Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. powinno byc odwrotnie było nie logowac sie na forum:grin: ---------- Post dopisany at 00:42 ---------- Poprzedni post napisany at 00:28 ---------- co bys nie zalał i tak z czasem potrzebny ci bedzie impulsownik kinetyczny z naprowadzaniem trzonkowym do grzebania przy aucie:naughty: ---------- Post dopisany at 00:44 ---------- Poprzedni post napisany at 00:42 ---------- tu masz liste oliw które uważa vw https://erwin.volkswagen.de/erwin/vo...0500_50501.pdf ---------- Post dopisany at 01:42 ---------- Poprzedni post napisany at 00:44 ---------- Cała prawda ikle syntetyku w syntetyku ciekawe opracowanie na temat syntetycznych oliw dajace obraz o mniej popularnych i tych wiecej zwłaszcza w PL All about Synthetic Motor Oil polecam czytajac zmienia sie swiat oliw w głowie tym osobnikom mniej wtajemniczonym Przemek ciekawy artykuł , przeczytałem cały . Kolega mechanik ostatnio mi mówił że rozbierał silnik po oleju Shell i był czyściutki jak łza w porównaniu do Castrola. Więc polecał shella do mojej audiczki natomiast z artykułu też wynika że jednak Motul jest jedną z pierwszych fabryk czyż nie ? i mają doświadczenie
  2. no masz przecież linka ze zdjęciem nowej ori gałeczki prosto z aso
  3. Pany oblukajcie : jaki dźwięk i przyspieszenie ...
  4. Hatek miałeś może małą navi w fisie i czytnik płyt z tyłu w bagażniku ? jeśli tak to trzeba jeszcze z tyłu zmostkować dwa kabelki u mnie tak było
  5. a co CI ? odwodniłeś się po imprezie ?
  6. dlatego mówie , oni się chwalą bo tak jeżdżą ostatnio Pixi mówił na spocie że jechał w śnieżyce 50 km/h i spalił 5 litrów a ma ponad 200KM po wirusie a więc da się ?
  7. oni się tak chwalą że im tak mało palą jak się przejadą 90 km/h na 5 biegu i z powrotem do domu :D:D
  8. ale wiesz że do tej kiery jeszcze jaśka musisz znaleźć od tego modelu ? :D tak pytam proforma
  9. przycisk z menu był tylko w wersji z fabrycznym webasto chyba że ktoś dokładał
  10. a to sorki , a to nie chodzi po prostu o to że nie jest seria tylko dokładka ? bo skoro z b7 nie wystrzeliła to chyba z b8 też nie ?
  11. Załóż webasto to się przyda Zawsze możesz też wymontować i opchnąć go komuś kto piecyk zakłada. Poza tym za jego pomocą można jakieś drobiazgi zmienić co do info wyświetlanych na FIS a jakie np ? i jak to zrobić ?
  12. no ostatnia version to aktualna 2013
  13. no nikt chyba jeszcze nie miał dzwona żeby potwierdzić bądź zaprzeczyć a ja już dawno mam zakupione te same bv ale czekam z montażem do momentu aż jakaś wolna kwota się pojawi aby zakupić nowe soczewy z b8 i wtedy załaduje wszystko razem żeby lamp nie wyciągać co chwiła i już nie moge się doczekać kiedy powiem do ukochanej :" Nadejszla wielkopomna chwiła " ---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ---------- Jarek a Ty teraz flote zbieraj na RNS-e bo jak kiere multi bedziesz ładował i to jeszcze z b8 to niech już obsługuje przynajmniej coś porządnego :P:P i jeszcze Blutka musimy Ci dorezać jak już kiere bedziesz miał
  14. ale kilka postów wcześniej ktoś odradzał i nie był zadowolony z tego millersa
  15. 1. Trzeba zakodować navi w zegarach tak aby stała się widoczna dla magistrali CAN Infotainment. Ale dla audio nie ma to znaczenia - RNS-E ma z góry ustawiony0 programowo EQ i jedyne możliwości korekcji masz z poziomu obsługi (czyli regulacja bass/sopran). 2. Nie - panel nie będzie działał z RNS-E. 3. Nie. A jak wykonać pkt. 1?? 17 - Instruments ----> Adaptation ----> kanał 62: do obecnej wartości dodajesz 4 i sumę wpisujesz zapisujesz jako nowe kodowanie tego kanału. Ok, wszystko zrobione. Dziękuję za pomoc. P.S. Szkoda, że teraz panel do sterowania navi do niczego się nie przyda. no niestety tak to już jest że teraz to co najwyżej może sie tylko świecić a uzytku z niego nie bedzie ale ja to się już przyzwyczaiłem
  16. tak, musi być 193. A masz przycisk MEDIA zamiast TV/CD ?
  17. Ja nie student już mi żona powiedziała, że więcej czasu ze swoją "Adą" spędzam u kolegów niż w domu, więc trza czasem wyluzować, bo idzie wiosna - nie jeden weekend się przyda przy ładnej pogodzie gdzieś w plenerze czy garażu Jarek , Ty to jesteś strateg No baaa... w sobotę poprzednią też siedziałem u Karola całe popołudnie i wieczór, to sobie tego kata zrobiłem (wreszcie ciszaaaa... ) i jakieś ładne białe lampeczki do przodu zamiast zwykłej pozycji Czekam na skrzynie na podmianę, za 2-3tyg gość ma coś mieć i jednak przed sezonem będę rozrząd przewalał (bo trochę słychać rolki ). Jak skończe mechanikę, to wreszcie zajmę się wymianą kiery na B8 S-line upatrzoną, przy okazji full fis tempo + lusterko foto do środka. PS. Ryglowanie od 15km/h sobie już włączyłem no w sumie tak myślałem że sie uda wszystko razem kiera z b8 to grubo
  18. to bezawaryjności , oby jeździł jak najdłużej. a dużo pije tego oleju ?
  19. Ja nie student już mi żona powiedziała, że więcej czasu ze swoją "Adą" spędzam u kolegów niż w domu, więc trza czasem wyluzować, bo idzie wiosna - nie jeden weekend się przyda przy ładnej pogodzie gdzieś w plenerze czy garażu Jarek , Ty to jesteś strateg
  20. ja mam 2GB karte i to jeszcze co śmieszniejsze micro sd z adapterem , karta załadowana po brzegi, mnóstwo folderów a chodzi i zmienia bez zająknięcia. RNSE z 2009 roku czyli jeszcze nie led
  21. Pixi a Ty wpadasz w końcu do WrocLove ? bo najlepsze piweczko w "Spiżu" czeka na nas ja w tym tygodniu drodzy koledzy u siebie we Wro także niestety jutro nie bedzie mnie
  22. .... obsługuje 2x karty 32GB SDHC a nie tak jak w starszych 2x 2GB zwykłe SD, .... Małe sprostowanie. Stary RNS-E obsługuje karty do 4GB. czyli 2 x 4GB SD ?
  23. tak julo dobrze zauważyłeś , już poprawiam
  24. też nie za bardzo chce mi się wierzyć w tą historię ponieważ seat ma poważne kłopoty i raczej musi trzymać poziom usług. W ostatnim miesiącu sprzedali tylko 1 nową sztuke z salonu w polsce. Mówili w tok fm w programie motoryzacyjnym.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.