Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Czesć pany potrzebne mi są daszki przeciw słoneczne czarna alcantara Czy eie ktoś czy pasują z innego modelu
  2. Znalazłem chyba ten czujnik jest za plastikiem w slupku tylnim i po odłączeniu go nie wyskakuje inny błąd czyli raczej to ten czujnik zamowilem go zobaczymy jak przyjdzie wiązke wykluczam bo tam nie bylo nic grzebane
  3. Tylko ciekawi mnie ze dawali dwa czujniki obok siebie prawie bo jeden mam tu w słupku i tego patrzylem to calkowicie inny błąd wychodzi jak wtyczke odepne. I ciekaw jestem czy jest tam drugi pod wykładzina bo to by byla odległosc 30 cm od slupka
  4. Zdjecie z netu czy to ten czujnik niezle gosciu ma No zastanawiam sie czy tam są 2 czujniki tu co na fotce zaznaczyłem bo jeszcze dzis zdemontowałem na słupku pasażera taki ale po odpięciu ze słupka wychodzi inny błąd z innym czujnikiem Bo zastanawiam sie czy jest pod wykładziną czy przypadkiem nie zostal przeniesiony na słupek własnie. Rok 2003 auta gdzies na filmach było ze na slupkach nie widziałem
  5. Hej pany gdzie szukać tego czujnika znalazłem na słupku ale po odpieciu wywala inny błąd z innym czujnikiem. Tak samo tylnia kanapa tam tylko jest do pasa pirotrchnicznego. Pomozcie gdzie znajduje sie ten czujnik
  6. Sprawa wyjaśniona dzięki Banan za pomoc flacha dla Ciebie za pomoc i wiedze
  7. Siemka pany może ktoś jest bardziej kumaty ode mnie:) Zakładałem juz kilka fisów to bylo w a4 rózne. A poległem przy mojej A6 c5 allroad 2003 😒😒. Orginalnie samochod wyposaźony w Fis wyświetlany jest tylko komunikat o dystansie do przejechania oraz rds na górze. Kupiłem manetke org nową i podłaczyłem tak jak powinno byc czyli Szara kość 17 pin do manetki pin 2 18 pin do manetki pin 1 19 pin do manetki.pin 4 I manetka pin 3 do masy 14 ,16 masa 15 sty na razie nie do masy brałem 5,6 to mam cany do rnse Sprawdzone 5 razy wszystkie połączenia itp itd manetka sprawna. Nawet po.krótkim podaniu masy na pin 17 i 18 nic sie nie zmienia A fisu informacji nie zmienia nie reaguje na góre dół a reset jak wcisne to wyłącza wyświetlacz. Zauwazylem ze przy kodowaniu brak podpowiedzi np na płyn od spryskiwaczy. Jakieś propozycje moze w którymś kanale przestawic może jakies cany. Pomózcie obstawiam że licznik sprawny. Moze on nie ma fisu próbowałem różnych kombinacji i nic
  8. Odgrzeje kotleta a to podłączenie będzie padowac do A6 c5 allroad 2003
  9. Panowie mam pytanie ma ktoś moze instrukcje jakiś pdf jak ściągnąć podsufitke. W A6 c5 allroad. Niech nic połamać. I czy np klapa tylna z c5 avant jest to samo co c5 allroad są jskieś różnice. Bo.mysze kupić plastik czarny osłona taka i nie wiem czy ma znaczenie jski model
  10. Aha ok a powiedz bo w tej grupie 004 co jakiś czas sie zmienia wartość raz hest early a raz Late to na co w patrzeć w jednym na koncu jest 100% a w innym 12%
  11. A w grupie 000 kolumna 2 tez sie odczytuje kąt czy w tych modelach luż gdzie indziej
  12. Aha czyli trzeba kołem wyregulować w jedńa lub w drugą strone czyli u mnie musze zejsc z 4,4 na 2 lub 1.8
  13. Mam nadzieje że będzie służył dobrze tak jak poprzednia b5 i myślę ze ten silnik już poprawiony był od wad. Postaram się poprawić ten kĄt wtrysku a powiedz mi login jaki jest aby poprawić dawkę startową. Mam zamiar sprawdzić te kolo może imbusy popuściły i się przestawił skubany
  14. Z wlepki wynika że kod silnika BCZ
  15. Może troszkę dawkę rozruchową podregulować chyba kanal 005 jska powinna być najlepsza i oczywiscie aby zapisać to jski login w tych modelach taki jak w starych czyli 12233

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.