Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Vego

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. zrobilem tak jak w instrukcji i spalanie pokazuje najnizej 7,5l co zrobic?
  2. myslalem ze tez da rade cos zdrapac i gites
  3. koledzy a jak bym chcial tylko biale wskazówki zrobic?
  4. a jak sie ma n19 do przeladowania turbiny i czy podcisnienie na tych wezykach ma cos do jakosci hamulcow? jak wezyki podcisnienia maja sie do hamulców??? ew nieszczelnosc na nich ?
  5. a czy zaworki podcinienia mozna regenerowac nie wiem wymienic jakies uszczelki rozebrac czy cos takiego a tak dla jasnosci ile konkretnie powinna pompa podcisnienia wytwarzac przed zaworkami tam gdzie wychodzi krociec od serwa ? i ile powinno byc na gruszce ?
  6. Vego odpowiedział(a) na Vego temat w Audi A4 B5
    juz wymienione tylko jak to w mowia polak potrafi zostaly mi dwie srubki na kluczyk 10 i wszystko skrecone gdzie brakuje nie wiem ;D a nagrzewnice juz z4 miechy mialem ominieta
  7. Vego odpowiedział(a) na Vego temat w Audi A4 B5
    slyszalem ze zawiasy podciagnac do gory bo drzwi sie opuszczaja ale to zobacze jeszcze
  8. Vego odpowiedział(a) na Vego temat w Audi A4 B5
    no poszukam poszukam musze sie wziac bo wiecznie nei bedzie 30 st :)teraz urlop to czasu mam tylko zeby to mniej wiecej ogarna wszystko rozlozyc i zlozyc zeby liczniki z prawej strony nie wyszly... hehehe (zarcik)
  9. Vego odpowiedział(a) na Vego temat w Audi A4 B5
    Czyli ogolnie dobrze grzeje chdzi mi o intensywnosc na hi nie idzie wytrzymac?
  10. Vego opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    a mojej a4 czeka mnie wymiana nagrzewnicy niech mi Ktos podpowie kto juz to robil czy wymienic na jakas nagrzewnice drozsza czy zwykla np. valeo wystraczy jak widomo roboty przy tym jest wiec chce raz zrobic i porzadnie
  11. mialem tez ten problem kup sobie oryginalne druty co widac na zewnatrz i po problemie tylko najpierw wyczysc tarcze z rdzy i taka rada czescij chamuj z wiekszej predkosci i mocniej nie oszczedaj hamulcow bo dobre hAamulce to sprawdzone hamulce sam sie przekonalem jak delikatnie sie hamuje to nie oszczedza sie a klocki duzo nie kosztuja komplet 150 zl to co to jest ,,,oszczedzisz 10 tys km jak tyle dasz rade oszczedzic a wyjdzie ci to tak ze sie nie oplaci o sory ja pisze o swoich 288 heblach od 110-tki
  12. Vego odpowiedział(a) na Vego temat w Audi A4 B5
    aha oki dzieki sa napisy
  13. Vego opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    koledzy powiedzcie jak je zamontowac drobnym zwojem do golr czy do dolu bo nie wiem ile ludzi tyle opinii na poprzednich springach progresywnch -60 z przodu mialem drobnym zwojem do dolu a mowia ze powinno sie do gory i nie wiem ... pomozcie
  14. Vego odpowiedział(a) na Musafa temat w 1.9TDI
    nie trzeba zdejmowac na zgaszonym zimnym silniku poruszaj w gore dzwignie i bedziesz wiedzial czy ciezko chodzi czy nie ja np. swojej nie moglem na warsztacie dwoma rekami ruszyc tej dzwigienki jak mialem zapieczone kierownice

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.