Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. Ja też jeszcze nie myję a ja mam podziemny garaż ogrzewany i sie tak bardzo nie kurzy :banan::banan:
  2. mogę się założyć że nie ma 159tys przejechane nawet jak sprzedawca bedzie wmawiał że ma książke A to nie lepiej podjechać do aso i po vin sprawdzić?ja tak swojego sprawdziłem i sie okazał ori przebieg. jak w aucie cofniesz przebieg i pojedziesz z nim do aso na najprostszą wymianę czegokolwiek : typu klocki , olej ... to wbiją Ci do systemu ten przebieg który masz na zegarach i tym samym on już po kilku razach staje sięori w Polsce :P:P prosty zabieg a książkę podrobić to nie problem
  3. skodzillak padł ? :D:D:D :grin::polew::polew:
  4. mogę się założyć że nie ma 159tys przejechane nawet jak sprzedawca bedzie wmawiał że ma książke
  5. Krzycho ja też się przymierzam do Q , tylko czekam na przypływ kapuchy co nie nastąpi zbyt szybko
  6. wpadaj wpadaj Jarko przyjechał golasem i jak zobaczył nasze wozy to w końcu zaczął rozumieć o co chodzi a o szo chodzi ?? bo ni uja wim? o fantomasa który wstydzi się przyjechać niedorezanym autem
  7. wpadaj wpadaj Jarko przyjechał golasem i jak zobaczył nasze wozy to w końcu zaczął rozumieć o co chodzi
  8. no oczywiście że ja bede !
  9. chyba tak Jarko jak tam Twój RNSE ? :D:D nie ma i nie bedzie... w poniedziałek popłynę z kasa praktycznie na najbliższe pół roku, tak ze mnie na komplet opon nowych na lato nie bedzie stac... ... znaczy sie chate 2-ga kupuje... ja pitole jak można tak zaniedbać swoją audiczke :facepalm: a jedna Ci nie starcza ?
  10. chyba tak Jarko jak tam Twój RNSE ? :D:D
  11. no ja to mam w standardzie od samego początku więc wiem jak to cieszy a co do fejsa to co sie w nim zmieniło ? bo jakoś nie widze zmiany od naszego ostatniego spotkania ?
  12. no to najlepszego
  13. wieczorem to ja nie bede trzeźwy to bede mógł co najwyżej popatrzeć ale dobre i to
  14. helloł , latamy dzisiaj bokiem ?
  15. no to Kochani wszystkiego najlepszego na święta i dużo prezentów pod choinką
  16. Kochani moi Klubowicze i spotowicze z Wrocławia jakże przepieknego i najwspanialszego Duuużo radości i spokoju na te święta Zmartwychwstania Pańskiego życzę z całego serca i od przyszłej niedzieli zaczynamy spotować bo już warszaffce powiedziałem papa
  17. chyba lepiej by było gdybyś napisał na stronie swojego lokalnego spota , tam szybciej kogoś złapiesz
  18. Troudyl wpadaj dzisiaj na spota bo wyjeżdżam za chwilę z Wrocka po rzeczy i wpadne się dzisiaj pożegnać , bo się jutro już wyprowadzam , to pogadamy . O zesz Ty w mordeczke... wzial sie i ewakuowal ze stolycy... Jarku bede za Tobą tesknił Do następnego... ? SZEROKOŚCI CHOPIN niech Ci się dobrze sprawuje Dzięki Man jak tylko bedziesz w okolicach Wrocka to dzwoń i ogólnie zapraszam serdecznie do przepięknego Wrocławia
  19. na zlocie ? czy na SPOCIE ?
  20. Troudyl wpadaj dzisiaj na spota bo wyjeżdżam za chwilę z Wrocka po rzeczy i wpadne się dzisiaj pożegnać , bo się jutro już wyprowadzam , to pogadamy . O zesz Ty w mordeczke... wzial sie i ewakuowal ze stolycy... Jarku bede za Tobą tesknił
  21. Troudyl wpadaj dzisiaj na spota bo wyjeżdżam za chwilę z Wrocka po rzeczy i wpadne się dzisiaj pożegnać , bo się jutro już wyprowadzam , to pogadamy .
  22. WIADOOOMO DW DOLNOŚLĄSKIE WROCŁAW
  23. muszę zapisać nr:wink: a wy byliście gdzieś na parkingu na magnolii czy pod mm czy w środku w magnolii ? Magnolia , parking +1 , wjazd koło castoramy na piętro, i później albo coffehaeven albo mc , albo tam gdzie jest miejsce
  24. oj coś widzę że frekwencja to dzisiaj będzie jak w morde szczelił

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.