapku czy masz coś lepszego do wypalania np: w PC ?
  5. taa, liqui lepszy . jak masz kase to bierz LM
  6. przecież my wcześniej będziemy niż Oni to co najwyżej możemy zaczekać :decayed:
  7. 225/45/17 - średnica koła 634,3 mm 215/50/17 - średnica koła 646,8 mm Sprecyzuj kolego chopin - bo chyba nie do 215'stek ta uwaga byłem wczoraj u wulkanizatora z przebitą zimówką i przy okazji pogadaliśmy o oponach. Powiedział że vikingi są dobre za dobrą cene i śmiało można kupować , ale co do rozmiaru : mówił że na mojej szerokości felgi 7,5 opony 215/50 siądą niżej niż 225/50 , dlatego pomyślałem że zostając dalej przy 215 można by było uzuć profil 55 żeby było chociaż troche gumy , dobrze myśle ? jak nie to poprawcie mnie
  8. no dziś to faktycznie dzionek będzie dobry
  9. no ja cały czas czekam na odpowiedź w sprawie terminów żeby sie samemu dać zaczarować :kox::kox: Griffe :hi:
  10. ale wtedy siądzie niżej i felga będzie bardziej narażona na krawężniki
  11. co powiecie o czymś takim na moją fele 17 , 7,5 ? 4x NOWE LETNIE 215/55R17 VIKING gr.CONTINENTAL HIT (4089616572) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  12. Cwiara :brawo:
  13. a nie może poprostu po ludzku pójść kurierem ?
  14. a my do bukowiny lecimy w piątek
  15. a co zatęskniłeś czy co ? przynajmniej nikt sie z nikim nie kłuci i porządek i kultura jest na forum :decayed:
  16. a ja zabiore do bukowiny
  17. Superb sie kończy polerować to pewnie jakoś niedługo wpadnie fotostory z tej imprezy
  18. porezał
  19. tylko że moje 17 to 7,5 , więc jak dam taki rozmiar 215/50 to nie będzie czasem jeszcze niżej niż to co teraz na 235/45 ?
  20. Panowie , musze załadować nowe oponki na fele 17. mam teraz 235/45 , pytanie co załadować żeby było troszkę bardziej miękko i może nie tak szeroko ?
  21. Gaszka gdzie Ty za taką cenę dorwał ?
  22. a to nie zauważyłem , to faktycznie ok
  23. mówiłem, że na jego radiu ruszy ja też
  24. cena ciekawa tylko pewnie rok produkcji już jakiś odległy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.