Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. odpowiednik z HTC to One X , dużo lepiej wykonany telefon , bo samsung to niestety dużo plastiku , miałem przez chwile w reku nowe S4 i HTC one x i powiem szczerze że jak bede wymieniał w grudniu to jak nie apple to właśnie cos z HTC
  2. on chce zrobić pełen kox 300 KM i 600 Nm
  3. Fota jest droga... a IC ? racja , jakoś zapomniałem o inter bo jeszcze we Wrocku nie kupowałem nic w IC, podziękował
  4. mamy jakiś dobry sprawdzony sklep forumowy gdzie moge kupić zawór n75 do passka b5 FL ? czy zostaje fota ?
  5. Ja za 35 tysi mogę oddać swojego AVFa full opcja w żółtej skórze, S-line ---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ---------- Ja za 35 tysi mogę oddać swojego AVFa full opcja w żółtej skórze, S-line a AVF to najlepsza jednostka 1.9 jaka wyszła w audi, ja swojej szukałem pół roku,przede wszystkim to skrzynia 6-biegowai ma więcej koni w serii - na hamowni wyszło 142,5 , i ma więcej niutów bo 320 , a pozostałem mają 280 Nm , silniejsze sprzęgło i w ogóle jest super.
  6. to Ty pierw przyjedź a później pojedziemy do Ciebie Goldi , tak a propos , PASSAT lekko wstał po naszych zabiegach aczkolwiek tak czy siak nie obejdzie sie bez nowego zaworka
  7. chopin odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    siedziałem a nawet jechałem , DSG robi robote furacz spoko
  8. ja bede tak 17.30 ---------- Post dopisany at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany at 15:42 ---------- ja teżsie nie zgodze , bo byłem z grupona na Majorce w Valdemossie i było naprawde super może zależy jak kto trafi
  9. ja może przyjade jak sie uda ale na 18 , bo impra w oławie dzisiaj także tego ---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 11:55 ---------- obczajka : ktoś by sie pisał ? Groupon Travel - Wyścig Grand Prix Włoch F1 Gniady Ty lubisz takie imprezy
  10. Gniady jak chcesz to ja mam dobry kabel , z chęcią pomoge
  11. Nelson widziany dzisiaj koło ołówka i kredki na grunwaldzie Mrugałem Ci ale przez tel napierniczałeś
  12. Oszukuje coś ci ten fis :-P ok 22 litry na trasie Wro - Międzyzdroje także tego spartan jest 18 km odemnie więc pewnie się zobaczymy. Dzisiaj się zdzwanialiśmy bo lekki error z furmaną miał i szukał jakiegoś czujnika dla kolegi. a co on swoją zielonką nad morze pojechał ?
  13. składasz oświadczenie, płacisz 70 zł i wyrabiają nową , tylko musisz czmychnąć na g.zapolskiej. Kumpel w tamtym tygodniu właśnie wyrabiał nową
  14. mnie nie ma
  15. kurna, ja szukam tych siedzen w bananie na wymianke do swojego od roku czasu i ni ma a tutaj prosz ... szkoda że nie na części
  16. a kiedy ta popijawa u Emila ? bo tak coś się chwalił że na łykend chata wolna ?
  17. ładny furaczek a tu obczajcie jaka konsola w środku
  18. bo sie koleś pewnie jeszcze nie nauczył że takie amerykanskie auto nie ma tyle elektroniki i układów wspomagających jazde i za dużo kucy i brak umiejętności masakra jednym słowem. Ja wczoraj wracałem w to oberwanie chmury i jak mnie raz zarzuciło na zakręcie bo za dużo wody było to sobie odpuściłem i zjechałem na najbliższą stacje. A leciał jakiś koleś mercem i taki niby kozak był a później mijałem go jak już był zczepiony z oplem astrą i policja itp ... ---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ---------- a tak z innej beczki , kolor ksenonu w moim b6 to 4300 K czy 6000 K?
  19. prawdopodobnie miałeś małą navi między zegarami z czytnikiem płyt w bagażniku , czyż nie ? Zgadza się... no to musisz zaopatrzeć się w wyjmaki do radia i wyciągnąć czytnik płyt dvd który masz w bagażniku i zmostkować jeden kabelek. Jutro postaram się wrzucić Ci fotke który i jak to wygląda u mnie bo dawno to było i juz zapomniałem. Ale i tak najpierw musisz wyciągnąć napęd
  20. Nie no jak najbardziej jestem za- ja też nigdy nie kupowałem najtańszych rozwiązań i też chciałem kupić od fabi rs ale jak przeczytałem historie z waszych działań to odpuściłem i to tak naprawde tylko na spróbowanie
  21. Laguna nie zawsze trza wydawać kupe kasy na helle z fabi rs które i tak parują ja wziąłem na spróbowanie , jak bierzesz z allegro zawsze możesz zwrócić do 10 dni także chciałem zobaczyć czy to coś warte
  22. prawdopodobnie miałeś małą navi między zegarami z czytnikiem płyt w bagażniku , czyż nie ?
  23. ja je właśnie kupiłem i jutro mają spróbować zainstalować w b5 u kumpla i jak bedą śmigać to bede zakładał do swojej b6 ---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ---------- a te diody cree to które ? mówisz o światłach NCSS ?
  24. jak tam Emil sam na spocie ? ja dzisiaj w aquaparku sie chłodziłem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.