Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Vego

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Vego

  1. dobra wiec mam wywalic glosniki z tylu?
  2. dokładnie tez chcialbym tak zrobic jak kolega wyzej doradzicie cos ?
  3. Ktos kiedys mi pisal ze nie da sie podswietlic kratek przed liftowych ....a jednak udalo sie
  4. Witam Kolegów ;p w car audi nie orientuje sie wogole... chcialem zapytac o pare porad bo mam zamiar zrobic sobie lepsze naglosnienie w b5 i stad oto moje zapytania : -kupujac radio nie fabryczne powiedzmy z wzmacniaczem 4x50 tak normalnie bez zadnych dodatkowych wzmacniaczy jak dobrac do tego glosniki? planuje wlozyc w przednie drzwi 16,5 cm jakis jbl lub blaupunkt o mocy okolo 200 wat w opisie glosnikow pisze moc ciagla 50 wat co to oznacza na ktora moc mam zwrocic uwage? i powiedzcie mi jeszcze czym roznia sie glosniki 2drozne od 3 droznych ? Najlepiej tak jak mowilem pod radyjko 4x50 wat chcialbym zeby ktos doradzil mi glosniki z przodu 16,5 a z tylu nie wiem tez 16,5?
  5. Vego odpowiedział(a) na karbonek temat w Audi A4 B5
    a czy programuje sie czas pracy pompki w vagu czy nie ? czy ona sama pracuje do tad dopoki do konca nie zamknie czy tez otworzy ?
  6. doloz glebe jakas i malina ;d
  7. czekam na inne komy ;d
  8. dziekuje koledzy ;d jeszcze pytanko co myslicie o tych glosnikach ? Głośniki samochodowe Blaupunkt BGX 663 210W (3576014020) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  9. gdzie moge szukac napiecia po przekreceniu kluczyka tak zeby cb mi sie automatycznie wlaczalo ? ;d
  10. Vego opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    czy beda pasowac blotniki jak wloze lampy soczewkowe w przedlifta czy trzeba cos tam dopasowywac?
  11. thx za liczne odp ... ---------- Post dopisany 15-07-2013 at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany 08-07-2013 at 16:18 ---------- Potrzebuje kontakt do Kogos konkretnego Fachmana od zawieszenia prosze o PW mam pare pytan pomoze Ktos ?
  12. chcialem zapytac czy stan mcphersona w moim audi wplywa na to ze auto moze nosic w koleinach ogolnie prowadzic? i jeszcze to ze jest delikatny luz na kierownicy? chodzi mi o polaczenia gory amortyzatora z nadwoziem sa tam jakies gumy lozyska ? ;d
  13. wymien wachacze to pogadamy ;d a tak ogolnie ruszac ta sruba czy nie ??
  14. czyli ogolnie dokrecac te srube jak mam luz okolo 1,5 cm na maglu ?? prowadza niunie na 17 w koleinach wachacze wszystkie 0 luzow cisnienie w oponkach takie samo alu proste koncowki drazkow i drazki oki 0 luzow nie wiem juz trace cierpliwosc ktos ma pomysl czytam o tej srubie regulacyjnej i nie wiem jedni pisza zeby nie ruszac w zadnym wypadku inni ze mozna delikatnie podkrecic nie wiem niech sie ktos wypowie zniweluje sie luz taki okolo 1cm-2 cm ?
  15. lem

    Vego opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    szukam godnego uwagi sprzedawcy zawiechy lema z forum jest ktos jak cos to pw ;d
  16. a jak u mnie w afn 110 km na wstecznym ruszam i sa takie drgania to moze byc poduszka pod skrzynia ? a jak do przodu ruszam to nie ma drgan ktos cos podpowie?
  17. Vego odpowiedział(a) na Vego temat w Układ Jezdny
    oki zobacze te tuleje gumowe ;p
  18. Vego odpowiedział(a) na Vego temat w Układ Jezdny
    a te tuleje w bananach ?
  19. Vego odpowiedział(a) na Vego temat w Silnik i Układ Napędowy
    no nie wiem widze ze miedzy skrzynia a silnikiem olej sie saczy jest to olej ze skrzyni duzy by bylo roboty z tym ?
  20. Vego odpowiedział(a) na Vego temat w Układ Jezdny
    a czy tuleje gumowe w bananch moga byc przyczyna tego ?
  21. Vego opublikował(a) temat w Silnik i Układ Napędowy
    siemka dzis zauwazylem ze leje mi sie olej na laczeniu bodajze silnika ze skrzynia mial ktos taki problem robil ktos cos takiego prosze o porade duzo roboty jest z tym??
  22. Vego opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    panowie mam taki problem jade sobie powoli 110km mijam sobie jakiegos zolwika na drodze z takimi srednimi koleinami mam alu 17 kapcie 225 no i co i mnie prowadzi po drodze .... przy wyprzedaniu rozumiem szerokie oponki oki moze troche poprowadzic .. ale dobra jade sobie tez powoli gdzies z taka predkoscia jak wczesniej ta sama droga i co i tez mnie prowadzi dzis sie wkor... bo nie lubie tak jak rzuca jak kota po bimbrze... na przegladzie 4 mies temu diagnosta powiedzial ze mam do wymiany prawy banan i prosty ale dzis podnosze samochod do gory bylem u mechanikow znajomych i nic zero luzow na wachaczach na tych glowkach wszystko sztywne tuleje gumowe w wachaczach w b. db stanie koncowki drazkow wymienilem luzow brak nie wiem co moze byc jak jade to kierownicy nie mam typowo sztywnej tylko taka luzna jak u kumpla a6 jezdzilem to ma sztywna ze czuc opor na kierownicy a u mnie jest kierownica luzna co moze byc maglownica ? jak myslicie prosze o podpowiedzi z gory dzieki pozdr
  23. Vego odpowiedział(a) na Vego temat w Układ Jezdny
    ale springi troche pomoga amorką tez bo bedzie mial mniejsze wychylenia ? dobrze rozumiem ? amorki nie ciekna
  24. Vego odpowiedział(a) na Vego temat w Układ Jezdny
    mialem amorki po 70- 75 proc okolo to wysluzone ? ;d
  25. Vego odpowiedział(a) na Vego temat w Układ Jezdny
    w takie amorki moge wrzucic springi -40?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.