Treść opublikowana przez chopin
-
Spoty wrocławskie
Nelson jest sprawa Ten civic co szfagierka tydzień temu sarne przyjeła na mache bedzie chyba do złomowania bo nie opyla sie jej już robić , ile za coś takiego dasz ?
-
Spoty wrocławskie
dzień dybry
-
Spoty wrocławskie
ok to kimka i do rana
-
Spoty wrocławskie
Cwiara podrzuc skąd i jaki ten moduł dvbt co masz ?
-
Spoty wrocławskie
no to Pany za tydzień organizować się do mnie na wieczorek "żegnamy lato na bogato"
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
jak dasz całą książkę kopiuj na sim i ustawisz odczyt w telefonie z sima i tel to łyknie Ci do fisa
-
Spoty wrocławskie
no kurcze ja Cie zapraszałem na góre co by opić od razu żeby nie było że trzeźwy wracasz ode mnie :grin: ale nie chciałeś to co poradze
-
Spoty wrocławskie
szczurek na gume cza uważac :grin: Chopin no problem Zeby taki grubas sie uj***ł to szok. ale połatali pokleili i smiga. Tera tylko cza opic to furtkie coby nie odpadła Cwiara masz u mnie dobrą łyche chyba że wolisz browca albo wóde no problem , zapraszam serdecznie ---------- Post dopisany at 01:06 ---------- Poprzedni post napisany at 01:05 ---------- Oca odbijemy za tydzień
-
Spoty wrocławskie
Goldik Twoje zdrowie poszło od.wszystkich na weselu Chopin rzuć ile chcesz jeszcze... popytam tyle samo co ostatnio było by idealnie , ale jak bedzie mniej to też sie nie obraże
-
Spoty wrocławskie
Kpl bose czy same glosniki? Napaćkane z japca kaja ja miałem fabryczne bose tylko z racji iż jestem muzyk/akustyk to powoli zaczynałem słyszeć pogarszanie jakości dźwięku i rypnąłem nowy komplecik głośników z B7 , a wzmaka troszku podciągnąłem , powymieniałem nowe lepsze tranzystorki i śmiga ---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ---------- A choooy wie... najpierw myslalem ze sie spalil...ale to chyba poczatki rat`a. Goldik stówaaaaa! Arek a Ty byś nie skołował jeszcze paru butelek ?
-
Spoty wrocławskie
Cwiara jeszcze raz mega wielkie dzięki ! :hi: już wszystko złożyłem podpiąłem i śmiga po staremu Głośniki Bose z B7 też już on board i zapierdzielają nieźle :banan:
-
Spoty wrocławskie
Ale żeś się uczepił narazie bida piszczy ależ dzisiaj pięknie a kto powiedział że u Ciebie ? możemy u mnie zrobić pożegnanie jest gdzie spać
-
Spoty wrocławskie
Powinieneś się cieszyć Oca kiedy robimy zakończenie lata ?
-
Spoty wrocławskie
Chopin, skoro Karol będzie miał za darmo. To Tobie będą musieli zapłacić, żebyś miał taniej:grin: :grin: Od dzisiaj Chopin mianuję Cię skarbona ---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ---------- i nie wytrzymał...musiał zyebać zabawę a taką bekę miałem a to ciekawe , bo Jacek twierdzi co innego Ja też swoim klientów wszytko mówię co chcą wiedzieć ---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ---------- Czasami to jesteś taki śmieszny, że aż żałosny. tak ja Ty ---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ---------- sie robi dopiero , trzeba czekać 2 tygodnie żeby kończyć , ale tak naprawde to w zimie bedzie git
-
Spoty wrocławskie
Chopin, skoro Karol będzie miał za darmo. To Tobie będą musieli zapłacić, żebyś miał taniej:grin: :grin: Od dzisiaj Chopin mianuję Cię skarbona ---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ---------- i nie wytrzymał...musiał zyebać zabawę a taką bekę miałem a to ciekawe , bo Jacek twierdzi co innego
-
Spoty wrocławskie
Hornet , ale Ty pierdzielisz od rzeczy
-
Spoty wrocławskie
no to jak chcesz sie zakładać jak nie masz jak udowodnić ? jak Ty jeździłeś B6 to ja jeździłem B5
-
Spoty wrocławskie
żeby to udowodnić musisz pokazać najpierw swój wykres i rachunek za swój program :grin:
-
Spoty wrocławskie
ojjj ale ja nie widziałem, żebyś się witał w na klubowym forum... dodatkowo nie wrzuciłeś załączników... będzie kocówa ---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ---------- Dzwoniłeś??? i co zapłacisz 2 razy mniej niż ja ??? :polew: pół nocy nie mogłem spać z tego dowcipu jeszcze nie dzwoniłem ale zapewniam Cię że napewno zapłace mniej niż Ty bo ja mam ładniejszą audiolke niż Ty :facepalm: Jak ja jeździłem B6 to Ty obrałeś od rodziców na miesięczny Idę o skrzynę łychy, że zapłacisz więcej.... Szczurek powiedz Panu Hornetowi na czym kwestia polega
-
Spoty wrocławskie
ojjj ale ja nie widziałem, żebyś się witał w na klubowym forum... dodatkowo nie wrzuciłeś załączników... będzie kocówa ---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ---------- Dzwoniłeś??? i co zapłacisz 2 razy mniej niż ja ??? :polew: pół nocy nie mogłem spać z tego dowcipu jeszcze nie dzwoniłem ale zapewniam Cię że napewno zapłace mniej niż Ty bo ja mam ładniejszą audiolke niż Ty
-
Spoty wrocławskie
Cwiara poszło PW a tak poza tym to AHOOJ Panowie
-
Spoty wrocławskie
łooo k**wa, tydzień chlania jak przybędziesz to stawiam
-
Spoty wrocławskie
no i sprzedałem saaba
-
Spoty wrocławskie
Bądź spokojny pewnie się pojawi za chwilę....... jestem pomożemy , tylko że najpredzej w sobote krystian pw poszło
-
Spoty wrocławskie
ktoś ostatnio pytał o opony bieżnikowane , to prosz ja bym tego nigdy nie założył