Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. jasiu cieszę się że nie jestem sam bo mnie wszyscy besztali jak to tak mogłem zamienić bete na audi z powrotem ale kto nie spróbuje ten sie nie dowie ile to trzeba kasy BEZ SENSU zostawiać na serwisie za to tylko że taka marka . AUDI THE BEST - jeszcze jak odpowiednio przyrezana pod swoje indywidualne widzimisie to już w ogóle bajka pozdrawiam
  2. ale jednak ta warszawa to okropna jest zalamka we Wrocławiu jak jedziesz na spota to co trzeci ma vaga i z chęcią pomaga każdemu , bo po to jest forum żeby pomagać a nie zdzierać , bo zdzierać to możesz jak masz warsztat takich którzy mają gdzieś czym jeżdżą a forumowicze to chyba inny kaliber ludzi nie ? chyba musze sobie łyknąć glenfiddicha na uspokojenie
  3. pixi jak ww krakowie ? pewnie korki
  4. już mam ---------- Post dopisany at 00:34 ---------- Poprzedni post napisany at 00:33 ---------- Chyba coś chcesz a wcale że nie
  5. a co do vaga , jak mi siemian przyśle to ja bede miał i pomoge i bede ze sobą woził , bo te całe warszawskie towarzystwo takie leniwe że szkoda gadać ja bede woził na każdego spota bo przecież od tego one m.in. są żeby sobie pomagać i takie rzeczy ogarniać , amen
  6. są aktualne , Arkadia poziom - 2 Strefa zółta H dzisiaj dzień spocika : w dniu spocika alkoholu się nie tyka :D:D:naughty:
  7. pewnie zabawiał się z żonką a Ty mu przeszkadzałeś
  8. no auto nie moje a brata nie ma narazie w mieście dzwoniłem mówiłem ma nagrać i mi przesłać , do końca tygodnia powinien byc filmik a przepraszam za to pytanie ( nie jest absolutnie złośliwe) o co chodzi z tą czerwoną uwagą od Chudinez ? jestem świeży więc wybaczcie, bede popełniał błędy pewnie jeszcze przez jakiś czas zanim się o wszystkim nie dowiem i nie naucze choć staram się jak najszybciej ogarnąć forum. ---------- Post dopisany 15-01-2013 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 14-01-2013 at 23:58 ---------- i najmocniej przepraszam za błąd
  9. Goldik ile wypiłeś że taki wierszyk skleciłeś ? JA ne trzeźwo też potrafie chociaż whisky jest na szafie z chęcią bym go opendzlował, ale bede się szanował i nie chwyce za kieliszek sam , bo jestem szlachetny i zostawie troche Wam ---------- Post dopisany at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany at 17:04 ---------- :decayed::decayed::decayed::decayed::banan::banan: ---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ---------- Hornet kupiłeś w końcu sanki dziecku ??
  10. no niepotrzebna dyskusja sie nawiązał , chodzi oczywiście o stukanie , dzięki za wszystkie sugestie
  11. Koledzy kolejne pytanko takie jak w temacie ? mam jasny środek beżowy i wszystko w skórze i te cholerne niewygodne naleśniki też ,w pełnej elektryce. Udało mi sie gdzieś wyhaczyć jakąś aukcje z takimi jasnymi fotelami w skórze no i co najważniejsze ten model poprawiony kubełkowaty tylko że jest to anglik i w dodatku CABRIO . Czy te fotele podejdą ?? plis o pomoc bo trzeba sie szybko decydować
  12. w winie 5 i zarejstrowany też na piąty , to jest taka wersja którą wypuścili na koniec z tym silnikiem 115KM ---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:40 ---------- chcieliśmy zarejestrować na czwarty na stacji diagnostycznej facetowi wywaliło z systemu że to 2005 i kuniec
  13. ja bym napewno punktualnie przybył gdybym tylko był we WrocLOVE a że w tej ... wawie siedze to nic nie poradze. Chciałem w piątek wyjechać to jak snieg zaczął walić i jak zobaczyłem co sie dzieje na drogach i że nie odśnieżają w ogóle to stwierdziłem że zostane raz na jakiś czas żeby auta nie rozkwasić przez mój albo czyjś błąd, ale nastepny weekend mur beton bede ---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ---------- jechał koleś 80 km/h przede mną i czegoś sie przestraszył , dał po hamulcu i chyba miał już zjechane zimówy i sie wrypał w tyłek temu pierwszemu i stwierdziłem że wole nie ryzykować i wróciłem zmoczyć mordeczke i była dobra pizza i glenfiddich mniam
  14. jak sobie zrobiłem to było kiera , xenon , fotele
  15. tydzien temu był bardzo pokaźny komplet ale tak jest pod warunkiem że hornet nie wymyśli czegoś w ostatniej chwili i nie namiesza ludziom w głowach :P:P:naughty:
  16. ok to postaram sie na tygodniu wrzucić
  17. tak słychać tylko kilka sekund a nawet nie kilka tylko jedną dwie przy samym zapalaniu. i jeśli to coś zmieni to wydaje mi się że to co tak stuka ma miejsce po lewej stronie silnika , czyli od strony kierowcy
  18. pierwsze było B5 z 2000 roku po lifcie s-line 1,9 TDI za***iście bezawaryjne a później to już to co w moim opisie bmw poszło od razu na sprzedaż i powrót do audi i zmiana na nowsze b6 i nie zmienie marki !!!
  19. dostałem z tego fote jak leciałem na żółtym mimo że przepisowo ! skrzyżowanie sobieskiego i sikorskiego na mokotowie, takie duże skrzyżowanie jak zlatujesz z mostu siekierkowskiego w strone poznania , tranzyt itp , dalej przechodzi w dolinke służewiecką , niestety pany trzeba uważać ---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ---------- biały żeś mnie uprzedził , własnie dodałem posta jak Ty już go machnąłeś
  20. no to najlepszego :drunk::drunk:
  21. i ważne też żeby to nie było tesco za 5 zł tylko jakiś pożądny
  22. miałem tak w b5 , nowa pompa nowy płyn i dopiero zaczniesz sie cieszyć wspomaganiem , zobaczysz jak to jest mieć nowe autko
  23. ja miałem taki sam problem w avancie B5 i trzeba było wymienić pompe wspomagania i wymienić nowy płyn : w niektórych zdzieraczach kasy - czyli warsztatach które nie wiadomo dlaczego w ogóle istnieją - spuszczają stary i wlewają jeszcze raz - dramat . Dla otuchy powiem że moje audi miało wtedy nalatane 330 tysi i dopiero sie zaczęło coś dziać o obok mnie stał koleś z tym samym problemem w suberbie z przebiegiem 172 tys i jeszcze sie okazało że wymienili pompe , nowy płyn i też nie prykało jak należy. Także pany cieszyć się że mamy audi bo to naprawde świetne fury które potrafią dużo przetrwać jak się o nie dba
  24. Koledzy jakiś czas temu brat (niestety bez konsultacji ze mną ani z kimś ogarniętym) kupił a4 b6 wersja 1,9 BKE 85 KW czyli chyba 115 KM z 2005 roku. Przebieg potwierdzony książką i stan autka naprawde super : w środku bardzo dobrze utrzymany z zewnątrz po normalnym użytkowaniu. Natomiast przy każdym odpalaniu słychać taki bardzo ostry stukot / klekotanie , ale tylko przy odpaleniu a później już wszystko w normie. Na fisie nie wywala żadnych błędów i obroty stoją równo. Autko ma nalatane obecnie 273 tys czyli jak na niekręconego diesla to przebieg całkiem nie najgorszy w porównaniu do kręconych allegro z 500 na 200 które i tak w sumie potrafią zrobić jeszcze raz tyle. Czy ktoś ma pomysł co to mogłoby być ? Nie ukrywam że jest to trochę zastanawiające i dosyć niepokojące. Problem jaki jeszcze zauważyłem to termostat do wymiany - nie nagrzewa sie w pełni do 90 stopni. Bardzo proszę o wszelkiego rodzaju sugestie i podpowiedzi. A propos byłem u kilku niby speców w warszawie i każdy udaje że wszystko ok bo na vagu nic nie pokazuje.porażka Czy trudno wybrać odpowiedni prefix!? zamiast wypisywać w temacie - poprawiłem/chudineze
  25. i jak było wczoraj ? wszystkie wozy całe ? czy któryś już prostuje blachy ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.