Treść opublikowana przez chopin
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oko za oko spot za spot :polew: Jarek pozdro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to specjalnie dla Jarka z czasów kiedy jeszcze go nie było nawet na forum co by żałował że tak późno dołączył :P:P :grin::polew:
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
ale wysyłka kurierem :polew:
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
to stawiasz mu piwo
-
Spoty wrocławskie
niebieskie niebieskie
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Devastation Ci przecież odpisał że z X-cesa powinieneś być zadowolony, ale to Motul.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
a czy masz odpowiedni kabel do tej wersji VCDSa ??
-
Świecą się kontrolki ABS i ESP w Audi A4 B6
no dokładnie , vag to podstawa każdej diagnozy , jeśli jesteś z okolic wawy to mogę pomóc
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
powinien chodzić To teraz ważne pytanie: Lepiej kupić moduł z literką A czy z D,bo chyba oba mają taką samą funkcjonalność, ale z rozpiski wynika że D jest nowszy? oczywiście że nowszy czyli D , im nowszy tym w przyszłości bedzie bardziej uniwersalny jak będziesz chciał coś rezać w aucie typu rnse, kontakty na fisie , wybieranie z kiery , kontakty nieodebrane itp na rnsie ...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jaro Ty mnie tutaj prosze ja Ciebie nie stresuj ! nastepny spot powinienem już być
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
powinien chodzić
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Kierownice mam zwykłą, ale może kiedyś będę ją zmieniał na multi. Jeżeli chodzi o telefon to Nokia Lumia 800. no to jeśli nie masz kiery multi to bierz moduł D , bo i tak Ci kontakty na fisie niepotrzebne skoro i tak je bedziesz wybierał recznie z telefonu. Z lumiami był jakiś mały problem z wyświetlaniem nazw kontaktów ale do samego działania zestawu głośnomówiącego powinno być ok. No to co dokładnie zakupić żeby to podłączyć i do czego podłączyć, skoro w radiu już wszystkie wtyczki są zajęte (ta od wyciszania najprawdopodobniej jest zajęta przez nawigację)?? jedź do Domina jak nawet nie bedzie miał jakiejś wtyczki to Ci ją sam wyprodukuje :P:P
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Kierownice mam zwykłą, ale może kiedyś będę ją zmieniał na multi. Jeżeli chodzi o telefon to Nokia Lumia 800. no to jeśli nie masz kiery multi to bierz moduł D , bo i tak Ci kontakty na fisie niepotrzebne skoro i tak je bedziesz wybierał recznie z telefonu. Z lumiami był jakiś mały problem z wyświetlaniem nazw kontaktów ale do samego działania zestawu głośnomówiącego powinno być ok.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
góral Ty sie najpierw nauczy poprawnie pisać :P:P
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no jestem ale przecież bez auta , bo sobie siedzi w wawie w garage to jak mam przyjechać , ja nie lubie na spota AUDI przyjechać pożyczonym golfem III ---------- Post dopisany at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany at 00:29 ---------- a no jestem u siebie we Wro ale że ostatnio już sie tyle najeździłem że ledwo nie skasowałem fury ze zmęczenia to się zabrałem ze znajomym i narazie odpoczywam od kółka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A no żyje nawet znów w wawie jestem:P moze jutro się zjawie na spota, jak się wyrobię ja kurna znowu nie bede jutro już drugi tydzień z rzędu opuszczam się chyba trzeba ale za to Wrocław mój ukochany , nadrabiam zaległości
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Dzięki za link. Dobra źle się zrozumieliśmy. Chodzi mi to jak wygląda od spodu ten chrom do którego przyklejony jest emblemat. no nie ma sprawencji , myślałem że o to pod gałką
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hahaha skrobałem maila i stwierdziłem,że przy tej pogodzie wartoby było się zatrzymać, bo tamowałem ruch miałem dzwonić ale teleport został w domu A co Ty masz taki słaby podpis?? Ta piękna B6 poszła do żyda?? B6 poszła w kwietniu 2012 gdzieś za Siedlce , ale zajeździł zbiera na naprawy z tego co wiem Czyli idealny moment na sprzedanie był pewnie poprzedni właściciel oszczędzał na oleju a ten nowy w ogóle go nie zmieniał bo pomyślał że jak z klubu to nie wiadomo co ma w środku zalane i można jeźdźić 50 tysi bez wymiany :grin::polew:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
no bardzo dobry wybór , też mam chrapke zalać Liqui Moly , bardzo dobra oliwa
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
czyli to również oznacza że musisz kupić moduł blutka z antenką i pare drobiazgów a jaki moduł - zależy co chcesz osiągnąć. Masz multikiere ? Rnse ? ---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ---------- sory wcześniej nie doczytałem. Jeśli masz słuchawke to masz mikrofon. Potrzebujesz tylko moduł i okablowanie. i teraz jeszcze pytanie czy masz kiere multi? i jaki telefon ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
troudyl żyje ! niemożliwe
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
też jestem ciekaw co z tym ulepszaczem ? czy wlewać czy nie wlewać ?
-
Spoty wrocławskie
no tej Supry ---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:42 ---------- najnowszy aventador twin turbo poległ w walce z Suprą co za bryczka
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Sorry, ale przeleciałem cały topic i nie znalazlem Jedyne co to była rozebrana gałka S-line z A3. turzol wkleił linka do zdjęcia : http://img856.imageshack.us/img856/5955/dscf0485a.jpg
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Nyna ja przecież sam leje Motulka tylko akurat Przemek chyba jest mocno sceptycznie do niego nastawiony i to było pytanko do Przema (przynajmniej tak wywnioskowałem po jego wypowiedziach na temat użytkowania motula ) Przemek wypowiedz się