Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Vego

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Vego

  1. kontrolka pod rezerwa ? nie ma jej tam ? ;d
  2. a powiedzcie panowie gdzie szukac tej kostki i ewntualnie ktore kabelki trzeba zlutowac one sa gdzies przy kole?
  3. aha dziekuje
  4. silnik ogolnie nie jest moj tylko wstawilem z neta chodzi mi o te dwie kostki jak patrzysz z przodu na silnik to sa idealnie dalej w strone tylu samochodu za pompa paliwa
  5. panowie w mojej Audi nie swieci mi sie kontrolka od bagaznika na liczniku jak sie do tego tematu zabrac podpowie ktos ? ;d pozdr
  6. chcialem zapytac od czego sa te dwie kostki ? dluzsza strzałka co to jest i krótsza? ;d ---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ---------- podpowie Ktos ? ;d
  7. zrobilem wymienil koles uszczelki pod nastawnikiem i narazie nie widac ropy dawke ustawil mi na 3,6-3,8 wachalo sie na kompie u niego mowil ze bedzie dobrze mialem dawke na 3,2 troche mniej mowi ze bedzie palil ale roznicy w jezdzie nie bedzie ;p
  8. a to ma jakies roznice w spalaniu samochodu ?
  9. wiecie panowie ja tam nie chce nic skrzanic jestem w sobote umowiony na wymiane uszczelki pod nastawnikiem u sprawdzonego fachowca duze pieniadze to nie sa a nie chce mi sie bawic w to bo jeszcze gorzej moze byc a pompy nie chce nowej kupowac xd koles niedaleko mnie ustawi wszystko potem elegancko koszt to 80 zl czy warto sobie rece brudzic i myslec potem czy bedzie dobrze czy nie ;d dzieki za odp a czyli ogolnie pompa nie ma wplywu na to czy samochod ma tzw Kopa czy nie ? ;p
  10. a czy pompa ma wplyw na moc silnika przyspieszenie i spalanie ?
  11. czytalem troche i pisza ze uszczelki w pompie pod nastawnikiem
  12. czy ciezko jest uszczelnic pompe wtryskowa w moim afn duzo roboty jest leci mi on spod gornej nie wiem jak to nazwac kopulki czy cos w ten desen prosze o szybko odpowiedz pozdr ;d
  13. Vego odpowiedział(a) na Vego temat w Silnik i Układ Napędowy
    oki dziekuje za odp ;d
  14. chcialem zapytac bo zauwazylem w swoim silniku pewne nieczystosci wokol pompy i podejrzewam ze jest to ropa gdzies mi ucieka spod uszczelki jakiejs pewnie w zwiazku z tym moze byc tak ze dluzej musze zakrecic przy odpalaniu zeby ropa napelnila uklad to co niby ucieklo ??? ;d
  15. w mojej a4 98r afn jest obecnie 265tys zrobilem nia okolo 20 tys narazie ale mysle ze jest tam grubo ponad 350 tys jak nie wiecej troszki ale smiga ladnie nie mam do niej narazie prtensji o nic ;d
  16. a podpowie Ktos jak sie do tego zabrac ? ;d
  17. czyli musze cala manetke robrac nie ma jakis bezpiecznikow od tego?
  18. witam wszystkich chcialem zapytac gdzie moge rozpoczasc szukanie tego problemu ze : nie dziala mi miganie swiatlami dlugimi nie przelaczanie na dlugie tylko takie pulsacyjne manetka nie w dol tylko w gore ? podpowie cos Ktos ? bezpieczniki sa od tego ? ;d
  19. wielkie dzieki Koledzy bo juz sie martwilem tym ;p pozdr
  20. wiec mam sie martwic tym ? a jak delikatnie chlapie olejem to co wtedy ?
  21. Witajcie ostatnio odkrecilem sobie korek od wlewu oleju i co zobaczylem delikatnie chlapie olejem i czuje wydobywajace sie powietrze czy sa to przedmuchy w silniku mam sie czegos obawiac myslec o jakims remoncie czy jak co radziecie slucham ;d pozdr
  22. siemanko wszystkim chcialem zapytac bo mam taki problem.... a mianowicie ostatnio sprzatalem samochod i tak z ciekawosci wyjalem tylna kanape (tam tez musi byc czysto :]) co do tematu wyjalem i popatrzylem na brzeg od strony bagaznika a tam delikana wilgoc lub cos jak pleśń.... bardzo mnie to wkurzylo bo w samochodzie obieg powietrza jest staram sie go duzo wietrzyc i powinno byc oki idac dalej tym krokiem wsunalem reke pod oparcie tylnych siedzen i tam byla skroplona para wodna czyzbym za malo wietrzyl samochod???byc moze jakas uszczelka tam przecieka moze albo cos innego mial Ktos taki problem ?? ;d
  23. u mnie to samo sie pojawia ;d kolega mowil zebym wymienil sobie tarcze wraz z klockami bylem ostatni na przegladzie i sprawdzilem sile hamowania na jednym kole mam delikatnie wiekszy rant i hamulec na tym kole faktycznie byl slabszy bede musial pomyslec o wymianie ;/
  24. Audi A4 1,9 TDI Afn 110

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.