Treść opublikowana przez Vego
-
bagaznik i jego kontrolka
kontrolka pod rezerwa ? nie ma jej tam ? ;d
-
Wyskoczyla kontrolka a klocki dobre
a powiedzcie panowie gdzie szukac tej kostki i ewntualnie ktore kabelki trzeba zlutowac one sa gdzies przy kole?
-
Pompa Wtryskowa
aha dziekuje
-
Pompa Wtryskowa
silnik ogolnie nie jest moj tylko wstawilem z neta chodzi mi o te dwie kostki jak patrzysz z przodu na silnik to sa idealnie dalej w strone tylu samochodu za pompa paliwa
-
bagaznik i jego kontrolka
panowie w mojej Audi nie swieci mi sie kontrolka od bagaznika na liczniku jak sie do tego tematu zabrac podpowie ktos ? ;d pozdr
-
Pompa Wtryskowa
chcialem zapytac od czego sa te dwie kostki ? dluzsza strzałka co to jest i krótsza? ;d ---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ---------- podpowie Ktos ? ;d
-
Pompa Wtryskowa
zrobilem wymienil koles uszczelki pod nastawnikiem i narazie nie widac ropy dawke ustawil mi na 3,6-3,8 wachalo sie na kompie u niego mowil ze bedzie dobrze mialem dawke na 3,2 troche mniej mowi ze bedzie palil ale roznicy w jezdzie nie bedzie ;p
-
Pompa Wtryskowa
a to ma jakies roznice w spalaniu samochodu ?
-
Pompa Wtryskowa
wiecie panowie ja tam nie chce nic skrzanic jestem w sobote umowiony na wymiane uszczelki pod nastawnikiem u sprawdzonego fachowca duze pieniadze to nie sa a nie chce mi sie bawic w to bo jeszcze gorzej moze byc a pompy nie chce nowej kupowac xd koles niedaleko mnie ustawi wszystko potem elegancko koszt to 80 zl czy warto sobie rece brudzic i myslec potem czy bedzie dobrze czy nie ;d dzieki za odp a czyli ogolnie pompa nie ma wplywu na to czy samochod ma tzw Kopa czy nie ? ;p
-
Pompa Wtryskowa
a czy pompa ma wplyw na moc silnika przyspieszenie i spalanie ?
-
Pompa Wtryskowa
czytalem troche i pisza ze uszczelki w pompie pod nastawnikiem
-
Pompa Wtryskowa
czy ciezko jest uszczelnic pompe wtryskowa w moim afn duzo roboty jest leci mi on spod gornej nie wiem jak to nazwac kopulki czy cos w ten desen prosze o szybko odpowiedz pozdr ;d
-
Ciezej pali
oki dziekuje za odp ;d
-
Ciezej pali
chcialem zapytac bo zauwazylem w swoim silniku pewne nieczystosci wokol pompy i podejrzewam ze jest to ropa gdzies mi ucieka spod uszczelki jakiejs pewnie w zwiazku z tym moze byc tak ze dluzej musze zakrecic przy odpalaniu zeby ropa napelnila uklad to co niby ucieklo ??? ;d
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
w mojej a4 98r afn jest obecnie 265tys zrobilem nia okolo 20 tys narazie ale mysle ze jest tam grubo ponad 350 tys jak nie wiecej troszki ale smiga ladnie nie mam do niej narazie prtensji o nic ;d
-
miganie swiatlami dlugimi
a podpowie Ktos jak sie do tego zabrac ? ;d
-
miganie swiatlami dlugimi
czyli musze cala manetke robrac nie ma jakis bezpiecznikow od tego?
-
miganie swiatlami dlugimi
witam wszystkich chcialem zapytac gdzie moge rozpoczasc szukanie tego problemu ze : nie dziala mi miganie swiatlami dlugimi nie przelaczanie na dlugie tylko takie pulsacyjne manetka nie w dol tylko w gore ? podpowie cos Ktos ? bezpieczniki sa od tego ? ;d
-
Przedmuchy i inne
wielkie dzieki Koledzy bo juz sie martwilem tym ;p pozdr
-
Przedmuchy i inne
wiec mam sie martwic tym ? a jak delikatnie chlapie olejem to co wtedy ?
-
Przedmuchy i inne
Witajcie ostatnio odkrecilem sobie korek od wlewu oleju i co zobaczylem delikatnie chlapie olejem i czuje wydobywajace sie powietrze czy sa to przedmuchy w silniku mam sie czegos obawiac myslec o jakims remoncie czy jak co radziecie slucham ;d pozdr
-
Wilgoć pod kanapą tylna
siemanko wszystkim chcialem zapytac bo mam taki problem.... a mianowicie ostatnio sprzatalem samochod i tak z ciekawosci wyjalem tylna kanape (tam tez musi byc czysto :]) co do tematu wyjalem i popatrzylem na brzeg od strony bagaznika a tam delikana wilgoc lub cos jak pleśń.... bardzo mnie to wkurzylo bo w samochodzie obieg powietrza jest staram sie go duzo wietrzyc i powinno byc oki idac dalej tym krokiem wsunalem reke pod oparcie tylnych siedzen i tam byla skroplona para wodna czyzbym za malo wietrzyl samochod???byc moze jakas uszczelka tam przecieka moze albo cos innego mial Ktos taki problem ?? ;d
-
[ALL B5] Rant na tylnych tarczach hamulcowych
u mnie to samo sie pojawia ;d kolega mowil zebym wymienil sobie tarcze wraz z klockami bylem ostatni na przegladzie i sprawdzilem sile hamowania na jednym kole mam delikatnie wiekszy rant i hamulec na tym kole faktycznie byl slabszy bede musial pomyslec o wymianie ;/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Audi A4 1,9 TDI Afn 110