Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Vego

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Vego

  1. a gdzie znajde przekaznik od tych wycieraczek?
  2. no panowie ja jestem zielony na temat turbo moglby ktos mi podpowiedziec sztanga powinna chodzic na wolnych obrotach tak slyszalem co 10 sekund czy caly czas byc w gorze?
  3. u mnie tak samo .... ;/ pierwsze hamowanie slabo ale jeszcze hamuje nastepne dobre az w miare dochodza do ostrych wiec nie wiem od czego to zalezy... ;/
  4. jaki numer ze strzykawka ?
  5. a jaka farbke polecacie lakier cos na allegro sie znajdzie ? ;d
  6. Vego odpowiedział(a) na Vego temat w Silnik i Układ Napędowy
    a czy nie maja przebicia?
  7. a tak wtrace sie jaki czujnik temperatury trzeba by sprawdzic zeby mniej palil? i jak wtrysk leje to znaczy ze nie widac tego z wierzchu ze np leje sie po silniku tylko ze do silnika za duzo leje ?
  8. Vego opublikował(a) temat w Silnik i Układ Napędowy
    jak sprawdzic dobrze przewody do swiec czy sa dobre? ;d
  9. siemka Panowie powie ktos jak wg siebie widzi Ktos renowacje aluskow nie mam zadnych wykruszen po prosru chce odnowic kolorek jak to zrobic jaka farbka lakierek czy jak ? ;d z gory thx za odp ;d
  10. chcialem spytac do wtyczki nie dochodzi mi zasilanie kiedys musialem wyjac i stykly mi sie kabelki i nie mam zasilania jest od tego jakis bezpiecznik?
  11. jaki masz ustawiony kat wtrysku? ile wynosi ?
  12. a powiedzcie panowie ustawienie kata wtrysku to jest duzo roboty? a i da sie na komp sprawdzic ile on wynosi? ;d
  13. Vego odpowiedział(a) na Vego temat w Nadwozie i Wnętrze
    wiem co do kratek ale ja chce z tych zrobic ;d
  14. Vego odpowiedział(a) na Vego temat w Nadwozie i Wnętrze
    dobra panowie ja jestem uparty jak sie przekonam ze sie nie da to sam do tego dojde ;d ale poki co jestem elektrykiem i mam dostep do wielu ledow przetwornikow i duzej pomocy elektrycznej poza tym chcialbym zobaczyc i sprobowac wiec komy typu nie da sie nie sa w tym temacie mile widziane wszystko sie da tylko trzeba poswiecic czasu troszke ;p pozdr panowie jak zrobie to pokaze ze sie da ale nie wiem czy napewno zrobie ... ;d jak sie uda to podziele sie ta wiedza
  15. Vego odpowiedział(a) na Vego temat w Nadwozie i Wnętrze
    zobaczymy ;d
  16. Vego odpowiedział(a) na Vego temat w Nadwozie i Wnętrze
    ale jak rozumiem dla chcacego nic trudnego ;d da rade samemu podswietlic ? ;dczy za duzo zabawy ?
  17. Vego opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    siemanko panowie wie ktos czy kratki nawiewu sa podswietlane w moim samochodziku mam krateczki przedliftowe tak dla scislosci
  18. Vego odpowiedział(a) na Vego temat w Elektryka i Oświetlenie
    dzis zwrocilem uwage na to bylo - 6,5 czasem w porywach do -8 bez gwiazdki ;p
  19. Vego odpowiedział(a) na Vego temat w Elektryka i Oświetlenie
    a czasem mam -7 i nie ma gwiazdki ;d
  20. Vego opublikował(a) temat w Elektryka i Oświetlenie
    co oznacza gwiazdka przy temp otoczenia ?
  21. Vego odpowiedział(a) na Vego temat w 1.9TDI
    a jest taka mozliwosc ze raz grzeja a raz nie ? bo czesto ma mze wyjde z pracy jest okolo -2 st. samochod stoi na wolnym powietrzu przekrecam stacyjke czekam (a slychac kiedy przekaznik zalancza grzanie swiec ) czekam i nie slysze tego zeby je rozlanczal po jakims czasie probuje odpalic ale nie ma sensu tak go krecic wiec zaraz wylanczam kluczyk jak 2 raz przekrece to swiece juz grzeja i wtedy pali o strzala ? jak to jest mozliwe dodam ze swiece mam niemieckie jakies placilem okolo 40 zl za szt wymieniane byly jakies pomysly?
  22. Vego opublikował(a) temat w 1.9TDI
    od jakiej temp grzeja swiece ? da sie ustawic w komp zeby grzaly od jakiejs konkretnej ?
  23. oki sprobuje sie ;p
  24. a jak dostac sie do tego mikrostyku ? gdzie on w zamku jakos jak sie wgl dostac do zamku ;p
  25. a chcialem zapytac czy jest jakos uregulowane w samochodzie czy swiece podgrzewaja przy jakiejs konkretnej temp ? minus czy na plus tez ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.