Treść opublikowana przez Vego
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
zrobilem tak jak w instrukcji i spalanie pokazuje najnizej 7,5l co zrobic?
-
Efekt zmiany koloru podświetlenia zegarow z czerwonego na białe ala' polift
e to nie bede sie bawil ;/
-
Efekt zmiany koloru podświetlenia zegarow z czerwonego na białe ala' polift
myslalem ze tez da rade cos zdrapac i gites
-
Efekt zmiany koloru podświetlenia zegarow z czerwonego na białe ala' polift
koledzy a jak bym chcial tylko biale wskazówki zrobic?
-
Pękające węże podciśnienia i układu IC
a jak sie ma n19 do przeladowania turbiny i czy podcisnienie na tych wezykach ma cos do jakosci hamulcow? jak wezyki podcisnienia maja sie do hamulców??? ew nieszczelnosc na nich ?
-
Pękające węże podciśnienia i układu IC
a czy zaworki podcinienia mozna regenerowac nie wiem wymienic jakies uszczelki rozebrac czy cos takiego a tak dla jasnosci ile konkretnie powinna pompa podcisnienia wytwarzac przed zaworkami tam gdzie wychodzi krociec od serwa ? i ile powinno byc na gruszce ?
-
nagrzewnica
juz wymienione tylko jak to w mowia polak potrafi zostaly mi dwie srubki na kluczyk 10 i wszystko skrecone gdzie brakuje nie wiem ;D a nagrzewnice juz z4 miechy mialem ominieta
-
nagrzewnica
slyszalem ze zawiasy podciagnac do gory bo drzwi sie opuszczaja ale to zobacze jeszcze
-
nagrzewnica
no poszukam poszukam musze sie wziac bo wiecznie nei bedzie 30 st :)teraz urlop to czasu mam tylko zeby to mniej wiecej ogarna wszystko rozlozyc i zlozyc zeby liczniki z prawej strony nie wyszly... hehehe (zarcik)
-
nagrzewnica
Czyli ogolnie dobrze grzeje chdzi mi o intensywnosc na hi nie idzie wytrzymac?
-
nagrzewnica
a mojej a4 czeka mnie wymiana nagrzewnicy niech mi Ktos podpowie kto juz to robil czy wymienic na jakas nagrzewnice drozsza czy zwykla np. valeo wystraczy jak widomo roboty przy tym jest wiec chce raz zrobic i porzadnie
-
Klocki nierównomiernie się ścierają.
mialem tez ten problem kup sobie oryginalne druty co widac na zewnatrz i po problemie tylko najpierw wyczysc tarcze z rdzy i taka rada czescij chamuj z wiekszej predkosci i mocniej nie oszczedaj hamulcow bo dobre hAamulce to sprawdzone hamulce sam sie przekonalem jak delikatnie sie hamuje to nie oszczedza sie a klocki duzo nie kosztuja komplet 150 zl to co to jest ,,,oszczedzisz 10 tys km jak tyle dasz rade oszczedzic a wyjdzie ci to tak ze sie nie oplaci o sory ja pisze o swoich 288 heblach od 110-tki
-
Sprezyny Progresywne
aha oki dzieki sa napisy
-
Sprezyny Progresywne
koledzy powiedzcie jak je zamontowac drobnym zwojem do golr czy do dolu bo nie wiem ile ludzi tyle opinii na poprzednich springach progresywnch -60 z przodu mialem drobnym zwojem do dolu a mowia ze powinno sie do gory i nie wiem ... pomozcie
-
Tryb awaryjny od 80km/h
nie trzeba zdejmowac na zgaszonym zimnym silniku poruszaj w gore dzwignie i bedziesz wiedzial czy ciezko chodzi czy nie ja np. swojej nie moglem na warsztacie dwoma rekami ruszyc tej dzwigienki jak mialem zapieczone kierownice
-
Tryb awaryjny od 80km/h
sprawdz tez czy masz szczelny dolot tam gdzie widac olej na wezach od dolotu i poruszaj reka sam dzwignie od lopatek czy lekko w miare chodzi (na zgaszonym silniku) dawno wymieniales filtr paliwa ?
-
Tryb awaryjny od 80km/h
no i fajnie Ciach konkretny gosc jest
-
Tryb awaryjny od 80km/h
masz u mnie w podpisie link do ciachciach mi robil fure i jest ogarniety gosc napewno ogarnie Twoj problem
-
Spadek mocy
bez przesady tyle kucy nie zabierze klima takie moje zdanie popieram kolege
-
Zamiast Gwintu...-40mm ?
chcesz to ja mam przod -60 tyl - 40 moge zrobic zdj i Ci pokazac jesli Cb interesuje jeszcze to
-
Ubywający płyn chłodniczy
własnie chcialbym zapytac o ten krociec z tylu silnika w silniku 1,9 tdi w afn 110 kucy czy Ktos moze juz tam grzebal bo mi sie delikatnie saczy z tego miejsca a nie wiem czy tam jest oring jakis czy cos innego uszczelka prosze o pomoc dodam ze w tym kroccu sa 3 swiece do grzania plynu chlodzacego
-
A4 B5 AJM z programem. Sprzęgło i dwumas od AWX ?
z tego co sie orientuje seryjne sprzeglo oryginalne pociagnie bez problemu 360 nm a sprzeglo od awx jest prawie to samo
-
[ALL B5] Naprawa kompresora klimatyzacji ZEXEL
koledzy a tak zwany swierszczyk pod maska to moze byc wina lozyska na sprezarce klimy bo jak zdejme pasek klimy to nie ma tego dzwieku ?
-
Wymieniony Filtr Kabiny - Samochód Paruje
a ubywanie plynu chlodniczego ma cos do parowania szyb?
-
Wymieniony Filtr Kabiny - Samochód Paruje
obieg zewnetrzny to jest ten przycisk w prawym dolnym rogu ? to nie jest obieg wew?