Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Silver By Rapciuch gwint,bra xenon mody w trakcie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

NdsPJ.jpg

NdMMS.jpg

okOeA.jpg

okTdS.jpg

RraI9.jpg

cw93i.jpg

okYd9.jpg

ok_Ii.jpg

NeC9S.jpg

ol4HA.jpg

Witam Wszystkich Forumowiczów,jestem nowym na tym forum ale chciałbym przedstawić wam moje Audi. Przed zakupem audi miałem golfa 3 90km z 1992 którego z tuningowałem, ale niestety musiałem go sprzedać ponieważ rodzina się powiększa i potrzebowałem czegoś większego a combi było najlepszym rozwiązaniem.

Zdjęcia przedstawiają auto jeszcze u właściela. :tongue4:

A teraz krótki opisik auta:

Model: Audi A4 1.9 Tdi Combi (lifting)

Rok produkcji: 1999,

Data rejestracji:15.04.2010 sprowadzony z Niemiec

Przebieg:165 187 km,

Skrzynia biegów: manualna,

Moc: 110 KM (81 kW),

Kolor:srebrny-metallic,

Wyposażenie od sprzedającego:

ABS, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, alufelgi, centralny zamek, poduszka powietrzna, radio / CD, wspomaganie kierownicy, immobiliser, komputer, welurowa tapicerka, światła przeciwmgłowe.

Planowane mody:

Xenon 6000KN-OK

Gwint

Ściema szybek

Felgi 17-OK

Car audio-OK

Wymiana tylnych lamp na depe lub fk

Wymiana dolnych listw i puszczenie w kolor

Poprawa blacharki-malowanie

Pakiet led w wewnątrz

Bra na maskę.

Tłumik lub konćowka tłumika (dwururka)

Nowe dywaniki

Obklejenie dekorów

Duże prawe lusterko-OK

Cały czas będę aktualizował temat... Pozdrawiam

Opublikowano
komputer

brak, jest tylko pół fis :gwizdanie:

Przebieg:165 187 km,

:gwizdanie: nie sądzę ale to nie istotne przy tdi jeśli reszta jest ładna

welurowa tapicerka

też brak

Opublikowano
Przebieg:165 187 km,

:gwizdanie: nie sądzę ale to nie istotne przy tdi jeśli reszta jest ładna

:) Miała parę dobrych lat temu :kox:

Ładna seria sąsiedzie zza miedzy :naughty: Do zobaczyska na trasie a może na spocie? :wink4: Zaglądaj na wątek spotów lubelskich :wink4:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor
Przebieg:165 187 km,

:gwizdanie: nie sądzę ale to nie istotne przy tdi jeśli reszta jest ładna

:) Miała parę dobrych lat temu :kox:

Ładna seria sąsiedzie zza miedzy :naughty: Do zobaczyska na trasie a może na spocie? :wink4: Zaglądaj na wątek spotów lubelskich :wink4:

chciałbym cos pomodzić jakis delikatny tuning ale brak funduszy... może to sie zmieni i bedę cos działał :rolleyes: :rolleyes:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Powitać kolegę (siema dżony) i kolegów.

Rafał nie długo wiosna a wesz że u mnie warsztat jest dla ciebie otwarty na różne pomysły. Szykuj aparat na małą sesję zdjęciową, bo w końcu mam czym pupę wozić :kox:

Opublikowano

Fajna seryjka.

Wiadomo kangur, mozna pomyslec o wyrzuceniu drewna

Najwaznieksze jest dupowoz i powoli mozna modzic ...

Opublikowano

polift a tylen boczki bez glosników?? :mysli:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Mała modyfikacja:] duże prawe lusterko, teraz prezentuje się o wiele lepiej... no i jedna fotka z mycia autka:P

DSC02158.jpg

DSC02152.jpg

DSC02153.jpg

<br /><br />

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Siema, zmień w profilu "Napęd" na FWD. Znalazłeś sprężyny do tego boeinga?

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor
Siema, zmień w profilu "Napęd" na FWD. Znalazłeś sprężyny do tego boeinga?

narazie nie szukuje sie na wiosne z planami:P juz zmienione:)

---------- Post dopisany 27-04-2013 at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany 03-10-2012 at 18:48 ----------

Kilka fotek :

Wykonane mody:

-nowe buciki

-xenon 6000KN

-car audio

Kolejne mody już niebawem a mianowicie:

-gwint

-ramki klubowe+wplepa(czekam na paczkę)

-przyciemnienie szyb

-wymiana dywaników bo obecne już się wytarły

20130427_093914.jpg

20130427_093924.jpg

20130427_113636.jpg

20130427_113644.jpg

20130427_113702.jpg

20130427_113709.jpg

20130427_113721.jpg

20130316_184823.jpg

20130316_184830.jpg

20130420_110846.jpg

20130420_131050.jpg

20130420_133633.jpg

20130420_180939.jpg

20130420_181011.jpg

---------- Post dopisany 01-05-2013 at 07:18 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2013 at 13:15 ----------

wlepa;-)

20130430_120331_659619946.jpg

20130430_120323290492010.jpg

20130430_120315_1628141841.jpg

20130430_120307_1886233377.jpg

Opublikowano

Coś czuje że dowód szybko poleci:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Coś czuje że dowód szybko poleci:decayed:

czemu tak sadzisz?

Opublikowano
  • Autor
Kolega pewno ma na myśli xenon 6oooK czyli bardzo rzucający się w oczy i nie mniej rzucający się w oczy brak sprysków lamp :decayed:

A powiedz Rapciuch, nie chcesz pozbyć się drewienka ze środka??

http://a4-klub.pl/zamienie-oddam-104/all-b5-wymienie-dekory-alu-drewno-271780/

:decayed::kox:

oczywiscie ze moge sie zamienic na to co proponujesz w linku jestem zaa!

spryski bedą już nie długo a xenon to tylko tak wygląda na fotkach że jest na niebiesko (dopiero co sie rozgrzewały) a ogólnie nie ma tragedi..

mała przymiarka zabudowy subwoofera:) -narazie szablon z tektury potem wszystko zmierzę i płyta mdf...

20130501_160756.jpg

20130501_160801.jpg

20130501_160806.jpg

20130501_172420.jpg

20130501_172425.jpg

20130501_172432.jpg

Opublikowano

silver rulez :wink: ladna sztuka, powodzonka w modach

Opublikowano

no proszę ładna ładna , ja osobiście mam ksenony 8oooK i nie mam problemów :decayed:

życzę niezawodności i powodzenia w modach :wink:

Opublikowano

fajnie działasz z audio, też bym sobie jakiegoś suba skombinował

a tak P.S

katuj kickera i wapadjcie do nas na spoty:naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor
fajnie działasz z audio, też bym sobie jakiegoś suba skombinował

a tak P.S

katuj kickera i wapadjcie do nas na spoty:naughty::decayed:

jak zrobie auto to wtedy bede dZIAlał tzn gwint,sciema szyb - najwazniejsze. Wtedy pedziemy sie umawiać...

Opublikowano

Dawaj fotencje jak tam ida prace nad zabudowa :) bardzo mnie to ciekawi. O ile sa jakies postepy ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Dawaj fotencje jak tam ida prace nad zabudowa :) bardzo mnie to ciekawi. O ile sa jakies postepy ;)

narazie nic nie dzialalem poniewaz mialem remont w domu ale po niedzieli biore sie za robote...

---------- Post dopisany 21-05-2013 at 08:29 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2013 at 19:11 ----------

Mały zakupik:)

77413041_1_644x461_gwint_audi_a4_kpl_ketrzyn.jpg

---------- Post dopisany 24-05-2013 at 17:11 ---------- Poprzedni post napisany 21-05-2013 at 08:29 ----------

juz na gwincie..

zdj_cie02961230745501.jpg

---------- Post dopisany 25-05-2013 at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany 24-05-2013 at 17:11 ----------

i takie tam jeszcze foto .... jak myslicie pojsc jeszcze w doł??

20130525_075220.jpg

20130525_075225.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.