Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. dzięki :hi: podobno ma teraz 214 tysi ja widze co innego: PHU MIROSŁAW GROSIAK, Audi A4 1.9 TDI, OPŁACONY - otoMoto.pl haha widze że zmienił koleś ---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ---------- Szczur nie wierze kiedy sie komisyjnie odlewamy na maske ? :polew:
  2. dzięki :hi: podobno ma teraz 214 tysi
  3. Krzychu nie marudź , dla kolegów z klubu na męskie spotkania zawsze sie czas znajdzie jak sie chce :decayed:
  4. WAUZZZ8EX3A191195 jestem prawie pewien że będzie kręcone , bo to raczej oferta od pospolitego handlarza ale kolega się uparł że chce pojechać go oglądać bo ładny i się świeci ale co zrobię, nie moja kasa nie moje zmartwienie. Ale zobaczmy z ilu jest cofnięty
  5. wiesz , ja to oczywiście wiem że najlepiej w aso ale jeśli auto nie twoje i papirów nie wyłożysz to nikt Ci tego nie chce sprawdzić w aso
  6. może troche mniej hardcorowe ale też kolo miał fantazje Audi A4 1.9 TDI 2004 rok Lifting 130(KM) (3320268267) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  7. Szanowni drodzy moi kochani itd... czy vcds-em można sprawdzić prawdziwy przebieg jeśli był cofnięty ?
  8. Hornet odpuść czasami bo nie warto
  9. To nic nie daje miałem to w golfie. ---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:07 ---------- Jakby ktoś chciał kupić to ręczę za to auto. Kolega sprzedaje: VW PASSAT 2009r 2.0 TDI BlueMotion RS510 FRA VAT (3330528997) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Emil 2.0 TDI są ble :D
  10. Jestem z Muchoboru. Czy jest ktoś z bliska, szukam VAG-a i kogość kto naprawde sie na tym zna.Mam pełno błędów a na dodatek padł mi czujnik temperatury. Proszę o pomoc. Jesteś od 2009 roku i nie pokazałeś się na niedzielnym spotkaniu ani razu ?..... Ach ten nasz księgowy :D:D
  11. boczna radzymińskiej przed obi bodajrze, wjazd koło myjni bezdotykowej "aqua cośtam"
  12. nie nie , jedynie pare trumien z denatami tak jak ostatnio polacy zaje..li z niemiec 3 takie dostawczaki z firmy pogrzebowej i w polsce znaleźli trumny w lesie:facepalm:
  13. czyżby Ajax wrócił do świata jeżdżących ? czarna B5 sedan z body RS4 na blachach D1 STURB ? ---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ---------- maj frend du ju łont sangasys ? polisz rambo aj hew bjutiful sanglasys... hej szakira heeeeeloł nie , koleś był na oławskich blachach i pół auta miał zrobione z tego o którym wspomniałeś
  14. ja później z nim jechałem do galerii , i powiem szczerze że momentami go łykałem (jak na jego pasie sie zrobiło tłoczno :polew:) ale jak dał w piz*e to aż miło było popatrzeć że to Audi tak odchodzi
  15. Fryderyk ale jesteś za***isty. gniady chyba nie widziałeś tej reklamy ---------- Post dopisany at 03:36 ---------- Poprzedni post napisany at 03:33 ---------- i jeszcze to
  16. http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/opcja-tv-in-rns-e-=-multimedia-odtwarzanie-filmow-tv-cyfrowa-carpc-234347/
  17. halo ! kopyta ci walą ! :polew:
  18. zaraz będziesz miał Spoko wiem
  19. ja jeszcze na przystanku czekam na nocny
  20. panie, nie ma porównania
  21. nie miałem w serii oczywiście bo to nie Q5 :polew: ale dołożona
  22. zrób sadzone a tak na poważnie to rób mu okłady i wsadzaj czopki w d... bo mój młodszy brachol jak miał 1,5 roku to dostał drgawek jak mu matka nie zbiła szybko gorączki , a tymbardziej w taką żarówe jak sie nie uspokoi to Ci dam numer do prywatnego specjalisty pediatry, Dr. Różański się nazywa i koleś ma kolosalną wiedze
  23. Ty byś lepiej tą glebą na spota przyjechał w niedziele a ni na lotnisko
  24. ja już miałem w serii takie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.