Treść opublikowana przez chopin
-
Spoty wrocławskie
dzięki :hi: podobno ma teraz 214 tysi ja widze co innego: PHU MIROSŁAW GROSIAK, Audi A4 1.9 TDI, OPŁACONY - otoMoto.pl haha widze że zmienił koleś ---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ---------- Szczur nie wierze kiedy sie komisyjnie odlewamy na maske ? :polew:
-
Spoty wrocławskie
dzięki :hi: podobno ma teraz 214 tysi
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
Krzychu nie marudź , dla kolegów z klubu na męskie spotkania zawsze sie czas znajdzie jak sie chce :decayed:
-
Spoty wrocławskie
WAUZZZ8EX3A191195 jestem prawie pewien że będzie kręcone , bo to raczej oferta od pospolitego handlarza ale kolega się uparł że chce pojechać go oglądać bo ładny i się świeci ale co zrobię, nie moja kasa nie moje zmartwienie. Ale zobaczmy z ilu jest cofnięty
-
Spoty wrocławskie
wiesz , ja to oczywiście wiem że najlepiej w aso ale jeśli auto nie twoje i papirów nie wyłożysz to nikt Ci tego nie chce sprawdzić w aso
-
Spoty wrocławskie
może troche mniej hardcorowe ale też kolo miał fantazje Audi A4 1.9 TDI 2004 rok Lifting 130(KM) (3320268267) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Spoty wrocławskie
Szanowni drodzy moi kochani itd... czy vcds-em można sprawdzić prawdziwy przebieg jeśli był cofnięty ?
-
Spoty wrocławskie
Hornet odpuść czasami bo nie warto
-
Spoty wrocławskie
To nic nie daje miałem to w golfie. ---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:07 ---------- Jakby ktoś chciał kupić to ręczę za to auto. Kolega sprzedaje: VW PASSAT 2009r 2.0 TDI BlueMotion RS510 FRA VAT (3330528997) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Emil 2.0 TDI są ble :D
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
czyściłeś czy wymieniłeś ?
-
Spoty wrocławskie
Jestem z Muchoboru. Czy jest ktoś z bliska, szukam VAG-a i kogość kto naprawde sie na tym zna.Mam pełno błędów a na dodatek padł mi czujnik temperatury. Proszę o pomoc. Jesteś od 2009 roku i nie pokazałeś się na niedzielnym spotkaniu ani razu ?..... Ach ten nasz księgowy :D:D
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
boczna radzymińskiej przed obi bodajrze, wjazd koło myjni bezdotykowej "aqua cośtam"
-
Spoty wrocławskie
nie nie , jedynie pare trumien z denatami tak jak ostatnio polacy zaje..li z niemiec 3 takie dostawczaki z firmy pogrzebowej i w polsce znaleźli trumny w lesie:facepalm:
-
Spoty wrocławskie
czyżby Ajax wrócił do świata jeżdżących ? czarna B5 sedan z body RS4 na blachach D1 STURB ? ---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ---------- maj frend du ju łont sangasys ? polisz rambo aj hew bjutiful sanglasys... hej szakira heeeeeloł nie , koleś był na oławskich blachach i pół auta miał zrobione z tego o którym wspomniałeś
-
Spoty wrocławskie
ja później z nim jechałem do galerii , i powiem szczerze że momentami go łykałem (jak na jego pasie sie zrobiło tłoczno :polew:) ale jak dał w piz*e to aż miło było popatrzeć że to Audi tak odchodzi
-
Spoty wrocławskie
Fryderyk ale jesteś za***isty. gniady chyba nie widziałeś tej reklamy ---------- Post dopisany at 03:36 ---------- Poprzedni post napisany at 03:33 ---------- i jeszcze to
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/opcja-tv-in-rns-e-=-multimedia-odtwarzanie-filmow-tv-cyfrowa-carpc-234347/
-
Spoty wrocławskie
halo ! kopyta ci walą ! :polew:
-
Spoty wrocławskie
zaraz będziesz miał Spoko wiem
-
Spoty wrocławskie
ja jeszcze na przystanku czekam na nocny
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
panie, nie ma porównania
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
nie miałem w serii oczywiście bo to nie Q5 :polew: ale dołożona
-
Spoty wrocławskie
zrób sadzone a tak na poważnie to rób mu okłady i wsadzaj czopki w d... bo mój młodszy brachol jak miał 1,5 roku to dostał drgawek jak mu matka nie zbiła szybko gorączki , a tymbardziej w taką żarówe jak sie nie uspokoi to Ci dam numer do prywatnego specjalisty pediatry, Dr. Różański się nazywa i koleś ma kolosalną wiedze
-
Spoty wrocławskie
Ty byś lepiej tą glebą na spota przyjechał w niedziele a ni na lotnisko
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
ja już miałem w serii takie