Treść opublikowana przez lapsik
-
Niebieski dym z rury
ramki : http://a4-klub.pl/ramki-tablice-rejestracyjna-117/ramki-klubowe-tablice-rejestracyjna-czarne-ix-tura-208675/index12.html masz nizej na stronie glownej forym dzial "gadzety klubowe". JEsli na cieplym to pierscienie odpadaja, uszczelniacze lub turbow mniejszym stopniu
-
Pompa buczenie
juz doszedlem padlo lozysko w pompie - "buczemie" nasilajace sie przy dodawaniu gazu,mozna wymienic to lozysko i powinno byc ok. ps co do dzwieku najprosciej wrzuc na youtube i wklejlink
-
Jakie wybrać świece?
potwierdzam NGK platinium spisuja sie swietnie
-
Niebieski dym z rury
niebieski dymek to nabank olej wcina. na zimnym zazwyczaj pierscienie puszczaja turbina zawsze moze puszczac (zimny/cieply) sprawdz dolot jesli w nim jest olej to puszcza
-
Pompa buczenie
podpinam sie pod pytanie. u mnie to samo, jestem raczej pewny ze to pompa wspomagania, plyn sam wymienialem, z przeplukaniem, nie ma mowy o zapowietrzeniu, wymiana 4 mies temu na SWAG wiec nie raczej wina wlanego badziewia. czyzby skonczyl sie jej zywot? co do dzwieku to jesli ktos jechal chociaz raz starym autosanem to powinien wiedziec jak brzmi jego wspomaganie
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
tyle ze po wpieciu w schowek nie masz mozliwosci regulacji natezenia swiecenia co jest mozliwe gdzy podlaczymy sie pod radio, regulujemy tak samo jak cala konsole pokretelkiem przy liczniku
-
Podniesienie doładowania bez programu
masz moze i racje nigdy autka nie hamowalem, sciagnolem go z .de , wiadomo sporo do roboty bylo ale co tam o to chodzi by sie pobawic a nie miec gotowca. to co zastalem na pierwszy rzut to sprezyny -40, pozniej chcialem wywalic kat, kupilem przelot od Gruchota wyciagam a tam niespodzianka, pucha pusta w srodku. Zaczalem byc coraz bardziej przekonany ze autko latwego zycia nie mialo, ale na razie daje rade, no moze nie liczac tego ze turbina zaczyna puszczac i stad kwestia zmiany. Mysle nad K03S tyle ze musze wynegocjowac z zona tansze wakacje .
-
Podniesienie doładowania bez programu
no i pogmeralem i dziala jak nalezy dev mail racje z tym pompowanie na 1 bar, zanim ustawilem dmuchnelo 1 bar i nawet przed "5" nie przeladowalo, przy takim kopnieciu byl fan. Wiadomo na razie to polsrodek, musze zmienic turbawke, najlepiej na K03S a potem pogmerac w kompie, wiadomo ze to choroba Przy 1 bar na drugim biegu zrywal przyczepnosc i to nie przy "pracy" sprzeglem a z momentu
-
Podniesienie doładowania bez programu
pozyczylem od kumpla MBC i zamontowalem z ciekawosci jak to jest. popmuje do 1 bar no i wiadomo komp odcina czy moze mbc jest chu... i puszcza za duzo powietrza? Nie bylo wczesniej nigdzie montowane tylko lezalo na polce wiec nie wiem jak w innym aucie.
-
Regeneracja i identyfikacji turbosprężarki
po wiele mial bys taka k03S? moja zaczyna puszczac olej i cos trzeba zrobic, tyle ze na razie czekam az swagier ogarnie remap w audi, klepie jedna za druga honde ale do audi nawet jeszcze nie zerknal
-
Zalana przegroda akumulatora i serwa po ulewnym deszczu
no z tym wyjeciem to nie bardzo, zabezpieczaja przed wplywem wody do wnetrza auta podczas przejezdzania przez kaluze itp., mialem wilgoc w aucie i znalazlem wode - normalne bajoro pod boczkami w bagazniku avanta, wyjalem , przeczyscilem, osuszylem i gra, ale gumy spowrotem na miejscu
-
Stukot silnika
przy takim dzwieku u mnie pomogla plukanka i wymiana oleju
-
[B5 APU] LPG się wyłącza przy przyśpieszanu.
okolice torunia .... a Ty chtba z bialego ....
-
[B5 APU] LPG się wyłącza przy przyśpieszanu.
to na bank ustawienie w kompie parownik w pierwszej kolejności do wymiany i gmeranie w kompie, szkoda że tak daleko mieszkasz bo moj szwagier ogaenia te tematy i kolegow z mojego forum to srogo nie traktuje a auta latają Moje AEB tak lata na LPG ze az milo, roznicy zero pomiedzy LPG/Pb
-
[B5 APU] LPG się wyłącza przy przyśpieszanu.
O kurde kolego to sie z tym bujasz. Maxcudo - u Twojego taty to na 100% jest takie ustawienie w kompie gazu ze przeskakuje na benzyne powyzej 4 tys obrotow - po prosty parownik i zastosowane wtryski nie ogarna. Popek111 - czy te objawy to tez w pewnych zakresach obrotow czy tak w ogole?? Jesli pow iluś obrotow - patrz wyzej, jesli tak w ogole to wina reduktora w pierwszej kolejnosci potem wtryski - reduktor tak jak wszystko po duzym przebiegu mogl wyzionac ducha.
-
[ALL B5] Ori chromy wokół szyb.Pytanie.
Tak jak kolega pisze, pasują nie ma różnicy. Tylną szybke trzeba wycinać i wkleic ponownie. Z dzialem warsztat jest niestety ostatnio lipa - po zmiania fotosy nie lataja a ulatwialo zycie
-
X factor!!!
Szacun wielki. Świetny "czarny" głos. Zazwyczaj nie ogladam tego typu programów ale dla takiej wokalistki warto. POWODZENIA!!!!
-
[B5 ABC] Szarpanie na LPG
witam. u mnie pojawil sie taki sam objaw az doszedlem do tego ze cewka nie dawala rady - sporo modenia z tym bylo. Na benzynie dawalw rade a na lpg juz nie koniecznie - podlaczony do kompa wylaczalem po kolei wtryski i po odlaczeniu jednego szarpanie ustalo. podmienilem na inny wtryskiwacz (pozyczony) ale to samo, wiec cewka ... podmieniona i auto lata.
-
[B5 ADR] Zablokowane zawory
raczej przepływomierz przepustnica jest metalowa "w ciagu powietrza" - obudowa i zastawka.
-
[B5 ADR] Błędy silnika
17978 - Komputer sterujący elektroniką silnika zablokowany – (błędne kodowanie/zwarcie możliwe przyczyny usterki: -> próba manipulacji -> zwarcie przewodów komunikacji -> usterka w systemie immobilisera -> uszkodzenie komputera sterujacego silnikiem -> komputer sterujacy silnikiem, nie został dopasowany do IMMO. 18010-terminal 30 zródła zasilania[b+]- niskie napiecie posprawdzać klemy, oczyścic styki, 1176 - to cos z kluczem, jeszcze powinno byc dodatkowe info - moze byc ze za slaby sygnal daje czujnik z kluczyka na imo
-
[B5 AEB] Kręci nie odpala - ECU NIE PODAJE MASY NA PRZEKAZNIK POMPY
sposob na odlaczanie aku nie dał rady połączenie ok, brak sygnału z pinu 4 na kompie, ktory idzie na przekaźnik po podlączeniu na krotka załapuje jutro powinienem miec drugi komp podlacze zobacze[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 20:40_________________________________________________doszedl nowy komp podlaczony, auto odpalilo od kopa :gwizdanie: jak juz jest na chodzie bedzie mozna posleczec nad starym co tam poszlo nie tak. Koszt calego interesu 200 PLN oby troche posluzyl
-
[B5 AEB] Kręci nie odpala - ECU NIE PODAJE MASY NA PRZEKAZNIK POMPY
W zbiorniku ponad połowa pompa raczej nie smiga nie zalacza sie po przekręceniu zapłonu (tak na 2-3 s) jak bylo wczesniej sprobowalem podlaczyc przekaznik na krotko z pominieciem kompa i pompa pobrzeczala czyli zyje niestety chyba ECU zdechlo padlo w momencie montażu relingow co na bank mialo wplyw Jedna ematą - gdy ku... to za malo
-
[B5 AEB] Kręci nie odpala - ECU NIE PODAJE MASY NA PRZEKAZNIK POMPY
tyle ze nie ma wyjscia na pin 4 z ecu najlepsze ze nie moge znaleźć co z tym nie tak, bezpieczniki i przekźniki ok, o aku nie wspomne wszystkie inne skany oprocz silnika mozna VAG zrobic[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 17:42_________________________________________________UWAGA!!. Pogmerane komp ma 12V czyli ok. Sa dwa kable zasilajace i maja napiecie. A komp nadal nie daje masy na ten przekaźnik ;(
-
[B5 AEB] Brak mocy - przerywanie silnika 3000-4500 obr/min
moze byc ze mieszanka jest nie odpowiednia w danych zakresach trzeba by sprawdzic czy nie z ubogo
-
[B5 AEB] Kręci nie odpala - ECU NIE PODAJE MASY NA PRZEKAZNIK POMPY
co racja to racja