Treść opublikowana przez Vego
-
dziwnie zatrzymujace sie wycieraczki
a gdzie znajde przekaznik od tych wycieraczek?
-
[B5 AFN] Nieprawidłowa praca gruszki turbiny
no panowie ja jestem zielony na temat turbo moglby ktos mi podpowiedziec sztanga powinna chodzic na wolnych obrotach tak slyszalem co 10 sekund czy caly czas byc w gorze?
-
Problem z hamulcami przy pierwszym hamowaniu.
u mnie tak samo .... ;/ pierwsze hamowanie slabo ale jeszcze hamuje nastepne dobre az w miare dochodza do ostrych wiec nie wiem od czego to zalezy... ;/
-
Mała moc silnika.
jaki numer ze strzykawka ?
-
Renowacja
a jaka farbke polecacie lakier cos na allegro sie znajdzie ? ;d
-
Przewody
a czy nie maja przebicia?
-
jakie macie spalanie? pytanie tylko do posiadaczy AFN
a tak wtrace sie jaki czujnik temperatury trzeba by sprawdzic zeby mniej palil? i jak wtrysk leje to znaczy ze nie widac tego z wierzchu ze np leje sie po silniku tylko ze do silnika za duzo leje ?
-
Przewody
jak sprawdzic dobrze przewody do swiec czy sa dobre? ;d
-
Renowacja
siemka Panowie powie ktos jak wg siebie widzi Ktos renowacje aluskow nie mam zadnych wykruszen po prosru chce odnowic kolorek jak to zrobic jaka farbka lakierek czy jak ? ;d z gory thx za odp ;d
-
Wtyczka do Vag
chcialem spytac do wtyczki nie dochodzi mi zasilanie kiedys musialem wyjac i stykly mi sie kabelki i nie mam zasilania jest od tego jakis bezpiecznik?
-
Po wymianie rozrzadu zle pali, przestawiony kat wtrysku...
jaki masz ustawiony kat wtrysku? ile wynosi ?
-
Po wymianie rozrzadu zle pali, przestawiony kat wtrysku...
a powiedzcie panowie ustawienie kata wtrysku to jest duzo roboty? a i da sie na komp sprawdzic ile on wynosi? ;d
-
kratki nawiewu
wiem co do kratek ale ja chce z tych zrobic ;d
-
kratki nawiewu
dobra panowie ja jestem uparty jak sie przekonam ze sie nie da to sam do tego dojde ;d ale poki co jestem elektrykiem i mam dostep do wielu ledow przetwornikow i duzej pomocy elektrycznej poza tym chcialbym zobaczyc i sprobowac wiec komy typu nie da sie nie sa w tym temacie mile widziane wszystko sie da tylko trzeba poswiecic czasu troszke ;p pozdr panowie jak zrobie to pokaze ze sie da ale nie wiem czy napewno zrobie ... ;d jak sie uda to podziele sie ta wiedza
- kratki nawiewu
-
kratki nawiewu
ale jak rozumiem dla chcacego nic trudnego ;d da rade samemu podswietlic ? ;dczy za duzo zabawy ?
-
kratki nawiewu
siemanko panowie wie ktos czy kratki nawiewu sa podswietlane w moim samochodziku mam krateczki przedliftowe tak dla scislosci
-
gwiazdka
dzis zwrocilem uwage na to bylo - 6,5 czasem w porywach do -8 bez gwiazdki ;p
-
gwiazdka
a czasem mam -7 i nie ma gwiazdki ;d
-
gwiazdka
co oznacza gwiazdka przy temp otoczenia ?
-
swiece zarowe
a jest taka mozliwosc ze raz grzeja a raz nie ? bo czesto ma mze wyjde z pracy jest okolo -2 st. samochod stoi na wolnym powietrzu przekrecam stacyjke czekam (a slychac kiedy przekaznik zalancza grzanie swiec ) czekam i nie slysze tego zeby je rozlanczal po jakims czasie probuje odpalic ale nie ma sensu tak go krecic wiec zaraz wylanczam kluczyk jak 2 raz przekrece to swiece juz grzeja i wtedy pali o strzala ? jak to jest mozliwe dodam ze swiece mam niemieckie jakies placilem okolo 40 zl za szt wymieniane byly jakies pomysly?
-
swiece zarowe
od jakiej temp grzeja swiece ? da sie ustawic w komp zeby grzaly od jakiejs konkretnej ?
-
bagaznik i jego kontrolka
oki sprobuje sie ;p
-
bagaznik i jego kontrolka
a jak dostac sie do tego mikrostyku ? gdzie on w zamku jakos jak sie wgl dostac do zamku ;p
-
Pompa Wtryskowa
a chcialem zapytac czy jest jakos uregulowane w samochodzie czy swiece podgrzewaja przy jakiejs konkretnej temp ? minus czy na plus tez ?