-
Spociki w LUBARTOWIE!
jeździc mogę, chodzić nie za bardzo:kwasny: jutro ktos bedzie pod kauflandem?
-
Spociki w LUBARTOWIE!
koledzy sorki ze sie nie pojawilem ale autko bylo nie sprawne i brak dostepu do neta mialem. obiecuje poprawe i nastepnym razem bede na 100%.
-
[B5 AFN] Silver By Rapciuch gwint,bra xenon mody w trakcie
xenon zawsze mozna zmieni ale jak narazie nie mam problemow nie dlugo dojdzie zderzak z spryskami. wlasnie szukam zderzaka przod i tyl (moze rs4) no i progow jak wszytsko z kompletuje auto idzie do lakiernika. listwy dolne w kolor i takie tam... wszystko bede dawal na bierzaco. a co do ledów to mi tam nie przeszkadza:P
-
[B5 AFN] Silver By Rapciuch gwint,bra xenon mody w trakcie
dopiero sie rozkrecam:-P:-P kilka fotek jeszcze.
-
Spociki w LUBARTOWIE!
17 dobra pora:)
-
Spociki w LUBARTOWIE!
mi pasuje i bede;-)
-
[B5 AFN] Silver By Rapciuch gwint,bra xenon mody w trakcie
uzywam na codzien. zobaczymy jak to bedzie na naszych drogach.
-
[B5 AFN] Silver By Rapciuch gwint,bra xenon mody w trakcie
narazie nic nie dzialalem poniewaz mialem remont w domu ale po niedzieli biore sie za robote... ---------- Post dopisany 21-05-2013 at 08:29 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2013 at 19:11 ---------- Mały zakupik:) ---------- Post dopisany 24-05-2013 at 17:11 ---------- Poprzedni post napisany 21-05-2013 at 08:29 ---------- juz na gwincie.. ---------- Post dopisany 25-05-2013 at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany 24-05-2013 at 17:11 ---------- i takie tam jeszcze foto .... jak myslicie pojsc jeszcze w doł??
-
Spociki w LUBARTOWIE!
nie wazne cz auto pomodzone czy nie wazna jest osoba:P
-
Spociki w LUBARTOWIE!
sorki ze nic nie pisalem w temacie ale mialem duzo pracy... ja jestem obecnie w stanie modyfikacji swojej furki to moze jakis spocik w LBR? kto sie pisze?
-
Gwint jaki polecacie?
gwint kupiony nie dlugo montaz...
-
Gwint jaki polecacie?
nikt sie nie wypowie o tych co linki podeslalem??
-
Gwint jaki polecacie?
kolego mozesz podac ile dales za ap. a mozecie cos napisac o tych co wyslalem linki. sa wrte cos. a moze ktos inny sie wypowie na temat tych gwintow. mi bardziej chodzi zeby bylo nisko i zeby przy komplecie osob nie ocieralo nic. mam 17 opona 205.45. et35. na tym mi zalezy najbardziej. bo teraz mohe audi stoi tak wysoko ze miedzy kolem a nadkolem jest taki przeswit ze glowe mozna wsadzic... dlatego szukam gwintu.
-
Gwint jaki polecacie?
ktore byscie polecili?? i jest wart zalozenia. Zawieszenie gwintowane Audi A4 B5 FK G36 OKAZJA!!! Września ? Tablica.pl Gwint Audi A4 KPL Kętrzyn ? Tablica.pl
-
Moje cztery zera Avant 1.8 125KM
dobra felga jak kolega pisze troche w dół z nim i od razu bedzie lepiej sie prezentował...
Rapciuch-R1
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta