-
nie chce odpalic
Witam kolegów po dłuższej przerwie. A więc miesiąc temu auto nie chciało odpalać dałam do mechanika wymienił akumulator świece kable wszystko było super do dziś znowu problem się pojawił po przekręceniu kluczyka słychać tak: tyk tyk tyk tyk i po 5-6 sekundach trzymania kluczyka do oporu odpala przy czym kasują się km jak myślicie co to może być?? dziś zdarzyłam sprawdzić aku czy dobry wszystko w porządku wyszło poboru prądu na lewo tez nie ma. Mechanik stwierdził że to pewnie rozrusznik co o tym sądzicie????
-
Spotkania na drodze
to bylam ja albo moj maz :decayed: ojj nie zauważyłem kto jechał bo jechałem za waszą audziolą , skręcał z słowackiego na jana pawła II , a ja jechałem za wami ale skręcałem na grunwaldzką , miałem trąbić i pozdrowić to bylam ja
-
Spotkania na drodze
to bylam ja albo moj maz :decayed:
-
Amorki
ja moge polecic amorki sachs juz troche tys zrobilam na nich i sa ok:wink:
-
słabnące wspomaganie
ja bym szukala w tej nowej pompie
-
Ciężko kierownica po wizycie w wulkanizacji
zmiana opon na letnie tak jak wyzej
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
prosze o wycene 2 lozyska na tyl z piasta podajze sa do audi a3 1999r 1.6 101KM z FAG lub SKF
-
jakie to fele
dzieki wielkie
-
jakie to fele
to ktory lepiej ??
-
jakie to fele
a wejdzie 66.5 lub 66,4 bo tylko takie rozmiary widzialam??
-
jakie to fele
moze mi ktos powiedziec jaki to dokladnie model felg gdyz mam takie same i chce kupic pierscienie centrujace do nich a nie wiem jaki dokladnie jest tam otwor czy 66,1 66,5 czy 66,6 http://allegro.pl/felgi-a...3167829898.html suwmiarki nie ma jak wsadzic tylko mierzyłam patyczkiem
-
concert bose a zwykłe głośniki
szukaj rozwiazania we wtyku iso przerabialam dzisiaj to samo po 4 godz udalo sie:wink: oryg wtyki mialy inny uklad kabli niz te w radiu
-
Nie wszystkie głośniki grają - co może być przyczyną ?
dokladnie podepnij inne radio
-
Nie wszystkie głośniki grają - co może być przyczyną ?
ja tez ostatnio przerabialam temat bo mi od strony kierowcy nie gral glosnik wymienilam radio na nowe philips 150zl z biedronki:decayed: a gra duzo lepiej od poprzedniego za ktore dalam 400zl i po problemi glosnik znowu dziala:wink:
-
Czy ktoś miał styczność z Pobieraczek.pl
moj adres [TABLE=width: 100%] [TD=width: 50%]Sygnatura sprawy: PWE/20110207/1299431[/TD] [TD=width: 50%, align: right]Sopot, 13.04.2013[/TD] [/TABLE] kamil kamil ffghghjgh 34 43 454 [email protected] tylkoi @ prawdziwy no i IP