Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. dawaj ja jestem chętny i też bym wszamał kebaba
  2. nikt nigdy nie powiedział że będzie łatwo , rezanko jest tylko dla cierpliwych
  3. a dziękuje dziękuje polecam się na przyszłość :hi:
  4. ale podobno to też nic nie daje , kolega to zrobił i d.... Ja u siebie nie dawno próbowałem i faktycznie niewiele dało fakt że został oryginalny oring te które kupiłem okazały się ciut za duże i trzpień nie chciał wejść za to oprócz oryginału założyłem po dwa między oryginalnym oringiem a główką - wlazło ale z oporem no i niewiele pomogło ale co prawda nie kleiłem jeszcze glueganem. Zabrałem się za to z okazji wymiany soczewek na te z B8 przy okazji sprawdziłem jak się mają regenerowane 10 miesięcy odbłyśniki :/ http://images36.fotosik.pl/475/a775908676fc3f4cm.jpg http://images42.fotosik.pl/864/bacd8d417901b466m.jpg http://images41.fotosik.pl/2038/ca1a6d465de530cbm.jpg łoda fak ! ale faktycznie kiepścizna z tą regeneracją
  5. wojewódzki taki dostał żeby niby promować marke w końcu założyłem letni set bo nie było w ogóle czasu przez te przeprowadzki i zimowe bąble w końcu wylądowały w piwnicy
  6. Szczurek skąd Ty sie chopie urwałeś ? Diesle właśnie mają to do siebie że są oszczędne oczywiście jak nie gonisz do zamknięcia obrotomierza tak jak to ja ostatnio na autostradzie żeby turbo rozruszać. 170 na 5 biegu i mi pokazywał ponad 11 , ale jak wrzuciłem 6 bieg to przy 200 km/h w sumie nie było tragi bo spadło lekutko poniżej dyszki jak było w miare z górki ---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ---------- obczajcie to Imageshack - sam0138ot.jpg
  7. ja czekam na swoją jasną i też bede modził
  8. ale podobno to też nic nie daje , kolega to zrobił i d....
  9. DVD i to z jak najmniejszą prędkością byłoby najlepiej
  10. a w ogóle vaga żeś pan podpinał ?
  11. Szczur , Ty teraz zdjęcie główne zmień bo to stare już do Ciebie nie pasuje skoro już jesteś diesel-maniak
  12. lać motula i będzie spokój
  13. Dobra to jak już wszyscy pochwalili się znajomością topologii marketów w Wawce ... to co - może świeżo otwarty Auchan Łomianki - tam jest kure...sko wielki parking, można się ganiać... i wszyscy mają w ujj daleko albo do janek :grin: bądź Maximusa w nadarzynie :polew:
  14. tak , oddał z autem ale ma teraz avusy
  15. a mój w arkadii :polew:
  16. hornet , goldik na razie odradził czyszczenie bo nie był pewny czy się czasem coś nie wysypie po drodze , ale też nie mylił się z tym że po przegonieniu odzyskuje ducha i w sumie dla mnie to najważniejsze. Troche za wolno wstaje to turbo więc mam nadzieje że się odetka a jak nie to robimy softa
  17. a co za mało CI ? powiem szczerze że się przeleciałem autostradą 200km/h tak z bielan do oławy i z powrotem i musze powiedzieć że jest różnica aczkolwiek jeszcze nie ma tego dołu który miał ale tak czy siak GOLDIK i HORNET chapeau bas:hi: wielkie dzięki mam nadzieje że jak jeszcze tak przegonie ze dwa razy to sie odetka i wróci mu to co było i będzie na chwile spokój dopóki się sianka nie nazbiera na nowe mody
  18. A my jeszcze szybciej możemy odjeżdzać jak ich zobaczymy i chcieliby kijanką nas dogonić Siemanko Jarko jak tam rezanko fury ? masz już RNS-E ?
  19. bede wam jeszcze d... zawracal w tej sprawie , ale najpierw zróbmy to co najważniejsze Tylko w jedno miejsce zostaniesz wysłany no też tak właśnie myśle tylko jeszcze ta skrzynia HCK niee daje mi spać To jak chcesz skrzynię to już trzeba myśleć przed softem o niej Ja na Twoim miejscu zrobiłbym turbo i egr + soft. Skrzynię sobie zostaw chyba, że Twoja coś zaczyna niedomagać no ta opcja jest najbardziej prawdopodobna, a ta HCK podeszła by później do Quatro ?
  20. bede wam jeszcze d... zawracal w tej sprawie , ale najpierw zróbmy to co najważniejsze Tylko w jedno miejsce zostaniesz wysłany no też tak właśnie myśle tylko jeszcze ta skrzynia HCK niee daje mi spać
  21. bede wam jeszcze d... zawracal w tej sprawie , ale najpierw zróbmy to co najważniejsze
  22. no jak już miałbym pożyczać to myślałem o regeneracji swojego ewentualnie zmianie, a kata już wywalamy żeby zrobić ten soft na ok 170KM
  23. no tak , żeby Cię poinformować o zabawie , jutro u Goldika , weź jeszcze te turbo obadaj bo tak wpadło ogłoszenie przed oczy tylko znowu pixi dzisiaj mówił że poniżej 1000 zł to nić dobrego nie bedzie , prawda to ?
  24. jutro , śruby już popsiukane może odpuszczą , dzwoniłem właśnie w tej sprawie toż pan nie odbiera weź to obadaj , warte to w ogóle pożyczania kasy ? i czy do mojego w ogóle da rade ? http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/turbo-gt2052v-a4-a6-a8-passat-superb-2-5tdi-267383/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.