Treść opublikowana przez chopin
-
Spoty wrocławskie
ja pier .... kur..... wczoraj wieczorem wracałem z sycowa s8 i przyładowałem sobie 180km/h , myśle przedmucham fure , i j**any kuropatwo-bażant wpierdzielił mi sie centralnie dziobem na maske :facepalm::wallbash: i teraz wgniot jak ...uj
-
Spoty wrocławskie
Kurna jak tak to nawet ja nie odmówie Karlos a przez galerie dominikańską byś nie chciał przejechać ?
-
Spoty wrocławskie
a ja polecam podjechać na krakowską na przeciwko praktikera jest zajebiaszczy Shell -dla tirów rabat 8 groszy ja zawsze tankuje z tirowego i mam po 5.42 i oliwa tłusta i autko jeździ jakoś lepiej na tym chyba mniej chrzczona WYSŁANE Z FORTEPIANU
-
Spoty wrocławskie
a jest szansa że jeszcze wróci do 4,99 ?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
jeżeli ma taką samą funkcjonalność to po co sięna zywa Q a nie F ? oczywiście że inaczej działa Q i ma poprawiony soft. Załadujesz nowy i będzie wszystko hulało. amen ---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ---------- kolejny mocny bo bez literki to były tylko do starych nokii i to pod adapter. Musisz załadować najniżej D, a najlepiej walnij Q i będzie spokój , pozdro
-
Spoty wrocławskie
nie , wystarczą dwie bułgarki
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
otóż problemu poszukaj w sofcie modułu bt. F to jakiś zajebiaszczy nie jest. Załadujesz nowszy bo pod iphone to musisz szczególnie mieć to na względzie że z technologią BT to oni się nie lubią skoro nie możesz nic przesyłać przez BT załadujesz nowszy moduł i bedzie grało
-
Spoty wrocławskie
ja mam i też u siebie wyczyściłem bo sie zacinała i już teraz hula wszystko
-
Spoty wrocławskie
nowe pytanie do testów egzaminacyjnych ja myśle że odpowiedź C jest prawidłowa :D:D https://www.youtube.com/watch?v=pivPJZqgE4o
-
Montaż zmieniarki 6 CD RNS E
no to zależy jaką masz dedykowaną wersje do kabla. Nie można sobie np kablem od vcdsa 10.6 wgrać np najnowszej 12 bo uwalisz kabel
-
Spoty wrocławskie
dobrze jest - przynajmniej sie miekko jeździ , sam żeś zmienił z oczojebów
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
nigdy nie było tak że ktoś dał coś droższego żeby się tylko wyróżniać jakością. Oczywiście że daje, inaczej byłby zwykły
-
Spoty wrocławskie
to żeś yebnął fote ja w sumie zapomniałem pogratulować , a więc Emil - congratulation
-
Spoty wrocławskie
a co żona o forum zazdrosna była ?
-
Spoty wrocławskie
duds a4 , potrzebuje silnik do b5 ajm w dobrym stanie będzie coś? a jak ten poprzedni ? poszedł już czy moge go wyhaczyć ?
-
Spoty wrocławskie
Ziomale do mnie na przód jaki przegób brać z Lobro czy SKF ?
-
Spoty wrocławskie
widzieliście to ? kurna co oni już nie wymyślą Heyah WółWółWół - YouTube
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
Krzychu zmienił obrazek niemożliwe a tak w ogóle to sie przypominam sie
-
Spoty wrocławskie
ciekawe czy bedzie latał bokiem
-
Spoty wrocławskie
:siema: Polska piłka nożna - KWEJK.pl
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
chłopcy co wy się tak męczycie ? napiszcie do Domina on ma fabryke kabli u siebie w domu i wszystko ogarnie co bedzie trzeba chyba że uda się szybciej ---> DOMIN79 ZGŁOŚ SIĘ
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przy arkadii przed dworcem gdańskim masz car washa , ostatnio za 30 zł tam myłem i było ok z wycieraniem do sucha i to fajnymi recznikami papierowymi a nie jakimiś starymi szmatami które i tak później zostawiają ślady jak wyschnie.
-
Spoty wrocławskie
taki szczyl z gnatem
-
Spoty wrocławskie
jeszcze nie ktoś jeszcze póżniej zajechał ? Goldik obecność niezaliczona bo nawet minuty nie byłeś
-
Spoty wrocławskie
ok , jak coś to oddzwoń