Treść opublikowana przez chopin
-
Spoty wrocławskie
jak Oca69 wstanie i przeczyta to Ci podpowie bo on z oleśnicy Chyba że Kaju ożyje
-
Spoty wrocławskie
ok ja sie zaloguje z moją niunią
-
Spoty wrocławskie
leniuchy , jak wam na grila za zimno to sie może na dobrą ustawimy ?
-
Spoty wrocławskie
ja jestem gotów na taką akcję , ale jak Goldik robi grilla to może u niego złobimy tą akcję ?
-
Spoty wrocławskie
gdyby nie ten znaczek to normalnie cały b7 tylko wentylacja z cabrio bo one miały okrągłe Tylko nawiewy ... deska to b6/b7. Fajny i 2010 r można mieć za 45tys :decayed:z silnikiem 2.0 170ps tym co jest w A4 i A5 bo to juz CR no dopsz a ten CR niby poprawiony to też taki bezawaryjny jak 1,9 ? bo chyba nie sądze że zrobisz nim tyle kilo ile naszymi ?
-
Seat Exeo ST Sport CAHA
no i przede wszystkim to nowe Rnse jest ledowe i ma większą rozdzielczość i czyta karty sdhc do 32GB rzuć prosze na PW jaka cena takiej bryczki jeśli można wiedzieć? Autko piękne
-
Spoty wrocławskie
gdyby nie ten znaczek to normalnie cały b7 tylko wentylacja z cabrio bo one miały okrągłe
-
Spoty wrocławskie
to co z tą pizza dzisiaj coś ogarniamy ?
-
Spoty wrocławskie
Wysłałem Ci wizytke na kom ale pewnie masz w aucie imienia nie pamiętam bo mam zapisane poprostu jako Dr Różański 602-102-789 to jest lekarz który sam Ci powie objawy jak obada dziecko a nie że pyta co sie działo, jest mega profesjonalny, nie włócz dziciaka po różnych szpitalach itd tylko zadzwoń i przyjedzie do domu
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
WTF ?
-
Spoty wrocławskie
raczej odpada.. przywiozłem młodego ze żłobka....39,2 gorączki.....qr** znowu 3 dni pochodził. Zjebałem babę, że mu temp nie zmierzyła... nie było kierowniczki już ale jutro jak zadzwonię to zjebię i ją... jest taka jedna baba i wqrwia mnie od początku... pojadę po niej bo tak być nie może.... dobrze, że rano mamy laryngologa kontrolę to zerknie. Mam nadzieję, że to od zębów bo 3ki idą ... sam nie wiem. Muszę jeszcze chyba badania krwi zrobić młodemu. Hornet za jakąś chwile podeśle Ci numer do najlepszego pediatry we Wrocławiu , przyjedzie do domu i będziesz wiedział wszystko co sie dzieje. Moja kuzynka miała od małego lekko krótszą jedną nogę, i przez to krzywo chodziła i wpływało to na kręgosłup. W szpitalu rozkładali ręce i nie wiedzieli co robić i stwierdzili że tylko jakaś operacja. Wujek sie wkurzył na maksa i zadzwonił wtedy do Różańskiego - on sam ją zbadał , wymyślił jakąś własną szczepionkę, dał jakąś serie zastrzyków i teraz rozwija się prawidłowo . Koleś jest lekarzem z powołania także 100 % pomoże.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
U mnie nie było takiego bałaganu i obyło się bez odkręcania siedzenia Oczywiście poleciało parę kur.... przy wyjmowaniu czarnego pudełka z bluetoothem bo miałeś moje magiczne fotostory a barrowiec nie i dlatego miał zonka tutaj działa magia klubowego wsparcia :polew: Zgadza się siedzenie się odkręciło bo światełka się robiło, poza tym u mnie bt siedzi po stronie kierowcy i nie tak łatwo podłogę podnieść bez ruszania pedałów jak może siedzieć od kierowcy ? a moduł komfortu w takim razie gdzie jest ?
-
Spoty wrocławskie
no to Emay ma teraz dwa skodzillaki
-
Spoty wrocławskie
co potrzebujesz , mam paru znajomych
-
Spoty wrocławskie
ja bez materaca spałem , kocyk albo śpiworek wystarczy
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
U mnie nie było takiego bałaganu i obyło się bez odkręcania siedzenia Oczywiście poleciało parę kur.... przy wyjmowaniu czarnego pudełka z bluetoothem bo miałeś moje magiczne fotostory a barrowiec nie i dlatego miał zonka tutaj działa magia klubowego wsparcia :polew:
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
quidy , miałem ten sam problem i to będzie laser. Bo u mnie też tak było że płytki cd audio normalnie czytał a już dvd z mapami nie i trzeba było wyciągnąć rnse i przeczyścić laser i bangla
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
we Wrocku jeden z kolegów z naszego klubu u siebie wywalił i się uśmiecham do niego jak wróci z urlopu to będziemy działać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chciałbym ale jeszcze narazie zbieramy mamonke na sofcik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
... "trzymam" za słowo Pixi , w przyszłym tygodniu egr'owi mówimy papa Kat już poszedł miesiąc temu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pixi był
-
Spoty wrocławskie
cwiara przecież to ogarnia, swój miejscowy chłop, a Wy szukacie po świecie tylko że Emil chce sobie wgrać nową aktualizacje na twardziela do swojego nowego skodzillaka superb II i to nie jest już to samo co rnse do audi
-
Spoty wrocławskie
jest jeden gość na allegro od którego ludzie biorą te ledowe. Nawet wątek gdzieś był... nie paliły się szybko a efekt był nie moge tego znaleźć jak Ci sie nawinie to podrzuć ---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ---------- jest jeden gość na allegro od którego ludzie biorą te ledowe. Nawet wątek gdzieś był... nie paliły się szybko a efekt był nie moge tego znaleźć jak Ci sie nawinie to podrzuć warte to coś ? LED 9 SMD 5050 3Chip H6W Bax9s CANBUS W210 Audi (3329089736) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
no to Panie , aby sie fura nie psuła i żonka przy rezanku nie skwarzyła :drunk:
-
Spoty wrocławskie
pany co lepiej zrobić : kupić oprawki do postojówek W5W i je przelutować z moich H6W w bixie ? czy zamówić ledowe H6W pod kolor ksenonu ? tylko pytanie czy taki wynalazek z allegro zadziała i nie wywali błędu ?