Treść opublikowana przez chopin
-
Spoty wrocławskie
Ja też jeszcze nie myję a ja mam podziemny garaż ogrzewany i sie tak bardzo nie kurzy :banan::banan:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mogę się założyć że nie ma 159tys przejechane nawet jak sprzedawca bedzie wmawiał że ma książke A to nie lepiej podjechać do aso i po vin sprawdzić?ja tak swojego sprawdziłem i sie okazał ori przebieg. jak w aucie cofniesz przebieg i pojedziesz z nim do aso na najprostszą wymianę czegokolwiek : typu klocki , olej ... to wbiją Ci do systemu ten przebieg który masz na zegarach i tym samym on już po kilku razach staje sięori w Polsce :P:P prosty zabieg a książkę podrobić to nie problem
-
Spoty wrocławskie
skodzillak padł ? :D:D:D :grin::polew::polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mogę się założyć że nie ma 159tys przejechane nawet jak sprzedawca bedzie wmawiał że ma książke
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
Krzycho ja też się przymierzam do Q , tylko czekam na przypływ kapuchy co nie nastąpi zbyt szybko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wpadaj wpadaj Jarko przyjechał golasem i jak zobaczył nasze wozy to w końcu zaczął rozumieć o co chodzi a o szo chodzi ?? bo ni uja wim? o fantomasa który wstydzi się przyjechać niedorezanym autem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wpadaj wpadaj Jarko przyjechał golasem i jak zobaczył nasze wozy to w końcu zaczął rozumieć o co chodzi
-
Spoty wrocławskie
no oczywiście że ja bede !
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:doh:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba tak Jarko jak tam Twój RNSE ? :D:D nie ma i nie bedzie... w poniedziałek popłynę z kasa praktycznie na najbliższe pół roku, tak ze mnie na komplet opon nowych na lato nie bedzie stac... ... znaczy sie chate 2-ga kupuje... ja pitole jak można tak zaniedbać swoją audiczke :facepalm: a jedna Ci nie starcza ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba tak Jarko jak tam Twój RNSE ? :D:D
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
no ja to mam w standardzie od samego początku więc wiem jak to cieszy a co do fejsa to co sie w nim zmieniło ? bo jakoś nie widze zmiany od naszego ostatniego spotkania ?
-
Spoty wrocławskie
no to najlepszego
-
Spoty wrocławskie
wieczorem to ja nie bede trzeźwy to bede mógł co najwyżej popatrzeć ale dobre i to
-
Spoty wrocławskie
helloł , latamy dzisiaj bokiem ?
-
Spoty wrocławskie
no to Kochani wszystkiego najlepszego na święta i dużo prezentów pod choinką
-
Spoty wrocławskie
Kochani moi Klubowicze i spotowicze z Wrocławia jakże przepieknego i najwspanialszego Duuużo radości i spokoju na te święta Zmartwychwstania Pańskiego życzę z całego serca i od przyszłej niedzieli zaczynamy spotować bo już warszaffce powiedziałem papa
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
chyba lepiej by było gdybyś napisał na stronie swojego lokalnego spota , tam szybciej kogoś złapiesz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Troudyl wpadaj dzisiaj na spota bo wyjeżdżam za chwilę z Wrocka po rzeczy i wpadne się dzisiaj pożegnać , bo się jutro już wyprowadzam , to pogadamy . O zesz Ty w mordeczke... wzial sie i ewakuowal ze stolycy... Jarku bede za Tobą tesknił Do następnego... ? SZEROKOŚCI CHOPIN niech Ci się dobrze sprawuje Dzięki Man jak tylko bedziesz w okolicach Wrocka to dzwoń i ogólnie zapraszam serdecznie do przepięknego Wrocławia
-
Spoty wrocławskie
na zlocie ? czy na SPOCIE ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Troudyl wpadaj dzisiaj na spota bo wyjeżdżam za chwilę z Wrocka po rzeczy i wpadne się dzisiaj pożegnać , bo się jutro już wyprowadzam , to pogadamy . O zesz Ty w mordeczke... wzial sie i ewakuowal ze stolycy... Jarku bede za Tobą tesknił
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Troudyl wpadaj dzisiaj na spota bo wyjeżdżam za chwilę z Wrocka po rzeczy i wpadne się dzisiaj pożegnać , bo się jutro już wyprowadzam , to pogadamy .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
WIADOOOMO DW DOLNOŚLĄSKIE WROCŁAW
-
Spoty wrocławskie
muszę zapisać nr:wink: a wy byliście gdzieś na parkingu na magnolii czy pod mm czy w środku w magnolii ? Magnolia , parking +1 , wjazd koło castoramy na piętro, i później albo coffehaeven albo mc , albo tam gdzie jest miejsce
-
Spoty wrocławskie
oj coś widzę że frekwencja to dzisiaj będzie jak w morde szczelił