Treść opublikowana przez chopin
-
Świecą się kontrolki ABS i ESP w Audi A4 B6
chyba nawet z 5-ciu, bo to był cabrio:grin: cudze obgadujecie, a swego nie znacie no właśnie swoje znamy
-
Bixenon w mojej A4 już nie paruje
kureczka no musze to spróbować , dzięki serdeczne za podpowiedź :hi:
-
czyszczenie lasera rns e
a pewnie teraz kobita szuka po domu i sie denerwuje gdzie jej zniknęły :P:P
-
Czyszczenie soczewki lasera RNS-E?
a jest taka możliwość żeby odczytał mape z karty SD ?? ktoś próbował ?
-
Czyszczenie soczewki lasera RNS-E?
w sumie racja
-
Car audio do B5 dla laika
ciężko mi powiedzieć co dla Ciebie znaczy nieduże : pół bagażnika ? czy mniej ? zależy też od funduszy : wiadomo że z wiodących firm to jbl gra fajnie za można powiedziec przyzwoite pieniążki , możesz też poszukać w firmie Magnat. wybór jest spory
-
Świecą się kontrolki ABS i ESP w Audi A4 B6
a jak ma pełno wody to znaczy że składak spawany z dwóch od polskiego niezawodnego handlarza ? czy jak to może być ? bo jak u mnie ostatnio z Dominem wkładaliśmy nowy moduł BT to sucho było idealnie aż sie sam Domin zdziwił ale to autko z pewnej ręki
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
ja ukręciłem śrubę w tym plastiku i boję się ruszać drugiej. nie bój się , 35zł w aso to nie taka tragedia
-
Czyszczenie soczewki lasera RNS-E?
ja myśle że niemce sie popisały ale jak używasz oryginalnej tłoczonej płyty , a jak u nas wszyscy łądują nieori i to jeszcze brudne i porysowane, a w sumie to i niektórzy ładują tam płyty z mp3 i orają ten napęd. A wydaje mi się że po to są zmieniarki osobne do audio i specjalnie po to niemce zrobili dodatkowe dwa wejścia na karty SD żeby z tego palić MP3 dobrze myśle ?
-
LCD w zagłówku - montaż i podłączeniem (DVD w schowku)
shakal to jak bedziesz rezał to daj znać , miałbym pare pytań co i jak bo widze że jesteś dużo bardziej zorientowany niż ja. pozdro
-
Spoty wrocławskie
ja jestem ale bez wozu bo musiałem samolotem podskoczyć w trybie pilnym , ale może sie zjawie
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
galaxy ace2 smiga bez problemu:decayed: Kurde to co ja mam nie tak? Kontakty w tel czy na sim? kiere multi masz??? Tak. Mam kiere multi moduł d rns-e i brak kontaktów na fisie kodowanie blutka jakie:wink: Domin kurcze ja tu o flache walcze jak sie uda to obalimy na pół :P:P
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
galaxy ace2 smiga bez problemu:decayed: Kurde to co ja mam nie tak? Kontakty w tel czy na sim? ja wiem co trzeba zrobic ale jak Ci napisze to sie pozbawie szansy na dobrą flaszke :P:P więc najpierw Ci to zrobie a dopiero później napisze co i jak oki? sam tak zaproponowałeś
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
galaxy ace2 smiga bez problemu:decayed:
-
Świecą się kontrolki ABS i ESP w Audi A4 B6
forseco poradziłeś już sobie ? no bo z tego co pamiętam to Specu dał Ci numer tel i miałeś sie do niego zgłosić ? Zgłosił się zgłosił W ABS wywala cały czas błąd 18265 ERROR MESSAGE FROM ECU obstawiłem wodę w ECU, w weekend Michał rozbierze obudowę i zobaczy czy komp i przekaźniki nie pływały. a będzie z niego klubowicz ? ;)
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
no dla własnej ciekawości z chęcią to zrobie.
-
Świecą się kontrolki ABS i ESP w Audi A4 B6
forseco poradziłeś już sobie ? no bo z tego co pamiętam to Specu dał Ci numer tel i miałeś sie do niego zgłosić ?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
mam HTC Sensation z androidem 4 i wszystko działa tak jak należy , ale to HTC to ja jestem chetny na tą flache kiedy wpadasz do Wrocławia albo Wawy ?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
ja pitole ale mieszacie ludziom w głowach , a więc : jak parujesz telefon z modułem to pierwsze co robisz to wpisujesz pin czyli 1234, i zaczyna sie łączyć , później pika że BT ON i cyka. NATOMIAST po jakiejś chwili pyta ponownie czy zgadzasz się aby BT zaczytał twoje kontakty do pamięci ! jeśli z przyzwyczajenia do wszystkiego co instalujesz dałeś NIE to sie nie dziw że nie wyświetla :P:P I przy okazji można mu zaznaczyć okienko "zapamiętaj i nie pytaj ponownie" i wtedy jak wchodzisz do auta i odpalisz zapłon to już nie bedziesz musiał nic akceptować ani nawet wyciągać telefonu pod warunkiem że bedziesz miał włączonego BT w telefonie rozparuj tel i sparuj ponownie i zwróć uwagę i przeczytaj dokładnie komunikaty na Iphonie pryka, na HTC Sensation i Desire tak samo dziwne że tylko z tymi szajsungami jest problem :P:P jak coś nie pójdzie to pisać , pomożemy ---------- Post dopisany at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany at 13:44 ---------- nie ma to najmniejszego związku. Jeśli miałbyś kiere to tylko zyskujesz dodatkowe możliwości w postaci rozmowy z babeczką i głosowego wybierania numerów , albo poprostu przewijaniu i wybieraniu numerów na FISIE , BO SIE WYŚWIETLAJĄ jak są zapisane na sim ja miałem jakieś problemy z Nokią i symbianem i wtedy faktycznie nie chciał zaczytywać kontaktów na fisa ale BT śmigał normalnie.
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
a ja dodam że jakby ktoś połamał niechcący dolny plastik to nie płakać bo w aso kosztuje 35 zł
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
ja nie mam szajsunga ale tak , kontakty z sima wczytuje i możesz je normalnie wybierać kierą MF
-
Spoty wrocławskie
Motul Specyfic 5W40 , amen
-
Świecą się kontrolki ABS i ESP w Audi A4 B6
nie , spokojnie już wszystko ok
-
LCD w zagłówku - montaż i podłączeniem (DVD w schowku)
a czyli Ty piszesz z Wien czyli Wiednia ?
-
Połączenie telefonu przez Bluetooth
jak masz problem to zapraszam do mnie , mam vaga odczytamy i bedziemy wiedzieć co i jak, Oczywiście jak bede w Warszawie ale jestem często